18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Amstaf zagryzł owczarka
Halman • 2018-07-20, 22:06

Cytat:

Zajście, do którego doszło 16 czerwca, zostało zarejestrowane smartfonem. Nagranie zaczyna się od widoku dwóch zwartych ze sobą psów, trzymanych na smyczach przez dzieci:chłopca i dziewczynkę. Amstaff wpija się zębami w szyję owczarka leżącego pod nim na grzbiecie. Dzieci nie są w stanie rozdzielić zwierząt.Podbiega do nich młody mężczyzna w szortach bez koszuli, który łapie smycz amstaffa i usiłuje odciągnąć go od owczarka. Ciągnie z całej siły, ale amstaff wpity zębami w gardło owczarka nie puszcza. Dopiero gdy podbiega drugi mężczyzna psy udaje się rozdzielić. Owczarek leży już jednak bez życia. Słychać przekleństwa, wrzaski, płacz przerażonych dzieci...


express ilustrowany
Zgłoś
Avatar
grauper 2018-07-20, 22:22 7
Agresywne gówno zagryza innego psa , gryzie ludzi , sraty taty a ci nic nie mogą zrobić bo należy do jednej osoby KISNE :v

Zaczne organizować walki głupich kundli za gruby hajc a jak policja wpadnie powiem ze pieski są moje i co najwyżej dostane 100 mandatu <3 <3 <3
Zgłoś
Avatar
saves 2018-07-20, 22:22 78
Skutki wyprowadzania tych wściekłych kurew bez kagańców. I na dodatek jeszcze dzieciak. Za wyprowadzenie psa, obojętnie czy to szczur pokroju yorka czy to bydlę, powinien być mandat 5000zł. Nauczyliby się Janusze, że jak taki skurwiel wpadnie w amok, to pomóc może tylko odrąbanie łba.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-20, 22:23 37
Większość z was zna moją opinię nt. psów więc się produkować w tej kwestii nie zamierzam.

Pomijając ewidentne patusy na filmiku to zwrócę uwagę na skrajne niedojebanie właściciela owczarka (nagrywającego?) oraz właściciela/właścicielkę amstafa.
Puszczanie kurwa takich psów bez kagańców z dziećmi to po prostu niedopierdolenie rdzeniowo-mózgowe.

Chuj mnie jebie który pies zaczął i o co poszło. Widać ogólnie po scenerii, że jakieś socjale z wylęgarnią patologii więc psy (oba) z automatu miały przesrane na starcie (tak jak i dzieci).

Obu właścicieli powinno się kurwa ukarać za bycie kompletnymi kretynami.

Biorą kurwa ludzie psa i chuja się znają na czymkolwiek poza chlaniem i ruchaniem bez gumy.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2018-07-20, 22:24 30
uśpić skurwysyna! oczywiście razem z właścicielem
PS za dobry materiał browarek
Zgłoś
Avatar
remi1982 2018-07-20, 22:34 24
Kurwa, jak widze te szczypiorowate sebiksy z ostrymi psami to mnie chuj strzela. Kupi to jeden z drugim żeby się dowartościować kurwa z byle jakiej podrzędnej hodowli. Ale ważne że ma pierdbula, i rządzi na dzielni a go kurwa utrzymać nie potrafi bo pies więcej od takiego sebka waży.
Sam miałem amstaffa i mimo, że ufałem temu psu bo był nad wyraz spokojny. To kurwa nigdy nie wyszedłbym z nim na spacer bez smyczy i kagańca, przy tych psach to podstawa.
Debilizm ludzi poraża. Kupują kurwa psa takie cepy nic nie wiedząc o danej rasie jej predyspozycjach itd.
Zgłoś
Avatar
i................y 2018-07-20, 22:37 2
Co wy pierdolicie? Kagańce? Przecież to ogranicza wolność czworonoga i podpada pod znęcanie się nad zwierzętami. W ogóle to dwa pieski się dobrze ze sobą bawiły, na chuj je te patusy rozdzieliły to ja nie wiem.
Zgłoś
Avatar
SSmołki 2018-07-21, 0:58 32
"Kurwa ! Zamknij ryja ! Twój pies pogryzł mojego kurwo" Gość wygrał
Zgłoś
Avatar
kothletino 2018-07-21, 2:59 1
Szkoda owczarka, bardzo sprytne i towarzyskie psiska. :/
Ale z wyglądu tak trochę malamuta przypomina,
Zgłoś
Avatar
ARock 2018-07-21, 3:47 19
Uśpić kurwe
a psa też
Zgłoś
Avatar
8broda8 2018-07-21, 9:36 1
Jak by mojego psa, a mam labradora jakiś niedojebany pies zaczął zagryzać.... kurwA oczy bym wydłubał!!!
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-07-21, 10:39 5
jak pyton wdupia mysz to jest ok, jak lew wdupia antylope to jest ok, jak krokodyl wdupia kure to jest ok, jak kot wpierdala kanarka to jest ok.Ale jak tylko amstaff kogoś wdupi to szitstorm straszny

Śmieszne jak łatwo ludźmi można manipulować. Wystarczy kilka haseł 'kluczy" a z niektórych wpływają litry emocji, jadu. Smoleńsk, bmw, żyd, terrorysta, murzyn, kaczyński, kibole, amstaff...
Zgłoś
Avatar
Kominek1993 2018-07-21, 10:47 47
@up - no właśnie Ty próbujesz sobie tutaj robić manipulację stosując erytrystykę. A co ma wpierdalanie myszy przez pytona, czy antylopy przez lwa, czy kury przez krokodyla? Taka jest jebana natura, że pyton musi wpierdolić mysz, antylopę lew, a krokodyl kurę - amstaff nie musi wpierdolić owczarka, żeby przeżyć, więc skończ pierdolić i idź być głupim gdzieś indziej.

P.S. Za niepotrzebne wprowadzanie polityki kij Ci w oko.
Zgłoś
Avatar
spoons 2018-07-21, 10:53
SSmołki napisał/a:

"Kurwa ! Zamknij ryja ! Twój pies pogryzł mojego kurwo" Gość wygrał



"A co? Miał dać się pogryźć takiej piździe, którą "psem" nazywasz?"
Zgłoś
Avatar
Kadan 2018-07-21, 11:00 8
Spiderowski napisał/a:

jak pyton wdupia mysz to jest ok, jak lew wdupia antylope to jest ok, jak krokodyl wdupia kure to jest ok, jak kot wpierdala kanarka to jest ok.Ale jak tylko amstaff kogoś wdupi to szitstorm straszny

Śmieszne jak łatwo ludźmi można manipulować. Wystarczy kilka haseł 'kluczy" a z niektórych wpływają litry emocji, jadu. Smoleńsk, bmw, żyd, terrorysta, murzyn, kaczyński, kibole, amstaff...



Wróć do szkoły, bo ewidentnie pojebałeś łańcuch pokarmowy z własnym światopoglądem. Dobrze ktoś wcześniej wspomniał, że zwierzęta zabijają, aby przeżyć, a te psy, jak i niektóre koty są na tyle pojebane, że zabijają "bo tak". Więc jeśli nie widzisz różnicy, to polecam zabrać swojego "amstuffka" i poprosić o uśpienie siebie i zwierzaka.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie