18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Angole
BongMan • 2014-03-24, 21:25
Anglia.
Ot, jedna z wielu rozmów w robocie.
- ... i w tym mieście był jeden z głównych portów wojskowych podczas drugiej wojny światowej.
Ktoś nie dosłyszał:
- Co?
- No tam się chowali Angole, podczas gdy Polacy wygrywali za nich wojnę.
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2014-03-24, 22:02 1
Wracaj do ojczyzny ze swoimi sucharami Bogdan krabołówco.
Zgłoś
Avatar
P................� 2014-03-24, 22:34 2
Tak to już bywa z sojuszami

I wszystko jasne.
Owca rzecze:
Ja nie przeczę,
Ale choć cię uniosę pomiędzy manowce,
Psy dogonią i zjedzą zająca i owcę.
Udaj się do cielęcia, które się tu pasie". -
"Jak ja ciebie mam wziąć na się,
Kiedy starsi nie wzięli?" - cielę na to rzekło;
I uciekło.
Gdy więc wszystkie sposoby ratunku upadły,
Wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły.
Zgłoś
Avatar
koreapłn 2014-03-24, 22:51 3
gdyby nie ruskie to by bongmana na świecie nie było
Zgłoś
Avatar
modyf 2014-03-25, 1:00 10
No i tylko tak się pocieszać możemy. Polacy wygrali za anglików, następnie ci ich szybciutko pogonili do siebie i jeszcze odebrali w chuj kasy jako koszty stacjonowania żołnierzy. I kto tu wyszedł na głupka? Obronili swój kraj naszymi rękami, za nasze pieniądze i czemu się dziwimy, że traktują nas jak idiotów? Możemy się szczycić naszym bohaterstwem, w momencie gdy "tchórzliwe kraje" robią biznes, rozwijają się i po jakimś czasie mogą nas po prostu kupić razem z naszymi bohaterskimi pomnikami.
Zgłoś
Avatar
kikutnik666 2014-03-25, 1:18
Ty nie siedz tyle na sadolu tylko do roboty zapierdalaj- kraby same sie nie zlapia
Zgłoś
Avatar
blazejudo 2014-03-25, 1:54
Pewnie jesuschytrus, albo SQT (czy jak mu tam) zaraz wpadną trolle ebane i napiszą jakimi jesteśmy cebulakami, bo się zachwycamy dywizjonem 303 i enigmą : )

Wyprzedam i piszę: " spierdalajcie na zachód nieroby, nieudaczniki jebane. Nie macie co robić to matkę wkurwiajcie ( o ile macie matkę, bo opiewałbym przy dwóch ojcach, albo ojcu i burku z podwórkowej budy), a nie Nas" : )
Zgłoś
Avatar
eles87 2014-03-25, 3:21 2
ale wy pierdolicie... podobna sytucja teraz ma miesjce rwiecie sie zeby bronic ukraine? tak samo wtedy kazdy mial wyjebane na polske i tak zawsze poki konflikt ciebie nie dotyka bezposrednio chcesz byc od niego jak najdalej. My wojne przegralismy... w kilka dni...
Zgłoś
Avatar
trampek89 2014-03-25, 6:52
a Angole mają na to wyjebane i śmieją się z Poland first to fight.
Zgłoś
Avatar
AntyChytrus 2014-03-25, 7:02 1
Spokojnie Sadole, jak pojawi się ten Jesus odrazu go gasze
Zgłoś
Avatar
septiq 2014-03-25, 7:06
Tyle wygrać Ja to jestem bardziej za stwierdzeniem, że przetrwaliśmy wojnę bo przez słowo wygrana rozumiem coś zupełnie innego
Zgłoś
Avatar
mis_kudlacz 2014-03-25, 7:31
To trochę tak jakby mówić że Polacy wygrali Wojnę Polsko-Bolszewicką tylko dzięki Ukraińcom Petlury, no ale uważajcie sobie jak chcecie.
Zgłoś
Avatar
Rappar 2014-03-25, 10:54
Gdy Polacy wygrywali drugą wojnę? Ciekawi mnie czy Polacy zadali chociaż 1% strat niemieckich w ciągu całej wojny. 2% już na pewno nie.
Zgłoś
Avatar
defcon1 2014-03-25, 11:05 3
BongMan, z czegoś ty się historii uczył? Niby Polacy wojnę wygrywali?
Owszem, brali udział w starciach, mieli spory udział STRAT W STOSUNKU DO WŁASNEJ liczebności, ale ich liczebność była zawsze tak marna... w samej Bitwie o Anglię Polacy zadali jedynie 12% strat, niczego "za nich" nie wygrali.
Ja rozumiem, należy być dumnym z naszych żołnierzy, ale nie zakłamujmy historii przypisując im wygranie wojny, bo de facto wojnę wygrali Stalin, Churchill i Roosevelt.
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2014-03-25, 11:10
Ohoho, poland stronk.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie