18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Avatar
szalonykefir123 2011-01-22, 20:32 2
Takie suche,że musiałem się Piasta napić tak mi w ustach zaschło :/
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-01-22, 20:49 1
"Czarne kurwa i chuj"... Czarne to stado wyruchało tą kurwę która tak krzyczy, chujem prosto w gardło. Słabe. Poza tym Lech jest zajebisty.
Zgłoś
Avatar
1986kuba 2011-01-22, 22:56
BongMan napisał/a:

"Czarne kurwa i chuj"... Czarne to stado wyruchało tą kurwę która tak krzyczy, chujem prosto w gardło. Słabe. Poza tym Lech jest zajebisty.



Lech tak, ale Pils No i jeszcze Mocny
Zgłoś
Avatar
Nvijcov 2011-01-22, 23:40 46
Piłeś kiedyś "Czarnego Smoka"? Lub jeśli nie lubisz ciemnego piwa, to "Złotego" lub "Srebrnego"? Piłeś jakieś PRAWDZIWE, nie sporządzone z ekstraktu piwo? Coś jakiegoś lokalnego browaru, niepasteryzowane piwo, które się pieni jak cholera i jest absolutnie doskonałe w smaku? Nie? No cóż, Lech przecież też ma procenty, więc jest równie dobry, prawda?
Zgłoś
Avatar
push3k 2011-01-22, 23:55 3
Lech to kijowe piwo. Gazowano-procentowa woda. Bez smaku. Syf pokroju Heineken. No, ale tak to już bywa, piw jest dużo i dla każdego coś się znajdzie.
Zgłoś
Avatar
sylveck 2011-01-22, 23:59 2
Pomysł dobry, wykonanie takie sobie. Akurat smaku żadnego ze Smoków nie kojarzę (chociaż kiedyś próbowałem), ale takiego Magnusa to bym w ten sposób wypromował.

Złopacze poznańskiej wody - patrzcie i płaczcie:
Zgłoś
Avatar
1986kuba 2011-01-23, 0:25 3
Nvijcov napisał/a:

Piłeś kiedyś "Czarnego Smoka"? Lub jeśli nie lubisz ciemnego piwa, to "Złotego" lub "Srebrnego"? Piłeś jakieś PRAWDZIWE, nie sporządzone z ekstraktu piwo? Coś jakiegoś lokalnego browaru, niepasteryzowane piwo, które się pieni jak cholera i jest absolutnie doskonałe w smaku? Nie? No cóż, Lech przecież też ma procenty, więc jest równie dobry, prawda?



Piwo nie zawierające ekstraktu? A może kurwa masło z zawartością tłuszczu 30% albo tabliczka czekoladopodobna?

p.s. Tak lubię Lecha (jak wyżej napisałem); tak wiem, że z w porównaniu z "prawdziwym piwem" dzisiejsze wyroby browaru poznańskiego są tylko namiastką oryginałów sprzed lat czy dzisiejszych, specjalizujących się małych browarów. I co z tego? Np. czeski Budweiser też się spierdolił. Takie czasy, że producenci dostosowują się do większości potencjalnych klientów. Lubię także wyroby wspomnianego wyżej Browaru Fortuna, jak i dziesiątki innych piw (więc proszę mi tu zaraz nie pierdolić "spróbuj sobie Czarnego Smoka" etc.) , ale to nie powód by nie móc lubić np. Lecha. Koniec wywodu
Zgłoś
Avatar
Gandzialf 2011-01-23, 1:14
I się zaczną zaraz wywody który lubi jakie piwo. Po to ich kurwa tyle wymyślili żeby każdy wybrał coś dla siebie.
Zgłoś
Avatar
vito 2011-01-23, 1:30 2
Gandzialf napisał/a:

I się zaczną zaraz wywody który lubi jakie piwo. Po to ich kurwa tyle wymyślili żeby każdy wybrał coś dla siebie.



to jest forum, tu się dyskutuje
zielona butelka tylko tyle powiem!
Zgłoś
Avatar
Sebool 2011-01-23, 3:18
A już myślałem, że będzie piwo "Donald"
Zgłoś
Avatar
Thunderdome 2011-01-23, 6:36

Lech jest dla fujar i kobiet ktore je pija z soczkiem...mocne debowe rox !
Zgłoś
Avatar
gracz 2011-01-23, 12:22
@up
tu nie chodzi o to, co ma więcej obrota
Zgłoś
Avatar
extremes 2011-01-23, 12:31
kurwa szkoda, że nie minusów.
Zgłoś
Avatar
rrdzony 2011-01-23, 13:15
1986kuba napisał/a:


Takie czasy, że producenci dostosowują się do większości potencjalnych klientów.


nieprawda. producenci dążą do maksymalizacji zysków, dzięki czemu produkują siki, wydadzą dużo pieniędzy na reklamę, a przez nieświadomość konsumencką i tak im się zwróci.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie