18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Apel do ateistów
Cyco • 2013-04-30, 22:42
Witam, ostatnio obserwując sadistic.pl zauważyłem że jest lekka nagonka na Kościół Katolicki. Na wstępie chce zaznaczyć że jestem katolikiem, monarchistą o poglądach prawicowych (nie mylić pis z prawicą). Szanuje Twoje zdanie i jeżeli uważasz że Boga nie ma jest to Twoja prywatna sprawa i nie mam zamiaru Cię przekonywać że jest inaczej. Idąc tym tokiem myślenia, moja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się Twoja. Teraz chciałbym przedstawić Ci pewną myśl. Według mnie w Twoim interesie jest dobra kondycja KK. Nie dlatego że w historię Twojego kraju mocno zakorzeniona jest wiara chrześcijańska. Nie dlatego że Świętej Pamięci Jasiek pomagał wyrwać kraj z łap komuchów, ale dlatego że to najlepsza alternatywa spośród religii i chyba jedyna dla Polski. Teraz pobawię się w proroka i powiem Ci co prawdopodobnie stanie się kiedy KK, jeden z ważniejszych czynników tego procesu będzie słabszy. Przyjdą te ciapate huje, zwierzęta czy jak ich nazwać z allachem w głowie zamiast mózgu. I wtedy nie będzie wierzący czy nie wierzący. Wtedy będziesz dla nich wrogiem, będą powoływać się na swoją wiarę gwałcąc niewierne żony, córki, matki. Wejdą do naszej ojczyzny z brudnymi butami i nie jak cywilizowani ludzie będą starać się dostosować do obyczajów, kultury, zachowań w danym kraju tylko będą narzucać swoje chore fanaberie. Dlaczego uważam że KK jest alternatywą ? Bo kto inny ? KK jest instytucją zależy im na jak największej ilości wiernych. I nie liczył bym na polski rząd... Chyba nie muszę tłumaczyć ?

Podsumowując, szanuj Boga w którego nie wierzysz bo będziesz musiał wierzyć w dużo gorszego.
Zgłoś
Avatar
JackCola 2013-05-13, 16:03
Rururkowiec napisał/a:

muszę się poprawić bo miałem na myśli że Polska będzie ciągle katolicka.

a to że była pogańskim państwem to wiem o tym, praktycznie każdy naród na tym globie zaczynał od wiary w kamienie z malowidłami.



rzymski katolicyzm to mieszanina wszystkich i wszystkiego, to nie chrześcijaństwo biblijne ale pomieszanie odrobiny chrześcijanstwa z wielka iloscia poganskich nauk a wszystko ładnie przybrane w ciuszki pozornej duchowosci i dobra .Kościół i wiara chrześcijańska , kończy się ,wypala umiera zanika , dogorywa.
Dokona żywota wraz z ostatnim moherem , to jest nieuniknione,.
kościół wypaczył wiarę, chciał ją zmonopolizować na cały świat i,chciał trzymając biednych ludzi w niewiedzy nimi pomiatać po wsze czasy, jednak doba komputeryzacji , globalizacji położy kres temu niecnemu procederowi.
Zgłoś