18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Apel do ateistów
Cyco • 2013-04-30, 22:42
Witam, ostatnio obserwując sadistic.pl zauważyłem że jest lekka nagonka na Kościół Katolicki. Na wstępie chce zaznaczyć że jestem katolikiem, monarchistą o poglądach prawicowych (nie mylić pis z prawicą). Szanuje Twoje zdanie i jeżeli uważasz że Boga nie ma jest to Twoja prywatna sprawa i nie mam zamiaru Cię przekonywać że jest inaczej. Idąc tym tokiem myślenia, moja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się Twoja. Teraz chciałbym przedstawić Ci pewną myśl. Według mnie w Twoim interesie jest dobra kondycja KK. Nie dlatego że w historię Twojego kraju mocno zakorzeniona jest wiara chrześcijańska. Nie dlatego że Świętej Pamięci Jasiek pomagał wyrwać kraj z łap komuchów, ale dlatego że to najlepsza alternatywa spośród religii i chyba jedyna dla Polski. Teraz pobawię się w proroka i powiem Ci co prawdopodobnie stanie się kiedy KK, jeden z ważniejszych czynników tego procesu będzie słabszy. Przyjdą te ciapate huje, zwierzęta czy jak ich nazwać z allachem w głowie zamiast mózgu. I wtedy nie będzie wierzący czy nie wierzący. Wtedy będziesz dla nich wrogiem, będą powoływać się na swoją wiarę gwałcąc niewierne żony, córki, matki. Wejdą do naszej ojczyzny z brudnymi butami i nie jak cywilizowani ludzie będą starać się dostosować do obyczajów, kultury, zachowań w danym kraju tylko będą narzucać swoje chore fanaberie. Dlaczego uważam że KK jest alternatywą ? Bo kto inny ? KK jest instytucją zależy im na jak największej ilości wiernych. I nie liczył bym na polski rząd... Chyba nie muszę tłumaczyć ?

Podsumowując, szanuj Boga w którego nie wierzysz bo będziesz musiał wierzyć w dużo gorszego.
Zgłoś
Avatar
razoreus 2013-05-01, 21:31
E tam pierdolenie. Ja wierzę w Termos. Kto zaprzeczy istnienia Termosa?
Zgłoś
Avatar
evilferber 2013-05-02, 0:04
Jestem ateistą i no przyznam całkiem szczerze, że uważam dokładnie tak samo jak autor postu. Nie słyszałem żeby nasi polscy kochani katolicy zabili kogoś za spożywanie alkoholu, a z tego co słyszałem cipaci nie raz tak zrobili. No i z tego co wiem cipatym wiele innych dobrych rzeczy przeszkadza, podczas gdy nasi polscy katole prawie nigdy nic nikomu nie wypominają, a przynajmniej ja nie poznałem takich osób (chodzi mi o wypominanie łamania przykazań i brak wiary w Boga)
Zgłoś
Avatar
p................n 2013-05-02, 22:45 1
Na prawdę jesteś takim ignorantem, czy po prostu trollujesz? Poczytaj sobie, panie ateista, czym była Święta Inkwizycja, za jakie "zbrodnie" można było trafić na stos, poczytaj o "osiągnięciach" Tomasza z Akwinu, o stanowisku papieży w kwestii eksterminacji Indian obu Ameryk, albo z naszego podwórka - o stanowisku papieży w kwestii rozbiorów Polski. "Zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich" - to NIE są słowa Ajatollaha Homeiniego, ani żadnego innego ciapatego.
Zgłoś
Avatar
_arci 2013-05-02, 23:08
razoreus napisał/a:

E tam pierdolenie. Ja wierzę w Termos. Kto zaprzeczy istnienia Termosa?



Termos w przestrzeni kosmicznej (termos = czajnik)

A czemu nie wybrać właśnie humanizmu? Alternatywa? jest. Lepsza niż ten cały syf? jest.

Ktoś kiedyś na sadolu już to napisał: to nie kościół zatrzyma ciapatych przed "przejęciem" Polski tylko polskość. i nikt m nie powie, że my sobie z czymś takim nie poradzimy jako rodacy nie jako chrześcijanie.
Zgłoś
Avatar
s................s 2013-05-03, 0:36
Ciekawi mnie tylko, czemu żaden z Was nie apeluje do swoich braci katolików. by prezentowali wyższy poziom dyskusji, nie obrażali rozmówców, nie zniechęcali do siebie otoczenia... Skądś się niechęć do kościoła i religii bierze, nic nie jest nieuzasadnione.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-03, 2:55
Idź mi z tym swoim bożkiem i zabierz ze sobą swoją konkurencję od allaha do lasu. Już, kurwa, nie mogę czytać tych bredni jaki to kościół katolicki i twój wyimaginowany przyjaciel jest istotny dla zachowania ciągłości mojego istnienia. Wyprańce mózgowe z Watykanu, czy islamskie dzikusy to dla mnie jeden chuj. Nie chcę mieć z tym nic wspólnego i nie życzę sobie, żeby którekolwiek fantasmagorie miały wpływ na politykę państwa. Krzyże won z instytucji publicznych do kościoła. Miejsce twojego bożka jest w świątyni. Czy to jest takie trudne do zrozumienia, czy mam ci napisać ewangelię na ten temat i dorobić do tego ideologię?
Zgłoś
Avatar
rurkowiec 2013-05-03, 3:01
z odłączeniem kościoła od państwa jestem za, lecz nie pojmuję jednej rzeczy, dlaczego ludzie którzy mają po 20 parę lat chcą być mądrzejsi od kilkuset pokoleń swoich przodków.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-03, 3:08
Rururkowiec napisał/a:

z odłączeniem kościoła od państwa jestem za, lecz nie pojmuję jednej rzeczy, dlaczego ludzie którzy mają po 20 parę lat chcą być mądrzejsi od kilkuset pokoleń swoich przodków.



W dupie mam religijne fanaberie przodków. Oni już gryzą piach, a my żyjemy. Nasi przodkowie byli kiedyś poganami i wierzyli w trygławy i świętowity.
Zgłoś
Avatar
rurkowiec 2013-05-03, 3:14
to masz pecha bo wątpię żeby kiedykolwiek Polska nie była katolicka chyba czas się z tym pogodzić
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-03, 3:18
Rururkowiec napisał/a:

to masz pecha bo wątpię żeby kiedykolwiek Polska nie była katolicka chyba czas się z tym pogodzić



Nie wiem ile wody swięconej, kadzidła i bitej śmietany wyjebałeś, ale pierwotnie Słowianie, w tym Polanie wierzyli w pogańskie bóstwa. Chrześcijaństwo to importowana religia żydopochodna.
Zgłoś
Avatar
rurkowiec 2013-05-03, 3:26
muszę się poprawić bo miałem na myśli że Polska będzie ciągle katolicka.

a to że była pogańskim państwem to wiem o tym, praktycznie każdy naród na tym globie zaczynał od wiary w kamienie z malowidłami.
Zgłoś
Avatar
LubieOstro 2013-05-03, 6:15
No jak dla mnie to co Wy tu piszecie co po niektórzy to masakra. Islam religią pokoju ? Kto ci takich głupot nagadał? Chyba, że wierzysz w Allaha to przepraszam, to wszystko wyjaśnia. Żadna religia święta nie jest na przestrzeni wieków, ale Kościół Katolicki zrozumiał błędy historii i teraz namawia do pokoju i do rozmów w razie ewentualnego konfliktu. A co robi islam ? Zalewa świat od wieków, czy to się podoba komuś czy nie. Tym bardziej My Polacy musimy trwać mocno w wierze katolickiej! Bo los nas już doświadczył, zbyt bardzo by mogły się powtórzyć czasy zaborów (123 lata) i okres wojen światowych głównie toczonych w Chrześcijańskiej Europie ? Jeśli ktoś spyta mnie, czy jest gorsza religia od katolickiej? Odpowiem wszystkie, że wszystkie są gorsze! Bo to religia moich pradziadów, dziadów, rodziców i moja, podobnie jak przyszłych pokoleń Polaków i nie tylko Nasza! Rozumiem, że Kościół jak instytucja to dno totalne.... Afery pieniężne, seksualne ( w tym także na dzieciach) itp. itd. Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność, ale cholera jasna, żeby odłączać się od wiary z 2000 letnia tradycją i przy okazji Polacy, którzy zawdzięczają swoją niepodległość wierze w Boga i zwycięstwo z komunizmem w Polsce, jak i na całym świecie, w dużej mierze dzięki I Polskiemu Papieżowi. JPII (droga gimbazo nie mylić z jp)
Podkreślam, że nie chodzę do kościoła ze względu na otoczkę wokół Kościoła Katolickiego; księża pedofile, afery finansowe itp. , ale wiara w Boga to coś więcej niż chodzenie do Kościoła, to modlitwa przede mnie wszystkim, miłosierdzie, głoszenie pokoju, pomoc innym. Dzięki tym naukom zaczerpniętym z Biblii oraz lekcji religii przez 9 lat ( być może 12 nie pamiętam, czy religie miałem w klasach od 1-3 podstawówki, ktoś z rocznika 93 może pomóc) stałem się z pewnością lepszym człowiekiem. Oraz od około 4 lub 5 lat Narodowcem " na całego" ( nie utożsamiać z biciem, czy głoszeniem rasistowskich poglądów) Narodowcy to ludzie którzy kochają swój kraj, nie tylko Polska ma silną grupę narodowców. Polska dla Polaków! Islam niech wraca tam gdzie jego ojczyzna, czyli na Półwysep Arabski!
Liczę, że ktoś wyskoczy z jakimiś statystykami dotyczącymi zalewu przez Islam jak do tej pory w większości katolickiej( a na pewno chrześcijańskiej) Europy! }
Pozdrawiam i proszę o wypicie na dzisiaj rozpoczynającej się Majówce, zdrowia mojej córeczki Amelki! ( 01.05.2013)
Która oczywiście będzie katoliczką jak jej mama, tata dziadkowie etc.
Zgłoś
Avatar
hot_stuff 2013-05-03, 15:16
@LubieOstro: Ta.. oczywiście.. bo kościołowi Polska wiele zawdzięcza i dlatego teraz należą się mu przywileje.. --> forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=17525

@Rururkowiec:
Cytat:

nie pojmuję jednej rzeczy, dlaczego ludzie którzy mają po 20 parę lat chcą być mądrzejsi od kilkuset pokoleń swoich przodków


Bo taka jest kolej rzeczy i dowodem na to może być chociażby rozwój nauki?
Hmmm.. mam też nadzieję, że pisząc te słowa i będąc konsekwentnym nigdy nie stwierdziłeś, że jakikolwiek człowiek dawniej żyjący lub chociażby którykolwiek z twoich przodków(jak np. którykolwiek z twoich rodziców lub dziadków) jest głupszy i posiada mniejszą wiedzę niż ty. Hmmm.. zakładam, że może i jesteś konsekwentny, a w takim wypadku nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale wynika z tego ni mniej ni więcej to, że przyszłe pokolenia są coraz głupsze i obdarzone mniejszą wiedzą -- tylko ciekawe dlaczego za jasną cholerę nie ma to odniesienia do rzeczywistości(nie mylić z obniżającym się poziomem oświaty) No cóż chyba już zawsze będą wierzący mieli na tyle zryte berety żeby wygłaszać sądy totalnie oderwane od rzeczywistości i uważać je za prawdziwe.

Podsumowując i powtarzając --> poziom wiedzy i inteligencji społeczeństw systematycznie rośnie(podobno nie dotyczy muzułman i może jeszcze kilku innych zamkniętych na świat społeczności) o czym może świadczyć chociażby przyśpieszający rozwój nauki i techniki.
Zgłoś
Avatar
RavageDV 2013-05-04, 1:23
Gdyby właśnie nie grupa "Ateistów" i "Agnostyków", wy ortodoksyjni katolicy, dalej żylibyście w szałasach i biedzie jak wasz chodzący po wodzie Jezus.

Ale całe szczęście znalazła się grupa inteligentnych osób na tej planecie, która wyśmiała istnienie "Boga" i zrobiła coś aby wam żyło się lepiej. Inna sprawa, Jezus w waszej Biblii, której i tak 3/4 z was na oczy nie widziało nakazywał żyć w ubóstwie i co? gówno, każdy z was chce się nachapać ile się da. Dalej, uczył aby pomagać a ilu z was olewa biedaków i nie chce mieć z nimi nic do czynienia? No widzicie... żadne z was się do tego nie przyzna po po chuj? Pójdziecie do swojej świątyni, a pedofil wam karze powiedzieć 10 razy byle gówniany rymowany wierszyk i już będzie w porządeczku.

Na przykładzie, własnej znajomej: Miała ona chłopaka z którym uprawiała seks po czym szła się z tego wyspowiadać, aby być "czystą" i pytanie Po chuj? czy uważacie, że wypowiedzenie regułki do gościa w sukience coś zmieni?

Czekam tylko na moment aż się ten Kraj, ten świat obudzi z tego idiotyzmu jakim jest Religia...

PS: Co do Islamu i ciapatych, to spuściłbym tam bombę Atomową żeby rozjebała to wszystko w drobny mak. I po problemie.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-05, 14:47
A chuj. Ja właśnie sobie piję energy drinka DEMON zbojkotowanego przez katolskich ekstremistów. Kupiłem cztery. Mam nadzieję, że to zniszczy tę watykańską, ohydną sektę.

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie