18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
Apel do ateistów
Cyco • 2013-04-30, 22:42
Witam, ostatnio obserwując sadistic.pl zauważyłem że jest lekka nagonka na Kościół Katolicki. Na wstępie chce zaznaczyć że jestem katolikiem, monarchistą o poglądach prawicowych (nie mylić pis z prawicą). Szanuje Twoje zdanie i jeżeli uważasz że Boga nie ma jest to Twoja prywatna sprawa i nie mam zamiaru Cię przekonywać że jest inaczej. Idąc tym tokiem myślenia, moja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się Twoja. Teraz chciałbym przedstawić Ci pewną myśl. Według mnie w Twoim interesie jest dobra kondycja KK. Nie dlatego że w historię Twojego kraju mocno zakorzeniona jest wiara chrześcijańska. Nie dlatego że Świętej Pamięci Jasiek pomagał wyrwać kraj z łap komuchów, ale dlatego że to najlepsza alternatywa spośród religii i chyba jedyna dla Polski. Teraz pobawię się w proroka i powiem Ci co prawdopodobnie stanie się kiedy KK, jeden z ważniejszych czynników tego procesu będzie słabszy. Przyjdą te ciapate huje, zwierzęta czy jak ich nazwać z allachem w głowie zamiast mózgu. I wtedy nie będzie wierzący czy nie wierzący. Wtedy będziesz dla nich wrogiem, będą powoływać się na swoją wiarę gwałcąc niewierne żony, córki, matki. Wejdą do naszej ojczyzny z brudnymi butami i nie jak cywilizowani ludzie będą starać się dostosować do obyczajów, kultury, zachowań w danym kraju tylko będą narzucać swoje chore fanaberie. Dlaczego uważam że KK jest alternatywą ? Bo kto inny ? KK jest instytucją zależy im na jak największej ilości wiernych. I nie liczył bym na polski rząd... Chyba nie muszę tłumaczyć ?

Podsumowując, szanuj Boga w którego nie wierzysz bo będziesz musiał wierzyć w dużo gorszego.
Zgłoś
Avatar
hot_stuff 2013-05-01, 14:31 3
Niektórych z tutaj wypowiadających się to chyba powaliło i to ostro.

Po pierwsze koleś w pierwszym poście pisze coś w rodzaju "wierz w boga, bo jak nie będziesz wierzył, to pójdziesz do piekła gdzie cię będą smażyc i gdzie będziesz wył z bólu" -- myślałem, że ateiści którzy odrzucili wiarę w boga zdają sobie sprawę jak bezzasadne i idiotyczne jest to stwierdzenie. Jest to zwykły propagandowy tekst mający zastraszyć i dlatego skłonić kogoś do czegoś czego by normalnie nie zrobił.

Po drugie --> kk walczyłby z muzułmanami? Te śmierdzące klechy i zakonnice? Czy może jednak członkowie kk by walczyli? Bo jeżeli członkowie kk, to co tu ma do rzeczy kk jako instytucja? Wypchnięcie jej ze strefy publiczno-politycznej i ukrócenie jej szkodliwej działalności i sprawienie, że będzie kk traktowany jak każdy inny nieuprzywilejowany podmiot nie spowoduje chyba, że członkowie kk nagle przejdą na islam? A może spowoduje, że przestaną się bronić przed islamem? Moim zdaniem nie spowoduje, więc.. pustogłowy kretyn czyli autor tego wątku po prostu pierdzieli głupoty w duchu swojej zasranej religii i próbuje zastraszyć innych i .. po niektórych wpisach(nawet po wpisach 'podobno' ateistów..) widać, że mu się udało.

Wyłącznie dla ateistycznej części czytających --> jesteście ateistami i podejrzewam, że jesteście nimi z jakiegoś powodu, który zapewne wiązał się z przemyśleniem tego i owego, więc kurna.. ruszcie raz jeszcze ta waszą mózgownicą i nie dajcie sobie wciskać tego typu pseudosensownego kitu. No ja pier..

edit: I jeszcze jedno --> potęgowanie i wzmacnianie oporu i nietolerancji dla nietolerancyjnych religii jest czymś co może bardziej się przysłużyć odsuwaniu groźby islamu niż strach przed nim i idąca za tym tolerancja dla kk.
Zgłoś
Avatar
Miszoq 2013-05-01, 14:51
hot_stuff,

mądrze prawisz, ale zapewne wiesz że równowaga w przyrodzie zostaje zawsze zachowana.

Jeśli KK straci pozycję religii narodowej (nawet jeśli wierzy w to 25% Polaków, a reszta ma to głęboko w dupie) to islam chętnie na taką pozycję się wciśnie.
Zjadą się ciapaci, postawią wszędzie minarety i rano zamiast budzika, obudzi Cię ten ziomek co krzyczy z minaretu (muezzin?).
KK nie pozwoli sobie na utratę kasy od wyznawców, więc jak islam spróbuje wejść do Polski to KK krzyknie "wypierdalać".

Krótko: KK to banda łasych na kasę dziadów zdzierających z zastępów pedofili i może ze trzech księży z powołania, jednak dopóki ich interesy są zgodne z moimi (ciapaci do ciapatalandii), to jestem za pomaganiem im w sprawie ciapatych (a za pedofilię standardowo, uciąć chuja przy samej dupie i z wytatuowanym na czole "pedofil" wrzucić do najcięższego więzienia w Polsce)

Tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
Dolan_Dusk 2013-05-01, 15:12 7
Ech autorze wątku, pierdolisz...
Jeżeli jakiś ateista "walczy" z kościołem katolickim, to zapewne robi to ze względu na chujowe rzeczy jakich dopuszcza się kk, a nie dla tego że po prostu nie lubi tej religii. Logiczne więc że nawet jeśli kiedyś zbiorą się ateiści i "obalą" kościół, to z islamem zrobią to dwa razy szybciej bo jest jeszcze bardziej chujowy i pojebany
Inna sprawa że są większe szansa na to że katolik przejdzie na islam(chcąc nie chcąc, te religie są w wielu kwestiach do siebie podobne), niż na to że ateista uwierzy w te ich bzdury, które są dla niego jak zwykła, chujowa bajka - dlatego uważam że jeżeli któryś z poglądów lepiej chroni Polskę przed islamem, to zdecydowanie jest to wojujący ateizm.
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2013-05-01, 17:14 3
Cyco napisał/a:

lekka nagonka na Kościół Katolicki.


Hah ! Spostrzegawczością to nie zabłysnąłeś. Lekka nagonka na KK jest bo to takie samo obłudny szmelc co reszta instytucji mająca na celu wyprać mózg abyś należał do pewnego stadka.
Po prostu część ludzi dorosła.

Islam zatrzymał się 200-300 lat temu. I o tyle co marginalizacja religii na zachodzie pozwoliła nam lepiej rozwinąć edukację, kulturę, mentalność i technikę, o tyle muzułmanie wciąż są na etapie katolickiej inkwizycji i wojen religijnych.

Gdyby jakiś tam papież nie zluzował, a pedalskim władcom nie byłoby to na rękę to teraz Ty i Twój KK byłby tak samo pojebany jak oni. Tylko pieprzony fart sytuacyjny spowodował, że przestaliśmy się zachowywać jak małpy z pustyni - i to nie było wcale tak dawno temu.

Teraz "wyznawcy" KK wysyłają do nich broń, nauczycieli i kasę, żeby, zarobić na tym jeszcze więcej kasy. A Ty jako ameba musisz tylko nie przeszkadzać i robić to co do Ciebie należy - potrzebujesz totemu, krzyża, "nauki", chujowego rządu.

Zresztą gdyby ci co przysięgają na Biblię, stać na straży demokracji i wolności nie spuszczaliby poł-tonowych klocków na chaty pełne ciapatych dzieci. To by nie spierdalali tam gdzie jest relatywnie bezpiecznie.

Więc mało tego, że chrześcijanie nie są wiele lepsi od muzułmanów. To w przykrywce tej religii ku chwalę jedynego prawdziwego boga - pieniądza. Zaczęliśmy się wpierdalać do innego kraju i mamy co mamy. Niech nas rozjebią bo na to sobie dobrze zapracowaliśmy. To nasza kultura zrobiła z nich takich zjebów bo póki się rozpierdalali sami w swoim kotle - żadnego problemu dla mojej lokalizacji geograficznej nie było. Jebane obłudne dzieci porażenia edukacyjnego.
Zgłoś
Avatar
Quarez 2013-05-01, 18:14 1
Podstawowa sprawa - Nie będziesz mnie ku*wa straszył inną religią żebym uwierzył w twojego Boga. Jedno i drugie to zaraza. Tamci gwałcą kozy i zabijają w imię wiary, a księża gwałcą dzieci i kradną w imię wiary. Więc mi tu nie pie*dol filozofie...
Zgłoś
Avatar
Krysss 2013-05-01, 18:18


Slava bracia Polacy!
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-01, 18:23
O, widzę wysyp gimbuateistów.

Sycylijczyk napisał/a:

No, to teraz czekamy na odświeżenie informacji o kazamatach inkwizycji...



Inkwizycja wprowadziła wiele zmian w postępowaniu sądowym cywilizując je, a które to są stosowane po dziś dzień. Najpierw należy zapoznać się z tematem, a potem dopiero oczerniać.

Darson666 napisał/a:

Czyli co, mam uwierzyć w jakiegoś boga, bo przyjdzie inny, ,,gorszy"?



Autor tematu niczego Ci nie nakazuje, radzę jeszcze raz spróbować przeczytać post.

mopet napisał/a:

Jak mogę szanować coś czego nie ma, w czego istnienie nie wierzę? Jak? Nie mogę wierzyć w urojenia, nie da się.



Nikt nie oczekuje od Ciebie szacunku wobec czegoś, w czego istnienie nie wierzysz, ale oczekuje byś zachował szacunek wobec czyjejś wiary, takie trudne to do zrozumienia, naprawdę?

kokinosz napisał/a:

Chcesz serwować tyfus zamiast syfilisu? Nie, dziękuję. Już dość wybierania mniejszego zła.



Trzeba zachować mniejsze zło, bo nie da się namówić muzułmanów by odrzucili prawo szariatu i wiarę w allaha. Prędzej katolik przejdzie na islam niż muzułmanin zostanie ateistą. By odrzucić wiarę należy posiadać iq wyższe, niż obecnie posiadają i w najbliższym czasie będą posiadać statystyczni semiccy muzułmanie. Polecam temat na sadisticu sadistic.pl/endogamia-religijne-kazirodztwo-muzulmanow-vt173397.htm

mopet napisał/a:

Chłopaki w kieckach nie mają tu nic do rzeczy, ta kwestia zależy od rządu, prawa i woli społeczeństwa.



Społeczeństwo, a wraz z nim rząd i prawo płynie wraz z bardzo tolerancyjnym nurtem Eurosocjalizmu, który sprowadza powoli kulturalną, społeczną oraz prawną zagładę na świeckie państwa na zachodzie. Już dziś rozdaje się za darmo mieszkania cyganom, czemu nasi włodarze mieliby tego nie czynić w stronę islamistów?

Prometeus_Coprophagus napisał/a:

Słowa takie napisane przez osobę uważającą się za wierzącą to jawna kpina - wszak wiara jako najwyższy możliwy akt dobrowolności nie może wynikać z przymusu, odsyłam do Deklaracji o Wolności Religijnej Dignitatis Humanae, znajdziesz ją w dokumentach Vaticanum secundum.



Ah, nie zrozumiałeś Spiętolku że w tych słowach autor odniósł się do tego że wraz z narzucaniem nam przez muzułmanów ich zwyczajów oraz praw, narzucą nam wiarę pod groźbą.

Nie chce mi się dalej cytować i komentować innych postów, ale widać że ludzie tutaj, którzy deklarują się "ateistami" mają nikłe pojęcie o chrześcijaństwie oraz islamie. Pozdrawiam, agnostyk.
Zgłoś
Avatar
WidziszINieGrzmisz 2013-05-01, 19:29 1
Baptysci kurwa. Slyszales kiedys o nich?
Pod wzgledem wiary i obrzadkow jest to dokladnie to samo co KK. Nie maja jakiejs udziwnionej biblii - jest to ten sam testament co w KK. Jedyna roznica jest brak celibatu i centralizacji. Kazdy kosciol dziala na wlasna reke i jest utrzymywany przez wiernych uczeszczajacych tam.
"koscioly" stawiaja za swoja kase, placa skladki "co laska", ktore ida na potrzeby tylko tego jednego kosciola do ktorego chodza. Jezeli potrzeba kasy na cos wiecej to jest to oglaszane i jest ogolna zrzuta. kosciol placi podatki.

Nie powiesz mi, ze ta mafia w czarnych sukienkach i mercedesach, ktora ukrywa w swoich szeregach pedofili jest "najlepsza opcja". Rozumiem znaczenie wiary i kosciola. Zjednacza spoleczenstwo i nadaje kierunek ludziom, co jest bardzo wazna sprawa, ale KK nienawidze jak psow. Sa ksieza z powolaniem, znam 2 i bardzo ich szanuje, ale to sa niestety wyjatki.
Zgłoś
Avatar
hyzioo 2013-05-01, 19:38
eeee... nie. Kurwa, jakby ten "wspaniały" KK upadł (na co niestety nie ma co liczyć), to wierz mi że za huja nie pozwoliłbym zadnym ciapatym kurwom wpierdalać się z butami do mojego domu. Jak ktoś wrzuci komentarz że "haha cfaniaku sami wejdą i huj im zrobisz" albo coś w tym stylu to jest pizda i tyle - co zniosę to zniosę, co nie zniosę to zapierdole. Polska na szczęście jest o tyle zajebistym krajem że nikt nie lubi ciapatych - więc raczej tu nie poszaleją
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-05-01, 19:38 2
Pierdolenie. Katolicyzm, islam, jeden chuj, choroba, rak toczący tę planetę. Najlepszą alternatywą dla Polski byłby ateistyczny, mądry rząd walczący z każdym przejawem religijnej ciemnoty. Taki rząd, który wypierdoliłby z kraju każdego, kto tylko próbuje wrócić do czasów ciemnoty.
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-05-01, 19:56 2
Znając temperament Polaków i historię tego kraju nie wierzę że damy się zdominować synom allaha, z tego narodu wychodzi wszystko co najlepsze właśnie w momentach zagrożenia gdy zbliża się "zło" z zewnątrz. Na co dzień możemy być podzieleni ale jak dojdzie do realnego zagrożenia, gdy araby lub ktokolwiek inny będzie próbował wymusić swoje porządki to się ten naród zjednoczy. Chcieli nam internet zajebać to nagle tłumy na ulice wyskoczyły, niech tylko ktoś podniesie rękę na wódkę naszą czystą to przecież tu będzie istne piekło. Żadna religia nie musi zatruwać tego pięknego słowiańskiego kraju, ani katolicyzm ani islam.
Zgłoś
Avatar
p................n 2013-05-01, 19:57 2
Świeckość czy laickość społeczeństwa nie ma nic do rzeczy. Katolicyzm nie jest lepszą alternatywą dla islamu. Tutaj należałoby wyjebać na księżyc całą socjalistyczną hołotę zarówno z Warszawy jak i z Brukseli. I widzę po komentarzach, że niektórzy to rozumieją

Napływ imigrantów nie jest spowodowany słabością KK, ale tym, że po prostu płaci się (i im bogatszy kraj tym więcej) ludziom, którzy nie pracują, samotnym matkom, imigrantom i całej reszcie. Wystarczy zabrać socjal tym islamskim szmatogłowym i problem sam się rozwiąże. Nawet nie trzeba będzie ich deportować. Sami się wyniosą, albo wezmą się do roboty. Islamizacja Polski jeszcze nie jest tak radykalna, jak np. Belgii, bo u nas socjal leży i po prostu z samego zasiłku ludzie nie są w stanie wyżyć. Ale jeśli nic się nie zmieni, to też zostaniemy zalani przez islam, z tym, że nie napłynie on z Jemenu, Nigerii, Algierii czy Sudanu, tylko z Berlina, Sztokholmu albo Marsylii.

Oprócz tego jeszcze musiałyby jaja obrosnąć europejskim dziennikarzom i politykom, żeby nie dawali sobie zamykać ust sloganem "rasista" - tutaj kolor skóry nie gra roli. Tu chodzi o wyznanie.

-------------------------------------------------

I tak przy okazji iskierka nadziei z Irlandii:

GŁOS Z IRLANDII

Cześć, chciałem napisać o nieudanej ostatnio kampanii islamizacji w Irlandii.

Ostatnio na przystankach Luasa (lokalny tramwaj) widniały plakaty, na których było napisane:
"If a Muslim asks you not to smoke next to him, will you put out your cigarette? You should! Say no to racism!"
Co w tłumaczeniu na język polski oznacza:
"Jeśli muzułmanin poprosi Cię abyś przy nim nie palił, czy zgasisz papierosa?
Powinieneś! Powiedz nie rasizmowi!"

Kampania jak szybko się pojawiła, tak szybko zniknęła - kolega, który pracuje w urzędzie miasta Dublin (Dublin County Council) powiedział mi, że wpłynęło mnóstwo skarg, wiele w stylu "żaden brudas nie będzie mi mówił co mam robić, a jak mu się nie podoba, to niech się przesunie".

(skopiowane z profilu STOP Islamizacji Europy na FB).
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-05-01, 20:05 1
Koko_yori napisał/a:

Ja tam wcale nie rozumiem osób które starają się udowodnić że nie ma Boga.
Sam jestem wierzący a jak ktoś nie wierzy to nic mi do tego. Nie chcesz wierzyć - Twoja sprawa.
To jest trochę dziecinne ze strony wszystkich niewierzących że starają się przekonać innych do swojego zdania. Wam za to płacą że chodzicie i jęczycie że Boga nie ma itd. itp?

Ktoś chce wierzyć w Boga to spoko, ktoś chce wierzyć w Mikołaja - też spoko. Jak dla mnie każdy może sobie wierzyć w co mu się podoba, nawet w zielone myszy ze skrzydłami.



Mówi to ktoś, kogo religia przez całe wieki była wciskana ludziom do gardła, której przedstawiciele niszczyli wszystko co niechrześcijańskie, wprowadzając swój reżim siłą.

Nie lubię mieszania języków, ale tylko to mi tu pasuje: seems legit. Jesteś geniuszem.

Zgon14 napisał/a:

E tam puakacie. Polska to taki kraj który sobie nie da jakimś brudasom wpajać swoje obyczaje i religię.



Nie wiem, czy rozumiesz, co napisałeś. Że niby Polska nie da sobie wciskać ciemnoty? To wobec tego dlaczego w XXI wieku wciąż panuje tu katolstwo?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-05-01, 20:23 1
Hezjod napisał/a:



Jebłem!

Ty się kurwa jebnij w ten pustak...

W pierwszym zdaniu błąd merytoryczny... Wtedy nie było czegoś takiego jak KK tylko jedna wspólnota Chrześcijanie debilu... ty masz czelność pisać otumanieni historycznie?? Jakie kurwa najazdy dzikusów na ciapatych?( Jakich dzikusów ja się pytam?) Czyli według ciebie islam powstał by bronić "biednych" ciapatych przed krucjatami.. Podejrzewam ze masz zeza bo jak zapewne się uczyłeś historii w podstawówce to na linii czasu ujebałeś 500 lat!!! Bo gdzie 622 a 1096r? Czasami się cieszę że otworzyli tą unie to przynajmniej takich upośledzonych przyjmują w Holandii by tulipany zbierali. I się dziwią że nie ma pracy dla młodych ludzi skoro taki 28 letni byczek nie zna nawet podstaw. Proponuję się douczyć lub ograniczyć spożycie tego chwasta co zalegalizowano w tym pomarańczowym kraiku.



No tak, jak się nie ma argumentów to najlepiej zacząc od razu obrażać, kto więcej razy kogoś obrazi = wygrywa! Ale zrobię wyjątek i odpowiem tak niskourodzonemu planktonowi:
1. KK został założony w (jak się domniemuje) 33 r n.e. przez nijakiego Jezusa Ch. który dokonał pierwszego obrządku komunii świętej i nauczania mszalnego podczas tzw. Ostatniej Wieczerzy (każda kolejna msza św. jest odwzorowaniem tego wydarzenia - czy ATEISTA naprawę musi Cię tego uczyć, "katoliku"?). Po szczegóły odsyłam choćby do wikipedii lub jakiegokolwiek podręcznika do religii.
2. Walki judaistów z plemionami arabskimi i egipskimi sięgają starożytności, zostały opisane min. w Starym Testamencie, walki z "dzikusami" z Bizancjum toczyły się w zasadzie od panowania Teodozjusza I (dzięki któremu chrześcijaństwo ostatecznie zajęło miejsce politeistycznej religii starożytnego Rzymu którego Bizancjum było bezpośrednim "spadkobiercą") zaś nasilenie tych walk powstało po rozłamie islamu na sunnitów i szyitów i wojnach persko-bizantyjskich. Coś Ci się pierdolnęło z krucjatami, nie użyłem słowa "krucjata", pierwszej krucjaty dokonał kościół katolicki w momencie, gdy umocnił swoje panowanie na Starym Kontynencie i pogonił w znacznym stopniu muzułmanów Kalifatu Kordoby i szykował się na odbicie Ziemi Świętej z rąk muzułmanów
Nim znowu zaczniesz mnie obrażać, zapraszam pierw do lektury podstaw, nie musisz się uczyć na pamięć władców, bitew i frontów, warto żebyś znał choćby PODSTAWY historyczne, o których nie uczy się w szkołach
pl.wikipedia.org/wiki/Cesarstwo_Bizanty%C5%84skie
pl.wikipedia.org/wiki/Zdobycie_Konstantynopola_%281204%29
pl.wikipedia.org/wiki/Krucjaty

No i "minimum minimum" - krótka nota historyczna o sekcie której jesteś członkiem
pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_katolicki
Zgłoś
Avatar
brandon 2013-05-01, 20:31 1
Ty lepiej synku biblie poczytaj, bo kto jak kto, ale ty powinienes milowac blizniego swego. katolcu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie