18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Apel do ateistów
Cyco • 2013-04-30, 22:42
Witam, ostatnio obserwując sadistic.pl zauważyłem że jest lekka nagonka na Kościół Katolicki. Na wstępie chce zaznaczyć że jestem katolikiem, monarchistą o poglądach prawicowych (nie mylić pis z prawicą). Szanuje Twoje zdanie i jeżeli uważasz że Boga nie ma jest to Twoja prywatna sprawa i nie mam zamiaru Cię przekonywać że jest inaczej. Idąc tym tokiem myślenia, moja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się Twoja. Teraz chciałbym przedstawić Ci pewną myśl. Według mnie w Twoim interesie jest dobra kondycja KK. Nie dlatego że w historię Twojego kraju mocno zakorzeniona jest wiara chrześcijańska. Nie dlatego że Świętej Pamięci Jasiek pomagał wyrwać kraj z łap komuchów, ale dlatego że to najlepsza alternatywa spośród religii i chyba jedyna dla Polski. Teraz pobawię się w proroka i powiem Ci co prawdopodobnie stanie się kiedy KK, jeden z ważniejszych czynników tego procesu będzie słabszy. Przyjdą te ciapate huje, zwierzęta czy jak ich nazwać z allachem w głowie zamiast mózgu. I wtedy nie będzie wierzący czy nie wierzący. Wtedy będziesz dla nich wrogiem, będą powoływać się na swoją wiarę gwałcąc niewierne żony, córki, matki. Wejdą do naszej ojczyzny z brudnymi butami i nie jak cywilizowani ludzie będą starać się dostosować do obyczajów, kultury, zachowań w danym kraju tylko będą narzucać swoje chore fanaberie. Dlaczego uważam że KK jest alternatywą ? Bo kto inny ? KK jest instytucją zależy im na jak największej ilości wiernych. I nie liczył bym na polski rząd... Chyba nie muszę tłumaczyć ?

Podsumowując, szanuj Boga w którego nie wierzysz bo będziesz musiał wierzyć w dużo gorszego.
Zgłoś
Avatar
loth1 2013-05-01, 10:03
glupiś
nie wierze w boga.. zadnego.. ani ciapatego ani bialego ani kurna zoltego amen
Zgłoś
Avatar
greene 2013-05-01, 10:10 1
sprzedaje perskie dywany jak coś
Zgłoś
Avatar
Miszoq 2013-05-01, 10:13 1
ja sądzę że ziomek dobrze prawi...

spoiler dla tych co nie chciało się im czytać:

nie wierz sobie w Boga ale szanuj zdanie innych ludzi a ciapaci nie przyjdą

p.s. za każdym razem jak jesteś kulturalny dla innej osoby, jedna bomba samoróbka wybucha w rękach ciapatego
Zgłoś
Avatar
kaczykuper 2013-05-01, 10:19 5
Dzieciaczku, dzieciaczku. Widzę, że twoje egzaminy gimbazjalne musiały cię bardzo zestresować bo pie*dolisz jak po*ebany. Większość osób inteligentnych- czytaj naukowców- jest ateistami. Większość osób ubogich materialnie i intelektualnie jest wierząca. Można więc wywnioskować, że im niższe IQ tym bardziej pogłębiona wiara w wyimaginowanego przyjaciela. KK i bóg jest potrzebny osobą, które są życiowymi nieudacznikami i nie potrafią o siebie zadbać.
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-05-01, 10:29
Gdyby jeszcze kościół katolicki naprawdę kierował się naukami Jezusa to była by to naprawdę spoko religia. Większego pacyfisty niosącego dobro w literaturze nie spotkasz, bratał się z marginesem, swych wrogów traktował jak przyjaciół. Niestety współczesny kk bliżej ma do krwawego starego testamentu. Kk nie jest żadną alternatywą, obroną przed muzułmanami. Jako naród jesteśmy tak niepokorni że sami damy radę przeciwko ewentualnemu ciapatemu najeźdźcy.
Zgłoś
Avatar
spieriz 2013-05-01, 10:58
Warto jeszcze dodać, że w dzisiejszych czasach niestety KK coraz bardziej odbiega od nauk Chrystusa. Myślę, że właśnie dlatego robi się aż taki podział, rodzą się skrajności i niechęć, wręcz nienawiść do Kościoła. Ludzie nie przepadają za Kościołem, a skoro teoretycznie KK jest powiązany z Bogiem, to też jednocześnie nie przepadają za Bogiem. A wystarczy popatrzeć chociażby na 10 przykazań - od razu widać, że ta religia naprawdę miała na początku dobre zamiary, no ale niestety ludzie jak zawsze wszystko przekształcili po swojemu, aby mieć zysk, władzę i tak dalej.
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-05-01, 10:59 1
pocominick napisał/a:

Smutne, ale prawdziwe, dlatego jako ateista wolę KK i procesje, niż tych pojebanych ciapatych i "nowoczesną europę"


ja tez wole zatwardzenie od sraki
Zgłoś
Avatar
BoKoR 2013-05-01, 11:18 4
Zgadzam się w 100%.

Ktoś kto ma choć odrobinę oleju w głowie wie że walka z KK wiąże się z osłabieniem CAŁEGO państwa.
Wtedy wejdą ciapaci, a wtedy przestanie być śmiesznie.
Jeżeli ktoś dalej leje na to ciepłym moczem to mam coś czysto EGOISTYCZNEGO:
jak zaczną rządzić ciapaci to:
-koniec z półnagimi lachonami na ulicach
-blokada neta na strony xxx
-koniec podrywacze.pl (pewnie powstanie wyrywamkoze.pl czy coś w ten deseń).

kochany ateisto, jak masz w dupie KK, to sobie miej. Ale zastanów się czy wolisz nasze państwo takie jakie jest czy ten szirat i jebanie kóz.
Zgłoś
Avatar
a................0 2013-05-01, 11:41 2
Myślę, że każdy świadomy ateista doszedł do tego dawno temu, a "modni" ateiści mogą tego nie zrozumieć. No ale piwo jest.
Zgłoś
Avatar
Zgon14 2013-05-01, 12:12
E tam puakacie. Polska to taki kraj który sobie nie da jakimś brudasom wpajać swoje obyczaje i religię.
Zgłoś
Avatar
muraaas 2013-05-01, 12:31
Smutne ale prawdziwe. Jako ateista myślę że bronić nas przed parchatymi nie powinien kościół tylko politycy. Niestety na dzisiejszej scenie politycznej nie widzę żadnej siły której można zaufać. Wybór między PO trzymającymi palec w dupie UE, psychopatami z PiSu, oportunistami RP, komuchami SLD, i rodzinką PSLu nie jest niestety wyborem. Pozostaje wiec KK... niestety.
Zgłoś
Avatar
K................n 2013-05-01, 12:45 3
Wielka mi różnica, czy nasze córki będą gwałcić ciapate chuje, czy pedofile w czarnych sukienkach, jebać wszystkie religie!
Zgłoś
Avatar
Janóż 2013-05-01, 13:28 2
Każda religia ogranicza człowieka. Religia została wymyślona, aby łatwiej było sterować społeczeństwem.
Dla mnie nie ma znaczenia, czy to jest islam, katolicyzm, czy buddyzm. Religia jest tworem wyobraźni i koniec.
Zgłoś
Avatar
TOOM44 2013-05-01, 13:49
@up 1-buddyzm to nie religa ale raczej filozofia życia która prowadzi do samoudoskonalenia-widać twój poziom intelektualny . Jemu chodziło o to żeby szanować nie Boga (którego według was nie ma), ale żeby nie niszczyć KK, bo tylko on broni Polskę przed szmatogłowymi Nie musisz wierzyć w KK i Boga, ale szanować to co masz teraz, no chyba że chcesz przejść na kozojebstwo Dziękuje
Zgłoś
Avatar
Merkavoth 2013-05-01, 13:59
Cyco napisał/a:

Wtedy będziesz dla nich wrogiem, będą powoływać się na swoją wiarę gwałcąc niewierne żony, córki, matki.





Żeby się nie zdziwili.

Zresztą wątpię, nawet ciapaty zastanowi się dwa razy, nim dokona samowolki na Polaku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie