18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Apel do ateistów
Cyco • 2013-04-30, 22:42
Witam, ostatnio obserwując sadistic.pl zauważyłem że jest lekka nagonka na Kościół Katolicki. Na wstępie chce zaznaczyć że jestem katolikiem, monarchistą o poglądach prawicowych (nie mylić pis z prawicą). Szanuje Twoje zdanie i jeżeli uważasz że Boga nie ma jest to Twoja prywatna sprawa i nie mam zamiaru Cię przekonywać że jest inaczej. Idąc tym tokiem myślenia, moja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się Twoja. Teraz chciałbym przedstawić Ci pewną myśl. Według mnie w Twoim interesie jest dobra kondycja KK. Nie dlatego że w historię Twojego kraju mocno zakorzeniona jest wiara chrześcijańska. Nie dlatego że Świętej Pamięci Jasiek pomagał wyrwać kraj z łap komuchów, ale dlatego że to najlepsza alternatywa spośród religii i chyba jedyna dla Polski. Teraz pobawię się w proroka i powiem Ci co prawdopodobnie stanie się kiedy KK, jeden z ważniejszych czynników tego procesu będzie słabszy. Przyjdą te ciapate huje, zwierzęta czy jak ich nazwać z allachem w głowie zamiast mózgu. I wtedy nie będzie wierzący czy nie wierzący. Wtedy będziesz dla nich wrogiem, będą powoływać się na swoją wiarę gwałcąc niewierne żony, córki, matki. Wejdą do naszej ojczyzny z brudnymi butami i nie jak cywilizowani ludzie będą starać się dostosować do obyczajów, kultury, zachowań w danym kraju tylko będą narzucać swoje chore fanaberie. Dlaczego uważam że KK jest alternatywą ? Bo kto inny ? KK jest instytucją zależy im na jak największej ilości wiernych. I nie liczył bym na polski rząd... Chyba nie muszę tłumaczyć ?

Podsumowując, szanuj Boga w którego nie wierzysz bo będziesz musiał wierzyć w dużo gorszego.
Zgłoś
Avatar
januszexxxx 2013-05-01, 6:00 2
katolicyzm=islam
Zgłoś
Avatar
Orlock 2013-05-01, 6:01
No kurwa... jakby się Sadistic do wojny gotował .
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-05-01, 6:11 5
Żeby zrozumieć muzułmanów i ich ciągłe nawoływanie do Jihadu trzeba się cofnąć troszkę w czasie: islam powstał na "bazie" religii judaistycznej i katolickiej w celu połączenia wszystkich ludów arabskich w jedną wielką rodzinę, gdyż rozrzucone małe wioski i koczownicze plemiona były w 5 i 6 wieku n.e. narażone na ataki złych, dzikich najeźdzców którzy napadali, gwałcili, rabowali i mordowali w imię swojego "Boga". Pewnie jesteście tak głupi i otumanieni historycznie, że nie wiecie kim był ten "Bóg" więc napiszę wprost: był to dokładnie ten sam "Bóg" którego wyznajecie teraz, tak tak! Ten sam od miłości i pokoju, Jezusek i spółka! Tylko że ciemna masa, odpowiednio pokierowana dała sobie wmówić, że troszkę bardziej opaleni sąsiedzi, któzy wyznawali jakieś tam swoje bóstwa i bóstewka są zagrożeniem dla czystości rasy i że trzeba poprowadzić kilka krucjat nawracających na "jedyną słuszną" religię. To samo dzieje się teraz - wmawia się nam, że muzułmanie są jakimś zagrożeniem i ze musimy ich powybijać do nogi, żeby "religia pokoju i milości" mogła zatrfiumfować. Nie bawię się w takie gierki, bo wyznaję religię pokoju i miłości - ateizm!
Zgłoś
Avatar
Patolecki 2013-05-01, 6:23 4
Sranie w banie. Ogólnie do osób wierzących nic nie mam o ile nie próbują mnie nawracać, jestem ateistą to jestem, tyle w temacie. Nie mam zamiaru wybierać czegokolwiek, będe chciał bajek, to włącze sobie jakieś w telewizji bądź internecie.
Zgłoś
Avatar
Frank Hoorigan 2013-05-01, 7:05 4
Osoba wierząca w boga to jedno, katolik to drugie. Katolicy to banda debili uznająca największą instytucje okradającą świat i ruchającą dzieci, za słuszną. A Ci co wierzą w boga niech sobie wierzą, chyba że mordują czy kradną w jego imieniu to do komory innego wyjścia nie widze.
Zgłoś
Avatar
Davaj_Nalivaj 2013-05-01, 8:09 3
to jest Sadistic, czy forum katolickie ? :/
Zgłoś
Avatar
batoj 2013-05-01, 8:10
Po pierwsze to piszę się 'chuje'
Po drugie to piszę się 'Allah'
Po trzecie skoro 'wierzący czy nie wierzący' to po co panikujesz ? Przy konfesjonale będziesz miał trójkąt z ciapatym i kozą, gdy będziesz się spowiadał do swojego 'Pana' Ale nie martw się ! Pan Bóg Ci to wybaczy przyjacielu
Zgłoś
Avatar
Hezjod 2013-05-01, 8:21
bloodwar napisał/a:

Żeby zrozumieć muzułmanów i ich ciągłe nawoływanie do Jihadu trzeba się cofnąć troszkę w czasie: islam powstał na "bazie" religii judaistycznej i katolickiej w celu połączenia wszystkich ludów arabskich w jedną wielką rodzinę, gdyż rozrzucone małe wioski i koczownicze plemiona były w 5 i 6 wieku n.e. narażone na ataki złych, dzikich najeźdzców którzy napadali, gwałcili, rabowali i mordowali w imię swojego "Boga". Pewnie jesteście tak głupi i otumanieni historycznie, że nie wiecie kim był ten "Bóg" więc napiszę wprost: był to dokładnie ten sam "Bóg" którego wyznajecie teraz, tak tak! Ten sam od miłości i pokoju, Jezusek i spółka! Tylko że ciemna masa, odpowiednio pokierowana dała sobie wmówić, że troszkę bardziej opaleni sąsiedzi, któzy wyznawali jakieś tam swoje bóstwa i bóstewka są zagrożeniem dla czystości rasy i że trzeba poprowadzić kilka krucjat nawracających na "jedyną słuszną" religię. To samo dzieje się teraz - wmawia się nam, że muzułmanie są jakimś zagrożeniem i ze musimy ich powybijać do nogi, żeby "religia pokoju i milości" mogła zatrfiumfować. Nie bawię się w takie gierki, bo wyznaję religię pokoju i miłości - ateizm!



Jebłem!

Ty się kurwa jebnij w ten pustak...

W pierwszym zdaniu błąd merytoryczny... Wtedy nie było czegoś takiego jak KK tylko jedna wspólnota Chrześcijanie debilu... ty masz czelność pisać otumanieni historycznie?? Jakie kurwa najazdy dzikusów na ciapatych?( Jakich dzikusów ja się pytam?) Czyli według ciebie islam powstał by bronić "biednych" ciapatych przed krucjatami.. Podejrzewam ze masz zeza bo jak zapewne się uczyłeś historii w podstawówce to na linii czasu ujebałeś 500 lat!!! Bo gdzie 622 a 1096r? Czasami się cieszę że otworzyli tą unie to przynajmniej takich upośledzonych przyjmują w Holandii by tulipany zbierali. I się dziwią że nie ma pracy dla młodych ludzi skoro taki 28 letni byczek nie zna nawet podstaw. Proponuję się douczyć lub ograniczyć spożycie tego chwasta co zalegalizowano w tym pomarańczowym kraiku.
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2013-05-01, 8:28 5
prawdziwa alternatywa jest wlasie ateizm.Chrzescijanie nie sa duzo lepsi od muzulmanow,a kilkaset lat temu byli nawet gorsi.To tak jak udomowione zwierze.Niby lagodne i fajne ,ale nadal moze upierdolic.
wiekszosc zla jakie dzieje sie na swiecie zawdzieczamy religii.Nie wazne ktorej.
Zgłoś
Avatar
Tulkas 2013-05-01, 8:38 1
ehhh pogłupieliście

powiem to tak nie jestem Katolikiem (3 lata temu złożyłem akt apostacji) ale ateistą nie jestem
wciąż wierzę w Boga ale pod innymi kryteriami niż KK
do czego zmierzam każdy ma prawo wierzyć w co chce i mówienie tak jak np. thebill że ateizm jest alternatywą jest błędne gdyż narzucasz innym swój pkt widzenia.
niech ciapaci wierzą w islam, katolicy w swoje wyznanie a ty nie wierz w nic czy tam flamastry

@thebill nie dzisiejsze wojny nie są na tle religii a na tle etnicznym lub materialnym
wojny na tle religijnym miałeś w XV wieku
Zgłoś
Avatar
Bacutil 2013-05-01, 9:11 2
Nie mam nawet zamiaru tego czytać. Dziękuję za uwagę.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-05-01, 9:35 1
Już dawno napisałem, że fanem KK nie jestem, ale wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. No i z drugiej strony jak ktoś odczuwa potrzebę posiadania bonusowego rodzica któremu nie da się wcisnąć kitu i który może Ci absurdalnie srogo dopierdolić to jego sprawa.
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-05-01, 9:37 2
Haha, no ku*wa ta strona sięgnęła oficjalnie dna SADISTIC?? Ból-dupy.pl, nie sadistic! Kto w ogóle wpadł na pomysł by wstawiać coś podbnego tutaj. na portal, którego hasłem jest - 'Codzienna dawka czarnego humoru' .. Gdzie tu jest sens?? Oj, rzeczywiście! Wielka nagonka na KK, gdy podobne rzeczy lądują na głównej i mają taki przyklask, no straszne, aż mi się żal was zrobiło....

Dobra, ale w takim razie już spróbuje się do tego bzdurnego argumentu, jaki tu został przytoczony:
Cytat:

(...)dlatego że to najlepsza alternatywa spośród religii i chyba jedyna dla Polski.


Widzisz, w tym jednym zdaniu objawia się Twoje zaślepienie i zindoktrynowanie, co przekreśla sensowność reszty tego rozpaczliwego apelu...
Po pierwsze - Nie. KK nie jest jedyną sensowną alternatywą religijną i tak naprawdę nie podałeś żadnego argumentu popierającego tą tezę...
Po drugie, i co najważniejsze, Dlaczego w ogóle mamy szukać alternatywy pośród religii? Co to za średniowieczne przeświadczenie, że tylko KK może nas uchronić przed złem? tylko KK niesie prawdziwie dobre wartości moralne? tylko KK sprzeciwia się przeistoczeniu naszego kraju w islamski padołek? Raczę uświadomić wszystkich 'świętych wojowników i obrońców ich wiary' iż ateiści w równym stopniu nie chcą nosić turbanów i budować meczetów w swoich miastach, jak i chodzić do waszego kościoła i pozwalać, aby wwalał się z buciorami do polityki naszego kraju.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-05-01, 9:42 1
A ja pierdole ten cały islam i wasze kościółki.
Zgłoś
Avatar
sinjids 2013-05-01, 9:43 3
bloodwar napisał/a:

religię pokoju i miłości - ateizm!



Chuja prawda. Jedyną religią pokoju i miłości jest zdrowy rozsądek. Z oskarżaniem religii o wojny etniczne jest jak oskarżanie pistoletu o zabójstwo. W przypadku ateizmu nie ma po prostu na co zwalić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie