18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Aresztowanie Allaha
xv89 • 2024-06-16, 1:01
Według naocznego świadka i komentatora, na filmie widać aresztowanie Allaha z Piotrkowa Trybunalskiego. Cechy szczególne - obdarzony boską siłą oraz nożem (nie ustalono do tej pory czy nóż też był darem od Boska).

Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
robo72 2024-06-16, 8:45 3
klaszczebrwiami napisał/a:

Nic tylko podziękować fajnopolakom za syf, który się tutaj dzieje. Może i pis miał jakieś swoje bolączki ale brudasom, ciapatym i czarnuchom mówił zdecydowane NIE. Ja nie wiem jakim przygłupem trzeba być żeby głosować na ryżą mordę, która bez ogródek mówi że ubogaci ten kraj kulturowo i rozwali doszczętnie Polskę. Co trzeba mieć w głowie żeby popierać takiego hujownię czy Kosiniaka haszysza? Tępi ludzie, chorzy z nienawiści aby tylko jebać pis, nic więcej. Nie ważne ze za chwilę ich córki będą gwałcone przez inżynierów. Nie, to nie jest ważne, ważne że już pis nie rządzi. No ja pier…le



PiS już swoją ilość wprowadziło za niezłą kaskę,przypomnij sobie aferę wizową. Reszty dokona PO i koalicja. Nie mamy Polaka godnego Polski w rządzie który mając jaja na miejscu powiedziałby stop. Pozostaje szukać klamki na targu i niech mi jaka brudnawe mamba wejdzie na ogród lub mniej konfliktowe z prawem rozwiazanie trzeba kupić parkę głodnych piesków.
Zgłoś
Avatar
Lubieketchup 2024-06-16, 9:04 2
Mogła cyca pokazać na końcu
Zgłoś
Avatar
shoggoth 2024-06-16, 9:28
@Sztruks

Jakoś mnie nie dziwi, że prawicowa karynka nie innych języków. Zwłaszcza, że i z polskim, jak na prawilniaczkę przystało ma problemy. XD
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-06-16, 9:32 1
taka fajna poleczka komentuje, szkoda że jej nie ubogacił kulturowo. Ja bym chciał żeby Ahmedy masowo zalewały polki

[ Dodano 2024-06-16, 09:33 ]
dupppppp napisał/a:

Proponuje administracji aby podpiąć specjalny wątek (tak jak jest dla Ukrainy i Izraela) o najeźdźcach,



ja bym skasował wątki wszystkie i zrobił spacjalny wątek o polakach w polsce. To jest dopiero temat który trzeba uświadomić ludziom
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-06-16, 9:38 9
klaszczebrwiami napisał/a:

Nic tylko podziękować fajnopolakom za syf, który się tutaj dzieje. Może i pis miał jakieś swoje bolączki ale brudasom, ciapatym i czarnuchom mówił zdecydowane NIE. Ja nie wiem jakim przygłupem trzeba być żeby głosować na ryżą mordę, która bez ogródek mówi że ubogaci ten kraj kulturowo i rozwali doszczętnie Polskę. Co trzeba mieć w głowie żeby popierać takiego hujownię czy Kosiniaka haszysza? Tępi ludzie, chorzy z nienawiści aby tylko jebać pis, nic więcej. Nie ważne ze za chwilę ich córki będą gwałcone przez inżynierów. Nie, to nie jest ważne, ważne że już pis nie rządzi. No ja pier…le



Zamknij mordę bo jużnie mogę słuchać/ czytać takich bzdur.
Według Ciebie PiS to jest jakiś zbawca tego kraju? Obudź się. Oni postawili mur na granicy za 1,6 mld zł przez który byle frajer może przejść z lewarkiem. Twoi prawicowcy sprowadzali imigrantów z Indii i Filipin i brali kasę za to. Na każdym kroku gdy tylko mogli to wyciągali kasę z Państwa czy w pandemii czy konkursach. Będą nas PiSowcy uczyć patriotyzmu z Bogiem na ustach. Zerzygam się zaraz 🤮
Zgłoś
Avatar
mianas 2024-06-16, 9:38 1
Ciekawe na kogo głosowała ? Unieważniam wam to referendum .. Uśmiechnięta Polska ..

[ Dodano: 2024-06-16, 10:13 ]
shoggoth napisał/a:

@Sztruks
Jakoś mnie nie dziwi, że prawicowa karynka nie innych języków. Zwłaszcza, że i z polskim, jak na prawilniaczkę przystało ma problemy. XD



Nożownik momentalnie zaatakował również funkcjonariuszy, ale został zastrzelony. Niestety, zdążył dźgnąć dwójkę kibiców, którzy oglądali spotkanie Niemcy - Szkocja.
Jak podaje ZDF 31-latek miał tuż przed atakiem zamordować mężczyznę w jednym z sąsiednich bloków. Według informacji podanych przez policję, mężczyzna był “typem południowym”, co pośrednio wskazuje na to, iż był cudzoziemcem. Dochodzenie tamtejszych organów ścigania cały czas trwa.
Zgłoś
Avatar
Md1 2024-06-16, 10:13 6
Zamiast tego cpk trzeba zainwestować i przywrócić Auschwitz do użytku. Ja chętnie za palacza się przyjmę.
Zgłoś
Avatar
shoggoth 2024-06-16, 10:23 2
mianas napisał/a:

Ciekawe na kogo głosowała ? Unieważniam wam to referendum .. Uśmiechnięta Polska ..
Nożownik momentalnie zaatakował również funkcjonariuszy, ale został zastrzelony. Niestety, zdążył dźgnąć dwójkę kibiców, którzy oglądali spotkanie Niemcy - Szkocja.
Jak podaje ZDF 31-latek miał tuż przed atakiem zamordować mężczyznę w jednym z sąsiednich bloków. Według informacji podanych przez policję, mężczyzna był “typem południowym”, co pośrednio wskazuje na to, iż był cudzoziemcem. Dochodzenie tamtejszych organów ścigania cały czas trwa.



Nie bardzo rozumiem o jakie referendum ci chodzi bo generalnie od lat nie biorę udziału w żadnych wyborach ani referendach, gdyż nie jestem wyznawcą żadnej z działających w Polsce religii zwanych dla niepoznaki partiami politycznymi. Moja uwaga odnosiła się wyłacznie do tego, że bawi mnie jak tacy ludzie, jak ta Pani, już na początku nagrania zaznacza, że ona nie zna tego języka. Nie jestem nawet w stanie dociec, co ta uwaga, poza jej ignorancją, miała podkreślić.
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2024-06-16, 10:31 1
dupppppp napisał/a:

na wykop trzeba podrzucić żeby więcej ludzi zobaczyło, tam to trochę poleży
Proponuje administracji aby podpiąć specjalny wątek (tak jak jest dla Ukrainy i Izraela) o najeźdźcach,
ale nie łączyć walk na granicy z tym co się dzieje w kraju, jeśli potrzeba to
jeden wątek na wojnę hybrydową czyli akcje na granicy i
drugi na ataki terrorystyczne w Polsce,
gdzie nie będzie dyskusji, ale same zdjęcia/filmy/linki do artykułów.
jeśli będą użytkownicy chcieli to taki sam wątek może powstać dla akcji Ukraińców na terenie Polski



Ale my imigrantów dostajemy od unii, nie od Białorusi, więc nie powinni być podpinani od wojnę
Zgłoś
Avatar
kalliber1988 2024-06-16, 10:47 3
Takie ścierwa to nie na komendę tylko do lasu
Zgłoś
Avatar
lukpogromca 2024-06-16, 11:11 11
robo72 napisał/a:

PiS już swoją ilość wprowadziło za niezłą kaskę,przypomnij sobie aferę wizową. Reszty dokona PO i koalicja. Nie mamy Polaka godnego Polski w rządzie który mając jaja na miejscu powiedziałby stop. Pozostaje szukać klamki na targu i niech mi jaka brudnawe mamba wejdzie na ogród lub mniej konfliktowe z prawem rozwiazanie trzeba kupić parkę głodnych piesków.



ta pseudoafera wizowa to ... 607 sztuk wiz ..
weż doczytaj i nie pierdol
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-06-16, 11:15 3
I to kurestwo zaczynają masowo przewozić do Polski
Zgłoś
Avatar
zipi 2024-06-16, 11:17 10
lukpogromca napisał/a:

ta pseudoafera wizowa to ... 607 sztuk wiz ..
weż doczytaj i nie pierdol



nigdy nie głosowałem za PiS i uważam ze to socjoalisci i sprzedajne szuje, Ale Ci co głosują na PO i swoją wiedze biorą z tiktoków i Tvn to jednak uposledzone bydło, zeby mieć tyle czasu I ANI RAZU nie sprawdzić o co chodziło z wizami tylko powtarzają jak banda debili zeby poczuć się troche mniej głupimi niż są, no nie oszukujmy się wyborcy PO to jednak banda retardów.
Zgłoś
Avatar
berhol 2024-06-16, 11:56 1
Japierdole nie sądziłem, że dożyję czasów kiedy te brudne śmierdzące małpy zaatakują nasz kraj , huj w dupe allahowi sztucznemu bożkowi tych brudasów
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2024-06-16, 12:04 4
Już niedługo w całej Polsce będziecie mieli takie rozrywki. Ja już na walizkach, lecę do Afryki. Podobno teraz jest tam więcej białych niż czarnych. Dzięki ci kochany Tusku.
Zgłoś