18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Aresztowanie Allaha
xv89 • 2024-06-16, 1:01
Według naocznego świadka i komentatora, na filmie widać aresztowanie Allaha z Piotrkowa Trybunalskiego. Cechy szczególne - obdarzony boską siłą oraz nożem (nie ustalono do tej pory czy nóż też był darem od Boska).

Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-06-16, 12:11 10
No co kurewki p0lki już wam mokebe nie pasuje?? Hehehe ja tam popieram multi-kulti bardzo dobrze oni wam pokażą gdzie wasze miejsce wy dziwki 😀
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-06-16, 12:12
no w koncu w tej biednej zabitej dechami polandi cos zaczyna sie dziac:-) oby wiecej takich akcji od nas... czekamy
Zgłoś
Avatar
BellaGrubaDupa 2024-06-16, 12:43 4
Kula w łeb a nie jakieś tam aresztowanie
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-06-16, 12:43 3
Jebqc kurwe prądem tam , stare baby mają narazie u mnie spokój, piwo za materiał.
Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2024-06-16, 13:04 3
Ma ktoś nagranie jak polska młodzież na śmierć katuje mężczyznę w Sosnowcu? Czy nikt nie tylko nie pomógł, ale nawet nie nagrał?
Zgłoś
Avatar
Polokima 2024-06-16, 13:29 1
pad napisał/a:

Mieszkam w Piotrkowie i powiem tak. Coraz więcej tych przypalanych. Łażą grupami po nocach tak samo jak ukraincy . Coraz więcej tego. Myślicie że są jakieś granice Polski? Nie. Wchodzą jak do siebie. Za kilka lat, druga Francja itp.



Mam nadzieje, że Tomaszowa Mazowieckiego nie dojdą.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-06-16, 13:38 4
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-06-16, 14:06 7
@dupppppp: Kurwa dawajcie to jest zajebisty pomysł i nie mowie tego sarkastycznie,

[ Dodano: 2024-06-16, 14:08 ]
Coraz więcej pojawia się fotek gdzie ciapate gówno chodzi gdzieś po Polsce. Albo nagranie które chyba tutaj też było jak brudas niszczy mienie.
Zgłoś
Avatar
antychryst333 2024-06-16, 14:24 2
i cyk do gazu potem do pieca
Zgłoś
Avatar
guliusz 2024-06-16, 14:57 2
berhol napisał/a:

Japierdole nie sądziłem, że dożyję czasów kiedy te brudne śmierdzące małpy zaatakują nasz kraj , huj w dupe allahowi sztucznemu bożkowi tych brudasów



Uważaj co piszesz jak się nie nie chcesz narazić . Ponoć sztuczna inteligencja wyszukuje w internecie obelgi pod adresem Wielkiego Allacha i nasyła na autorów swoich wyznawców
Zgłoś
Avatar
elim 2024-06-16, 15:44 5
Tutaj materiał o tym jak aktywiści i kancelarie prawnicze uczestniczą w przemycie ludzi przez granicę z Białorusią

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-16, 16:05 1
guliusz napisał/a:

Ponoć sztuczna inteligencja wyszukuje w internecie obelgi pod adresem Wielkiego Allacha i nasyła na autorów swoich wyznawców



Kurwa mać, to już do tego doszło, że sztuczna inteligencja ma swoich wyznawców
Zgłoś
Avatar
dupppppp 2024-06-16, 16:33 2
dgfdfg napisał/a:

taka fajna poleczka komentuje, szkoda że jej nie ubogacił kulturowo. Ja bym chciał żeby Ahmedy masowo zalewały polki
ja bym skasował wątki wszystkie i zrobił spacjalny wątek o polakach w polsce. To jest dopiero temat który trzeba uświadomić ludziom



Jesteśmy u siebie także to nasze sprawy

kawior2007 napisał/a:

Ale my imigrantów dostajemy od unii, nie od Białorusi, więc nie powinni być podpinani od wojnę



Dlatego napisałem, że jeden temat dla granicy, drugi dla nachodźców w Polsce

temat o granicy: "Wojna hybrydowa Białoruś - Polska"
temat o nachodźcach: "Ubogacanie Polski"

[ Dodano 2024-06-16, 16:35 ]
MysteryMan napisał/a:

@: Kurwa dawajcie to jest zajebisty pomysł i nie mowie tego sarkastycznie,
Coraz więcej pojawia się fotek gdzie ciapate gówno chodzi gdzieś po Polsce. Albo nagranie które chyba tutaj też było jak brudas niszczy mienie.



dzięki temu będziemy widzieć czy problem narasta czy tylko nam się wydaje. Będziemy widzieć po ilości zdarzeń oraz ich wagi.
Zgłoś
Avatar
kefir123pl 2024-06-16, 16:39
o proszę z własnego podwórka
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-06-16, 16:43
dupppppp napisał/a:

Jesteśmy u siebie także to nasze sprawy
Dlatego napisałem, że jeden temat dla granicy, drugi dla nachodźców w Polsce
temat o granicy: "Wojna hybrydowa Białoruś - Polska"
temat o nachodźcach: "Ubogacanie Polski"
dzięki temu będziemy widzieć czy problem narasta czy tylko nam się wydaje. Będziemy widzieć po ilości zdarzeń oraz ich wagi.



Racja, cóż jeżeli problem faktycznie narasta i mamy wysyp opalonych to pozostaje pytanie co można z tym zrobić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie