18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Ciąg dalszy sp***olenia umysłowego w Australii. Według opisu facet został aresztowany dosłownie 500 metrów od swojego domu. Zaraz tam k***a będzie trzeba zakładać maseczkę żeby wyj***ć śmieci.

2021-09-27, 23:50
Powiedz, że zmysliłeś ten opis...

2021-09-27, 23:55
Przecież tam to nawet policjantów wysyłano za karę...

2021-09-27, 23:57
Jesse.Pinkman napisał/a:

Aresztowany za brak maseczki



Chyba coś nie tak z tą maseczką. Gdyby go aresztowali za brak maseczki, to tego pacana co stoi obok bez maseczki też by zgarnęli.

2021-09-28, 00:00
@up Wczoraj wam Internet podłączyli? W Australii covidowcy pie**olca dostali już dawno

2021-09-28, 05:24
sp***olony lewacki kraj.

2021-09-28, 05:58
czemu w ch*ja robisz z tymi opisami i wprowadzasz w błąd

2021-09-28, 06:03
Carti napisał/a:

czemu w ch*ja robisz z tymi opisami i wprowadzasz w błąd



Jakiego ch*ja, tam masz zakazane poruszać się dalej niż kilka km od domu. Wczoraj wicepremier jakiegoś stanu ogłosił, że od 11.10 do grudnia niezaszczepieni tracą wszelkie prawa obywatelskie. Tam jest cyrk jakiego nie było od czasów wesołego józia w rosji.

2021-09-28, 06:56
Jeśli to prawda z tym opisem to jaki problem założyć maskę na ryj?
Wszyscy zakładają nie robią problemu a on jakiś wybrany jest, że nosić nie musi? Co za ludzie, idioci.

Pi...........22
2021-09-28, 07:11
Typowy film z udręczonym patolem. Brak początku całej sytuacji, krzykliwy tytuł i proszę manipulacja gotowa xD

2021-09-28, 07:40
Pajan napisał/a:

Jeśli to prawda z tym opisem to jaki problem założyć maskę na ryj?
Wszyscy zakładają nie robią problemu a on jakiś wybrany jest, że nosić nie musi? Co za ludzie, idioci.



Dokładnie. Są takie zasady to trzeba się dostosować, bo to prosty przepis który nikogo nie udręcza. Chce zgrywać buntownika dla jakieś wydumanych zasad, to ponosi konsekwencje. Bardzo dobrze, jeszcze powinni mu sprzedać kilka uderzeń pałą żeby dobrze zapamiętał.

2021-09-28, 07:57
trytodie napisał/a:

Dokładnie. Są takie zasady to trzeba się dostosować, bo to prosty przepis który nikogo nie udręcza. Chce zgrywać buntownika dla jakieś wydumanych zasad, to ponosi konsekwencje. Bardzo dobrze, jeszcze powinni mu sprzedać kilka uderzeń pałą żeby dobrze zapamiętał.



j***ni debile. Czyli robisz wszystko bo tak każe system. Brawo lemingi. Przez was właśnie jest jak jest.

2021-09-28, 08:56
To k***y j***ne czarne szmaty esesmany pie**olone Kurewskie pedalskie plemię j***ne ścierwa przeciwko swoim własnym Rodakom szmaty podnoszą łapy

2021-09-28, 09:01
Tak do gościa bez maseczki 10 policjantów, na ch*j siejesz taki ferment?

2021-09-28, 09:04
"sa takie zasady to trzeba sie stosowac" - k***a rzad jebie wszystkich na okolo ile sie da, podatki z dupy, zusy, sami robia sobie co chca - a ja mam sie stosowac do ich zasad "dla naszego dobra" - za hitlera, stalina i mao bylo to samo. co za niewolnicy k***a.
poszukajcie sobie filmiku na youtubie kiedy nasze dzieci musza do szkoly zalozyc kaganiec - cala "elita" dobrze sie bawi na imprezie, widac kto jest k***a na tym filmiku. Albo imprezka urodzinowa Obamy - 3 dni bez masek i restrykcji - myslicie ze ryzykowali by zycie obamy - widac jaki to jest "wirus".
P.s - Izrael 90% wyszczepionych - a wirus szaleje - 4 dawke jzu chyba maja - ale ja mam sie zaszczepic bo inaczej nie moge isc do pracy - zero logiki ale pokazuje ze jednak 80% spoleczenstwa to debile...