18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
BorgBorg 2013-10-20, 2:00
Wygląda jakby miał 45+
Zgłoś
Avatar
Turbolachon 2013-10-20, 2:04
Różnica między Binkowskim a Szpilą?
Biniu mimo ciśnienia zawsze jest sobą, mówi to co myśli i czuje. Natomiast Igła uznaje się za osobę która wyszła ze wsi, ale jednak wieś nie wyszła z niego (mimo cale otoczki medialnej i mówienia, że już koniec z rynsztokiem to jednak po walce pokazał swoją prawdziwą naturę)
Zgłoś
Avatar
fejzez 2013-10-20, 3:12
kurwa trio jak chuj.
Szpilka kryminał
Zimnoch "konfident"
Binkowski ćpun
Zgłoś
Avatar
S................s 2013-10-20, 3:15 12
Dobrze ich podsumował.

Zgłoś
Avatar
avalanch 2013-10-20, 6:32 1
Zimnochowi skierowanie do logopedy a nie na ring.
Zgłoś
Avatar
Shadow323 2013-10-20, 9:55
Przecież to jest jakiś jebany debil. Co z tego że boksuje jak w w głowie ma siano :/
Zgłoś
Avatar
Sixsoul 2013-10-20, 10:28
Gadał gadał i przegrał no cóż mocny w gębie...
Zgłoś
Avatar
K................z 2013-10-20, 11:18
to są ludzie z tego gatunku co gadają, wchodza do ringu i Gówno robią. Tak samo szpilka. Takim najlpeiej wychodzi bicie dzieci, studentów i to tylko w przewadze, ewentualnie z maczetami

Gdzie są PRAWDZIWI BOKSERZY
Zgłoś
Avatar
Rado 2013-10-20, 11:33
Szacuneczek Artur
( oczywiście nie szpila )
Zgłoś
Avatar
Aerodynamiczny 2013-10-20, 12:41
To jest po prostu chłop z kanady który mieszka tam od 12 roku życia. Tam się nie rozmawia tak jak w naszym pięknym pełnym inteligentnych ludzi kraju których można spotkać na sadolu haha.
To że ktoś nie umie wyrazić tego co myśli nie robi z niego debila tylko po prostu spowodowane jest to ubogim słownictwem.
Zgłoś
Avatar
anetamineta 2013-10-20, 12:52 1
dla mnie to wyglada tak ze to szpila buduje swoją pozycje a zimnoch to tylko lalka która mu pomoże by dostac walke z wachem a nastepnie z adamkiem ,bienkowski natomiast to lalka zimnocha i walczyli po to by zimnoch wygrał i powiedzmy podrósł na rynku . a co za tym idzie juz wam mówie .szpila dostanie wkoncu zimnocha który to juz wygrał pare walk z jakimis tam lalkami i wygra swobodnie z zimnochem . to jest od samego poczatku ustawione . ja nie mam pretensji to szpili jako człowieka tylko do jego menadzerów czy chuj wie kogo on tam ma kto steruje jego karierą . swiat jest taki ze pienziadz rzadzi i pieniadz rodzi pieniadz a najłatwiej pieniadze robi sie na takich o to kurwa debilach co wypowiedziec sie nie potrafia . ogladam boks tylko dlatego ze lubie jak sie po mordach te cepy leja i czasem jakas jucha poleci
Zgłoś
Avatar
Jason_x 2013-10-20, 13:12
Tragedią jest to, że takie łby jak szpilka czy Bińkowski emocjonują pół Polski.. Prawdziwy sportowiec nie da się sprowokować... Wystarczy spojrzeć na wywiady z nimi - agresja aż huczy od takiego Szpilki, który gdyby nie boks, pewnie wyładowywał swoją frustrację na Bogu ducha winnym osobom. Niestety podniecamy się tym co chore, agresywne, wulgarne.
Zgłoś
Avatar
Rado 2013-10-20, 16:48
szpila to zwykły cwaniak a ja takich nie lubie mam nadzieje ze jak dojdzie do walki to Krzysztof dopierdoli zdrowo
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-10-20, 18:03 8
My półinteligenci żyjemy troszkę tymi walkami ćwierćinteligentów Zwykłe show i ustawienia medialne promotorów, którzy muszą zrobić wszystko by walka się sprzedała. Ponieważ poziom sportowy jest zerowy, trzeba więc zrobić jakieś reality show. Kogo najlepiej zatrudnić jak nie samego pajaca-boksera - Szpilkę, który na światowym poziomie bokserskim nie ma prawa stać koło ringu i podawać ręczniki. Dobrze powiedział o nim Zimnoch, pomimo całej tej otoczki budowania konfliktu, myślę, że dosyć szczerze.
Zgłoś
Avatar
dun 2013-10-20, 18:14
jeden drugiego warty, bokser a w wolnych chwilach daje po ryju na bramkach lekko cwaniakujacym czesto pijanym, jak i nikomu nic nie wadzacym kolesio. prawdziwy sporowiec, jak c...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie