18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
pazuzu 2021-12-23, 20:13 15
Kolejny cwaniak, udaje kozaka a potem płacz że policja bije
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2021-12-23, 20:34 1
"w pięciu na jednego kurwa?"
Zgłoś
Avatar
ququa 2021-12-23, 20:40
Opowie ktoś w skrócie? bo to trwa tak długo jak Władca Pierścieni w tvn
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2021-12-23, 21:08 15
Piesek22 napisał/a:

No niestety świat jest bardziej skomplikowany
Rozumiem, że po ulicy jeździsz po lewej stronie, a w autobusie np nie kasujesz biletów skoro przestrzeganie norm prawnych cię przerasta I samodzielnie myślisz?



Jak taki nagle bystry się stałeś to wyjaśnij czym jest jazda pod prąd która skutkuje zazwyczaj kolizją a czym noszenie szmaty na ryju pod widzimisię polityków którzy maja te obostrzenia w dupie ? Potrafisz czy jesteś tylko pajacem który powtarza gdzieś zasłyszane regułki nie potrafiąc zrozumieć ich sensu. ?
Zgłoś
Avatar
P................2 2021-12-23, 21:12
xXx5226 napisał/a:

Jak taki nagle bystry się stałeś to wyjaśnij czym jest jazda pod prąd która skutkuje zazwyczaj kolizją a czym noszenie szmaty na ryju pod widzimisię polityków którzy maja te obostrzenia w dupie ? Potrafisz czy jesteś tylko pajacem który powtarza gdzieś zasłyszane regułki nie potrafiąc zrozumieć ich sensu. ?



Otóż jest to konformizm którego nie da się jednoznacznie ocenić jako dobry czy zły.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2021-12-23, 21:19 3
Przybywa ludzi represjonowanych za PiSowskiej komuny. A tłum gapiów tylko mocny w gębie.
Zgłoś
Avatar
chumak 2021-12-23, 21:25 13
Nie chce mi się dochodzić powodu interwencji z filmiku, strzelam w ciemno, że facet nie miał maseczki, policja postanowiła go wylegitymować i nałożyć mandat lub pouczenie, facet nie chciał dać się wylegitymować co jest wykroczeniem i wtedy policjanci mieli już inne powody do zatrzymania niż maseczka. Pewnie cisnął swoją bajkę o astmie jako powodzie nie noszenia maseczki co może lecz nie musi być prawdą (np. ja mam astmę a maseczka mi w niczym nie przeszkadza). Ponieważ się opierał to został pouczony o możliwym wykorzystaniu ŚPB a następnie ŚPB poszło w ruch.
Zgłoś
Avatar
Jurand350 2021-12-23, 21:37 1
Różnica między policją u nas a w takich stanach jest porażająca... Nie to że wolałbym tą silnie ołowiową ze stanów jeśli mam być szczery.
Zgłoś
Avatar
huncfot130 2021-12-23, 21:47 1
To chyba jakieś stare nagranie.... Jakość kalkulatora citizen50
Zgłoś
Avatar
butcher11 2021-12-23, 21:51
Ciekawe czy zemdlał czy udawał żeby zeszli z niego:)
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-12-23, 21:52
Jurand350 napisał/a:

Różnica między policją u nas a w takich stanach jest porażająca... Nie to że wolałbym tą silnie ołowiową ze stanów jeśli mam być szczery.



pytanie, czy wolelibyśmy, żeby człowiek, który stoi nad nami z tęgim kijem w ręce, był bardzo silny, czy bardzo słaby?

Istotną rolę gra to, czego ten ktoś chce / czego chce jego mocodawca. Wolałbym, by nasz policja była "jak w stanach" ale tylko pod warunkiem, że rząd/służby działają na rzecz naszego państwa, a nie na rzecz innych rządów/służb/agend.

może się mylę, jeśli mamy tu jakichś zręcznych politologów, to niech nam wyjaśnią, czy ważniejsza jest potęga broni, czy cel jej wykorzystania?

myślę sobie, że w tej kwestii należy ostrożnie balansować, ale najważniejszy jest cel, bo człowiek prędzej czy później go osiąga.
Zgłoś
Avatar
PoProstuNIKT 2021-12-23, 21:55 8
Filip91 napisał/a:

Bardzo dobrze. Cwaniaczki co drą ryja. Przepisy to przepisy. Żreć w sklepie nie można to nie żre, palić fajek nie można to tez wytrzyma, ale maskę na pół godziny założyć nie, lepiej się szarpać. Mózg zryty.



Pierdolona maska NIE DZIAŁA tylko testują kto jest większym baranem i jak widać w chuj takich. Będą Ci kazali gówno wpierdalać bo pszenica jest zatruta koronaświrusem to tylko będziesz pytał czy możesz dostać łyżkę zamiast widelca.
Zgłoś
Avatar
vanTerrier 2021-12-23, 22:06 9
jak rozpoznać szura i ćwierć-mózga, który myśli, że chłopskim rozumem sam do wszystkiego dojdzie?

"wyłącz tv"
"włącz myślenie"
"połącz kropki"

won kleić sobie foliowe czapeczki
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2021-12-23, 22:21 6
Jebana patologia na filmie i w komentarzach, chcesz być sztywny to bądź do końca a nie najpierw kozaczenie a później płacz że policja bije... I zrozumcie debile że policja nie jest od rozstrzygania czy maseczka coś daje czy nie tylko od egzekwowania przepisów a te są jasne. Byłem w niedzielę na zakupach z żoną, w netto czy innej biedronce, trafił się patrol, pytanie dlaczego nie mam maseczki, odpowiadam że jestem zaszczepiony a poza tym nie lubię, młode chłopaki, mówią że nie będą mnie legitymować w sklepie tylko jak skończę zakupy to żebym podszedł do nich na parkingu. Wychodzę po jakichś 20 minutach i idę do radiowozu. Zdziwieni że wogòle przyszedłem, pytam się czy może być prawko bo dowód gdzieś posiałem, nie ma problemu. Chwilę pogadaliśmy, mówią że mają nakaz z góry, zero tolerancji itd. Na koniec jeden mówi że brak za maseczki jest od 20 zł do 1000 , proponuje mi te 20 i pyta czy przyjmuję. Ja na to że oczywiście. Można? Można, wystarczy być człowiekiem nie pizdą.
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2021-12-23, 22:21 5
vanTerrier napisał/a:

jak rozpoznać szura i ćwierć-mózga, który myśli, że chłopskim rozumem sam do wszystkiego dojdzie?
"wyłącz tv"
"włącz myślenie"
"połącz kropki"
won kleić sobie foliowe czapeczki



Kolejny bezrefleksyjny kretyn ujawniony.
Wiesz co jest najgorsze? Jak juz nas za te 10 lat zniewola, to bedziesz najglosniej darl ryja, ze ty od poczatku wiedziales co sie święci i byles zawsze przeciwny falszywej pandemii i ograniczaniu wolnosci, ktora za kazdym razem jest oddawana w coraz mniejszych ilosciach.
Tfu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie