18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Santoryn 2013-05-23, 22:59 31
" jesteśmy w stanie wojny z islamem " - tak, właśnie tak. On mówi jak jest, nie pierdoli się jak inni, stworzy telewizje internetową i ludzie chętnie będą go oglądać a może nawet będą w stanie zapłacić za dostęp do takich materiałów bo z TVN'u czy innego ścierwa nie dowiemy się jak jest.
Zgłoś
Avatar
Nejm 2013-05-23, 22:59
No i o tym kurwa pisalem w swoim temacie Wkurwiony Polaczek tylko ktos madry wjebal to do zbiorowego "Religia i Polityka".

Lubie Maxa ale w takim razie ten temat tez powinien tam trafic
Zgłoś
Avatar
ArasxDD 2013-05-23, 23:00
Zawsze ma zbakane oczy.
Zgłoś
Avatar
padodofaka 2013-05-23, 23:00
ostatnia minuta ciszy ku pamięci ofiary z Londynu?
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-05-23, 23:01
Najlepsza akcja od 10:11 do końca... ostro jest, polecam.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-05-23, 23:02 11
maschio94 napisał/a:

Mariusz dobrze pie*doli, sam przeoczyłem to wycięcie w wypowiedzi tego murzyna. Dzięki Mariusz, że uświadamiasz Nas, jak manipulują media.



Ja nie musiałem info czytać, żeby wiedzieć iż stoją za tym kozojebcy... A w innym temacie ktoś przemawiał "skąd wiecie, że to muzułmanie, ciemnota sadistica wierzy w kazde slowo mediów itp., itd..." To masz kurwa potwierdzenie... Dobrze, że Mariusz się nie pierdoli w temacie...
Zgłoś
Avatar
Szerokikarq 2013-05-23, 23:07
Widzicie jak telewizja pierze ludziom mózgi... I w ten sposób na wyspach część ludzi pomyśli, że to po prostu pojebany człowiek i nie skojarzy tego z jebniętą ideologią islamu. Jebana poprawność polityczna.

A tak nawiasem, to chyba bym się zesrał ze strachu na miejscu tego gościa z kamerą, który nagrywał murzyna po morderstwie.
Zgłoś
Avatar
D................D 2013-05-23, 23:07 1
Breiviek nasz brat, miał racje
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-05-23, 23:07 4
Ostatnio Kolonko powiedział tak:

– Czytam w polskiej prasie artykuł jakiegoś dupka: „Narodowcy wyszli na ulice”. Jak jakieś hitlerjugend. Kto te bzdury pisze? Kim jest ten pajac dziennikarski, który rozumie świat na opak? Kto go zatrudnia? W Ameryce tacy „narodowcy” to zwykli mieszkańcy Ameryki. Dlaczego w Polsce niektóre media stygmatyzują wolnych, patriotycznych obywateli? Nic dziwnego, że w rankingu Wolności Prasy jesteśmy za wszystkimi państwami cywilizacji zachodniej i mamy rating jak Trynidad i Tobago – powiedział.

Tymczasem z rankingu, tworzonego przez Reporters Without Borders, dostępnego dla każdego dziennikarza wynika, że Polska jest na 22 miejscu, a Trynidad i Tobago na 44. Idealnie nie jest, ale to przynajmniej nie Stany Zjednoczone (land of the free na 32 miejscu).
Więc Kolonko albo pierdoli, albo manipuluje, albo po prostu nie wie jak jest.
Ramen
Zgłoś
Avatar
DamianG 2013-05-23, 23:10
Zacząłem oglądać 70 piw. 10 minut później gdy skończyłem oglądać 170. Mariusz, jesteś dobry w tym co robisz. Masz u mnie 171.
Zgłoś
Avatar
katalogfirm 2013-05-23, 23:13 1
pęknie 1000piwek.

Ale nie o to chodzi. Chodzi o to żeby Mariusz wykorzystał siłę przebicia i dotarł do jak największej ilości widzów.
Zgłoś
Avatar
wypizdson 2013-05-23, 23:14
Koniec cywilizacji zachodu
Zgłoś
Avatar
fruityguy 2013-05-23, 23:16 3
Ten ładny materiał o manipulacji mediów niestety spierdzielił kilkoma słowami o WTC w 7:00 :/
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-05-23, 23:17 5
tds1974 napisał/a:

Ostatnio Kolonko powiedział tak:

– Czytam w polskiej prasie artykuł jakiegoś dupka: „Narodowcy wyszli na ulice”. Jak jakieś hitlerjugend. Kto te bzdury pisze? Kim jest ten pajac dziennikarski, który rozumie świat na opak? Kto go zatrudnia? W Ameryce tacy „narodowcy” to zwykli mieszkańcy Ameryki. Dlaczego w Polsce niektóre media stygmatyzują wolnych, patriotycznych obywateli? Nic dziwnego, że w rankingu Wolności Prasy jesteśmy za wszystkimi państwami cywilizacji zachodniej i mamy rating jak Trynidad i Tobago – powiedział.

Tymczasem z rankingu, tworzonego przez Reporters Without Borders, dostępnego dla każdego dziennikarza wynika, że Polska jest na 22 miejscu, a Trynidad i Tobago na 44. Idealnie nie jest, ale to przynajmniej nie Stany Zjednoczone (land of the free na 32 miejscu).
Więc Kolonko albo pierdoli, albo manipuluje, albo po prostu nie wie jak jest.
Ramen



Pierdolisz. Co ma kuirwa statystyka do faktów? Statystyczny Polak zarabia 33 tyś. Rocznie.
Zgłoś
Avatar
Roger89 2013-05-23, 23:18 4
jebać szmatogłowych. Niech spierdalają do swoich krajów trzeciego świata jak im nie pasuje
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie