18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ateista spotyka Bog
GenerousVitttake • 2012-09-02, 14:03
Kolejny filmik pokazujący bezsens jakim jest religia. W filmie pokazany jest prawdziwy obraz biblijnego Boga. Miłego oglądania sadole-ateiści

Zgłoś
Avatar
pkh 2012-09-02, 17:29 14
@up: Za dużo się naoglądałeś george'a carlina
Zgłoś
Avatar
BulaKSSG 2012-09-02, 17:33
Jestem ateistą. Jedynym sposobem na to żebym uwierzył w Boga jest po prostu jakieś swego rodzaju objawienie. Ale takie po którym byłbym w stu procentach pewny, że to co widziałem było prawdą i się przypadkiem nie nawdychałem jakiegoś gazu. Nie oznacza to jednak, że zacząłbym latać do kościoła co niedzielę. Wierzyć w Boga, a uznawać jego religię to dwie różne rzeczy. Nie uznaję kultu jednostki i zasad, którymi charakteryzuje się taka, czy inna religia. A co jeśli Bóg by mi powiedział, że Niemcy słusznie zabijali w jego imię, że wyprawy krzyżowe to był jego pomysł i tak naprawdę jest okrutnym skurwysynem?
Zgłoś
Avatar
Revelict 2012-09-02, 17:36 4
Widać, że jakiś debil to robił, a drugi debil to wkleił,(pseudo ateista) który nie ma pojęcia o religij.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Entheus 2012-09-02, 17:37
@pkh
Tak jak mówisz, widze w Tobie wielkiego wielbiciela multikulti. Nietolerancja i preferowanie podobnych sobie są podstawowymi regułami dzięki którym powstała cywilizacja i porządek, umożliwiając łatwiejszą klasyfikacje środowisk i ludzi oraz współprace możliwą dzięki wspólnemu językowi.
Ludzie muszą mieć jeden cel, nieosiągalny by móc coś stworzyć i nigdy niespocząć na laurach. Cel życia który pozostaje bez względu na to co się dzieje, i dający nadzieje.
Zgłoś
Avatar
Ankane 2012-09-02, 17:41 1
A ja wierzę w Boga. Nie wierzę w Kościół.
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2012-09-02, 17:49 6
"Jestem Bogiem z biblii, jestem wszystkowiedzący..." - "nie wierzyłeś we mnie, wyjaśnij mi czemu"
Zgłoś
Avatar
konradssc 2012-09-02, 18:00 2
Eh znowu to samo. Kurwa ateiści jak macie Boga w dupie to na huj się spinacie? Już kurwa rzygać się chce tematami o KK i religii. No ale idioci zawsze to podłapią i będą sie kłócić. Czy wy myślicie, że zmusicie kogoś do odrzucenia wiary, czy do samej wiary? Wiara to kwestia indywidualna więc przestańcie już pierdolić. Sracie w gacie, że Bóg może istnieć czy jak?
Zgłoś
Avatar
Alonso 2012-09-02, 18:00
@Ankane
to pierwszy krok do utraty wiary:)
Przeczytaj jeszcze pismo św. i gotowe!
Zgłoś
Avatar
konradssc 2012-09-02, 18:05 3
@up Pierdolisz. Weźcie kurwa skończcie już. Jak masz w dupie wiare to na huj się wypowiadasz na jej temat? Mam w dupie siatkówke i się na jej temat nie wypowiadam. To kurwa takie trudne? Dobra lepiej wyjde bo tylko ciśnienie skacze od takiego pierdolenia o niczym. Pseudo kurwa ateiści i lewacy pierdoący o tolerancji, a napierdalają na odmienne poglądy ile się da i gdzie się da...
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-09-02, 18:08
Revelict napisał/a:

Widać, że jakiś debil to robił, a drugi debil to wkleił,(pseudo ateista) który nie ma pojęcia o religij.

Pozdrawiam



Widać, że Ty nie masz pojęcia o religii, bo w filmiku był przedstawiony bóg taki jakim go opisuje PŚ.
Jednak masz plusa, bo zrozumiałeś przesłanie filmu w przeciwieństwie do 90% komentujących idiotów, którzy myślą, że film miał za zadanie kogoś nawrócić i pochwalić wiarę w boga.
Zgłoś
Avatar
konradssc 2012-09-02, 18:15 2
@FryzjerZG Wiary nie musisz nabyć od prania móżgu od małego. Jesteś młody i nie myślisz o śmierci, W pewnym momencie stanie się to dla Ciebie tak przytłaczające, że będziesz pierwszym pokornym nawróconym. Przykład? Czechy i Szwecja. Sprawdźcie sobie procent wierzących wśród młodych i starych, a zobaczycie o czym mówie. W Szwecji do kościoła chodzą same babki, tak samo jest z Czehami. Ateizm- brak narzuconej moralności, religia- narzucona moralność. Jesteście młodzi więc jeszcze huja wiecie o życiu tak jak i ja, ale trzeba to sobie wkońcu uświadomić. W życiu masz 2 wyjścia od nieszczęścia: albo wódka albo Bóg.

Zresztą te tematy powinny być zamykane bo potem pierdolenia pod tematem na kilka stron. Niech każdy wierzy w co chce i zajmie się życiem.
Zgłoś
Avatar
lepussy 2012-09-02, 18:20
Osobiście wierzę w Boga, ale nie takiego jak przedstawiają obecne i dawne religie. Boga jako monarchę. To mi zupełnie nie pasuje do energii, ducha jak zwał tak zwał, który jest wszechmocny i nieskończony. Do rozmyślań na temat śmierci, duszy, duchów i innych bytów polecam w szczególności książkę Van Helsinga - "Rozmowa ze śmiercią" oraz książki M.Newtona o wędrówce dusz i innych takich.
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2012-09-02, 18:23 2
@up, wez idz na teologie czy filozofie, tylko blagam, nie wmawiaj mi, ze sie kiedys nawroce bo smierc czy cos. Moralnosc katolicka to palenie ludzi, zabijanie i wiezienie naukowcow, wspolpraca z Hitlerem i pedofilia. Kosciol katolicki to najgorsza banda jaka nosila Europa. Religia jest dla biednych umyslowo wsiokow z malych miasteczek. Bez odbioru.
Zgłoś
Avatar
konradssc 2012-09-02, 18:41
@FryzjerZG Ogarniasz skończoność? Wow i jeszcze powiedz, że nie boisz się śmierci? Normalny człowiek nie ogarnia skończoności swojego bytu tak jak nieskończoności... To jest zbyt skomplikowane, i to tylko teorie, takie same jak te naukowe dotycząće początku wszechświata. Atakuj mnie dalej wali mnie to bo to Internet. I wali mnie kto co sobie myśli na ten temat, rób co chcesz, ale nie mów mi kurwa jak mam myśleć i jak mam wychowywać własne dzieci. Kurwa znalazł się naukowiec od czterech boleści...
Zgłoś
Avatar
amre 2012-09-02, 19:07 3
Durni ateiści i durni katole! I lewacy! (też się gdzieś pojawiło ) Jak można być tak tępym! Macie papke zamiast mózgu! Katole, nie jesteście w stanie udowodnić że wasz bóg istnieje? Bo go nie ma! Ateiści, nie jesteście w stanie udowodnić, a nawet wytłumaczyć teorii wielkiego wybuchu! Bo nie macie racji!

Wszyscy dobrze wiedzą że Ziemia jako taka jest ogromnym pulpetem stworzonym przez wszechmogącego Latającego Potwora Spaghetti!
Nie wierzycie? Niech ten kto nie widział spaghetti pierwszy rzuci kamieniem! I nie próbujcie nawet tego podważyć, bo to nie jakaś głupia teoria jak wasze. To fakt! Jedyny na który są dowody.
LPS lub po angielsku FSM to jedyny istniejący Bóg wszechmogący którego należy jeść i czcić. U zarania dziejów pokonał potwora cthulu i za to należy mu się szacunek.
Jego syn - Thor obiecał oczyścić ziemię z lodowych gigantów. Nie widziałem ostatnio zbyt wielu lodowych gigantów, a to dowód że można na gościu polegać!

Pozdrawiam i niech będzie pochwalony Latający Potwór Spaghetti
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie