18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ateista
GenerousVitttake • 2012-08-31, 18:47
Coś na temat wierzących i ateistów. Ekstremalnie początkujący Angielski wymagany

Zgłoś
Avatar
boooreq 2012-09-01, 2:28 4
makabrax napisał/a:

za to pogłosnienie w 1:03 o 1000% nie ma piwa...



dzięki że mnie ostrzegłeś bo jest 2:30 i pół domu bym obudził, masz browara:D
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-09-01, 2:28 7
I nagle każdy ateista na sadolu to oczytany intelektualista, zgłębiający latami wiedzę na temat różnych religi oraz wierzeń, wykazujący się konstruktywną krytyką oraz silnymi argumentami jak np: "jebać mohery!" ewntualnie "boga nie ma wy chuje, bo nie mam pracy i dziewczyny".
Zgłoś
Avatar
poyebany 2012-09-01, 2:56 3
Wiara jest dla każdego sprawą indywidualną i prywatną, więc po co te spiny i po huj sąsiadowi wiedzieć jaką masz wiare, ja nie mam żadnej.
Zgłoś
Avatar
MMAchu 2012-09-01, 3:10 6
Rozpierdalający fakt jest taki, że internetowi ateiści starają się dużo bardziej pokazac, że są ateistami niż internetowi wierzący. A prawda, jest taka, że trzeba byc co najmniej upośledzonym aby prowadzic słowne "wojny"/debaty w internecie na tematy religijne/poglądowe/polityczne. Jak wiadomo racja jest jak dupa, każdy ma swoją... i przy tym powinniśmy zostac.
Zgłoś
Avatar
smolensk kurwa 2012-09-01, 3:20 1
Gówno się znacie. Jak nie istnieje? Jeszua Chrystus właśnie siedzi u mnie i polewa.
Zgłoś
Avatar
U................m 2012-09-01, 3:49
Jak jebnietym trzeba byc zeby wierzyc w wyimaginowanego przyjaciela aka Jezusa
Zgłoś
Avatar
FsiumZium 2012-09-01, 7:02 4
Czy to, że jestem osobą wierzącą musi być równoznaczne z tym, że jestem osobą pojebaną?
Uspokójcie się wielcy ateiści, żadna osoba stąd was nie wyzywa a wy ciśniecie wszystkich
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Mateusz 2012-09-01, 8:35 2
Ja pierdolę, KOLEJNY z Baśni Hitleriona I Jednego Tematu o Ateizmie. Ateiści z gimbazy/pseudo-oczytani filozofowie i inne ścierwo znów się będzie produkować, cały dzień przylepiony do komputera w oczekiwaniu na nowe komentarze, bo kurwa TRZEBA odpisać choćby nie wiadomo co się stało. Znowu się zrobi syf, ale chuj tam.
Zgłoś
Avatar
jamiemonovitz 2012-09-01, 8:46 1
Ojciec_Mateusz napisał/a:

Ja pierdolę, KOLEJNY z Baśni Hitleriona I Jednego Tematu o Ateizmie. Ateiści z gimbazy/pseudo-oczytani filozofowie i inne ścierwo znów się będzie produkować, cały dzień przylepiony do komputera w oczekiwaniu na nowe komentarze, bo kurwa TRZEBA odpisać choćby nie wiadomo co się stało. Znowu się zrobi syf, ale chuj tam.



Widzę, że musiałeś się oczytać tych tematów o ateizmie, skoro konto masz od tygodnia.
Zgłoś
Avatar
granatowa_drabina 2012-09-01, 9:23 3
Uwielbiam posty "ateistów" przynajmniej wiem o kogo się modlić
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2012-09-01, 9:33
@up
modlic - mowic do wyimaginowanych istot. Czesto to robisz ?
Zgłoś
Avatar
granatowa_drabina 2012-09-01, 9:38 1
FryzjerZG napisał/a:

@up
modlic - mowic do wyimaginowanych istot. Czesto to robisz ?


Do wyimaginowanych istot nigdy nie mówię. Ale do żywego Boga modlę się kilka razy dziennie.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-09-01, 9:42 1
granatowa_drabina napisał/a:


Do wyimaginowanych istot nigdy nie mówię. Ale do żywego Boga modlę się kilka razy dziennie.


Ta to udowodnij iż jest żywy... Ma puls ??
Zgłoś
Avatar
granatowa_drabina 2012-09-01, 9:45 1
McMenel napisał/a:


Ta to udowodnij iż jest żywy... Ma puls ??

Jest żywy bo mogę czuć Jego obecność i widzę Jego działanie w moim życiu. Nie zawsze tak było, przyznaję ze wstydem, ale kiedy oddałem Bogu swoje życie, wiele się zmieniło. Życzę Wam wszystkim tego, żebyście mogli przeżyć cudowne nawrócenie.
Zgłoś
Avatar
Szatahuana 2012-09-01, 10:06
Przynajmniej do autoteistów mało kto się spina. Właściwie to polecam zostać autoteistą. Najwyżej autowiara wprowadzi nieskończony chaos i zniszczenie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie