18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ateista
GenerousVitttake • 2012-08-31, 18:47
Coś na temat wierzących i ateistów. Ekstremalnie początkujący Angielski wymagany

Zgłoś
Avatar
PawełGM 2012-09-01, 10:31
Paweł92 napisał/a:

Ataiści to zwykli krzykacze głównie internetowi.


Ataizm to straszna choroba internetowa, a my internauci musimy się przed nią bronić

Zly_wrecz_okropny napisał/a:

I nagle każdy ateista na sadolu to oczytany intelektualista, zgłębiający latami wiedzę na temat różnych religi oraz wierzeń, wykazujący się konstruktywną krytyką oraz silnymi argumentami jak np: "jebać mohery!" ewntualnie "boga nie ma wy chuje, bo nie mam pracy i dziewczyny".


Nie interesuje mnie jak sobie wmawiasz, że bóg nie istnieje.

poyebany napisał/a:

Wiara jest dla każdego sprawą indywidualną i prywatną, więc po co te spiny i po huj sąsiadowi wiedzieć jaką masz wiare, ja nie mam żadnej.


Posiadanie niewidzialnych przyjaciół jest śmieszne, więc będę to wyśmiewać.

MMAchu napisał/a:

Rozpierdalający fakt jest taki, że internetowi ateiści starają się dużo bardziej pokazac, że są ateistami niż internetowi wierzący. A prawda, jest taka, że trzeba byc co najmniej upośledzonym aby prowadzic słowne "wojny"/debaty w internecie na tematy religijne/poglądowe/polityczne. Jak wiadomo racja jest jak dupa, każdy ma swoją... i przy tym powinniśmy zostac.


Nieprawda. Napinacze są po obu stronach. Komentarze po jakimś filmikiem nazywasz wojną?

FsiumZium napisał/a:

Czy to, że jestem osobą wierzącą musi być równoznaczne z tym, że jestem osobą pojebaną?
Uspokójcie się wielcy ateiści, żadna osoba stąd was nie wyzywa a wy ciśniecie wszystkich


Tak, to oznacza, że jesteś pojebany. Nie dziw się, że ktoś uważa, że masz problemy z głową, gdy mówisz, że masz niewidzialnych przyjaciół.

Ojciec_Mateusz napisał/a:

Ja pierdolę, KOLEJNY z Baśni Hitleriona I Jednego Tematu o Ateizmie. Ateiści z gimbazy/pseudo-oczytani filozofowie i inne ścierwo znów się będzie produkować, cały dzień przylepiony do komputera w oczekiwaniu na nowe komentarze, bo kurwa TRZEBA odpisać choćby nie wiadomo co się stało. Znowu się zrobi syf, ale chuj tam.


Pewnie boli cię argumentacja "gimnazjalnych ateistów" bo nawet oni cię zaginają, jeżeli chodzi o religię

granatowa_drabina napisał/a:

Uwielbiam posty "ateistów" przynajmniej wiem o kogo się modlić


Co ma znaczyć ten cudzysłów?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-09-01, 10:35 1
Polskie prawo jest dziwne, z jednej strony ubezwłasnowolnia się i zamyka w psychiatrykach osoby, które uważają, że rozmawiają z niewidzialymi ludźmi i że ci ludzie mówią im co mają robić, a z drugiej pozwala się legalnie chodzić po ulicach milionom debili którzy uważają, że gadają z jakimś niewidzialnym dziadkiem i że ten dziadek steruje ich życiem
Zgłoś
Avatar
granatowa_drabina 2012-09-01, 10:51
PawleGM cudzysłów to po prostu cudzysłów. Pisząc "ateista" mam na myśli Was wszystkich internetowych turbopseudoateistów - krzykaczy
Zgłoś
Avatar
granatowa_drabina 2012-09-01, 10:52
bloodwar napisał/a:

Polskie prawo jest dziwne, z jednej strony ubezwłasnowolnia się i zamyka w psychiatrykach osoby, które uważają, że rozmawiają z niewidzialymi ludźmi i że ci ludzie mówią im co mają robić, a z drugiej pozwala się legalnie chodzić po ulicach milionom debili którzy uważają, że gadają z jakimś niewidzialnym dziadkiem i że ten dziadek steruje ich życiem

Jest pewna różnica między wiarą a opętaniem
Zgłoś
Avatar
uFo125 2012-09-01, 10:56
Admin sadola to debil można obrażać katolików Żydów itp. ale juz innych ktorzy takie scierwo daja nie ŻENADA !!!!!

ADMIN SADOLA
images4.wikia.nocookie.net/__cb20060919163942/nonsensopedia/images/d/d...
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-09-01, 10:57 5
PawełGM napisał/a:


Posiadanie niewidzialnych przyjaciół jest śmieszne, więc będę to wyśmiewać.



Posiadanie nicku PawełGM jest śmieszne, więc będę Ciebie wyśmiewał
Zgłoś
Avatar
wnk 2012-09-01, 11:15
PawleGM - jak jesteś taki mądry i potrafisz zabić argumentami anonimowych internautów napotkanych na sadolu, to może uda Ci się również z argumentacją przeciw jednemu z bardziej rozpoznawalnych ateistów (w poważnym świecie), który idąc sokratejską drogą za dowodami, dokądkolwiek one prowadzą - napisał książkę „Bóg istnieje”. Ów autor to Antony Flew.
Zgłoś
Avatar
HaSz23 2012-09-01, 11:30
Jezus był zydem Hitler był zydem kurwa zapewne 12 grudnia tego roku pojawi sie znowu jakis nie dojebany zyd co chce przejac cala kule ziemska
Zgłoś
Avatar
granatowa_drabina 2012-09-01, 11:31
HaSz23 napisał/a:

Jezus był zydem Hitler był zydem kurwa zapewne 12 grudnia tego roku pojawi sie znowu jakis nie dojebany zyd co chce przejac cala kule ziemska

Dlaczego akurat 12 grudnia?
Zgłoś
Avatar
HaSz23 2012-09-01, 11:37
up@ Bo wedlug katoli itp wlasnie w tym roku mial byc armagedon/koniec swiata zejsc jakis typ z nieba i nam nabluzgac a ze w tych historiach daty zawsze musze miec jakis tajny przekaz to mysle ze 12.12.2012 spelnia te role
Zgłoś
Avatar
granatowa_drabina 2012-09-01, 11:44
HaSz23 napisał/a:

up@ Bo wedlug katoli itp wlasnie w tym roku mial byc armagedon/koniec swiata zejsc jakis typ z nieba i nam nabluzgac a ze w tych historiach daty zawsze musze miec jakis tajny przekaz to mysle ze 12.12.2012 spelnia te role

Poważnie?
Kurczę, byłem tyle lat katolikiem i nawet o tym nie wiedziałem
Zgłoś
Avatar
PawełGM 2012-09-01, 11:49
granatowa_drabina napisał/a:

PawleGM cudzysłów to po prostu cudzysłów. Pisząc "ateista" mam na myśli Was wszystkich internetowych turbopseudoateistów - krzykaczy


Mam rozumieć, że jeżeli ktoś posiada inne poglądy niż ty, to są to "pseudo" poglądy

SteelMike napisał/a:

Posiadanie nicku PawełGM jest śmieszne, więc będę Ciebie wyśmiewał


Proszę bardzo

wnk napisał/a:

PawleGM - jak jesteś taki mądry i potrafisz zabić argumentami anonimowych internautów napotkanych na sadolu, to może uda Ci się również z argumentacją przeciw jednemu z bardziej rozpoznawalnych ateistów (w poważnym świecie), który idąc sokratejską drogą za dowodami, dokądkolwiek one prowadzą - napisał książkę „Bóg istnieje”. Ów autor to Antony Flew.


Przekonywać? A po co? Trochę się ponabijam i na tym skończę. Książkę o swoich poglądach może napisać każdy. Jak facet nie ma dowodu na swoich niewidzialnych przyjaciół, to niech idzie na drzewo.
Zgłoś
Avatar
granatowa_drabina 2012-09-01, 11:56
PawełGM napisał/a:


Mam rozumieć, że jeżeli ktoś posiada inne poglądy niż ty, to są to "pseudo" poglądy

Nie, tak nie uważam. Swoją droga... Tak starasz się (i inni "ateiści) nabijać z ludzi wierzących, z katolików, żydów czy kogo tam jeszcze, a innym razem mówisz, że to wierzący, katolicy lub świadkowie starają się na siłę nawracać i narzucać swoje poglądy. Przeglądając sadola nie natrafiłem się jeszcze na posty mające na celu narzucenie komukolwiek wiary lub obrażanie niewierzących. Ale jeśli chodzi o obrażanie wierzących to przy każdym podobnym temacie to spotykam. Zastanawiające...

Zgłoś
Avatar
S................e 2012-09-01, 11:56
PawełGM napisał/a:


Przekonywać? A po co? Trochę się ponabijam i na tym skończę. Książkę o swoich poglądach może napisać każdy. Jak facet nie ma dowodu na swoich niewidzialnych przyjaciół, to niech idzie na drzewo.



Co jest dla Ciebie bardziej logiczne:
1) Świat powstał, bo jakikolwiek bóg go stworzył (nie mówię, że chrześcijański)
2) Niczego nie było, coś pierdolnęło i wszystko powstało samo z niczego. Tłumaczenie, że z gęstej i gorącej osobliwości czego dowodzi? Ta osobliwość skądś musiała się przecież wziąć
Zgłoś
Avatar
granatowa_drabina 2012-09-01, 11:57
SteelMike napisał/a:



Ta osobliwość skądś musiała się przecież wziąć



Bingo!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie