18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
RavenRR 2014-01-07, 17:31
Sadolowe pierdolenie, jak zawsze zresztą. Mam kolegę w seminarium, koleżankę, która jest "uberkatolką", ja jestem zatwardziałym przeciwnikiem religii w każdej postaci, a mimo to potrafimy się świetnie dogadać. A tutaj jak zawsze w przypadku takich tematów, debile vs idioci, z jednostkowymi przejawami zdrowego rozsądku.
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2014-01-07, 17:36
brzezniak napisał/a:



Ot gówno prawda. Podałeś definicje antyteizmu. Wystarczy, że odrzucasz doktryny teistyczne żeby zaliczać się w podstawową definicje ateizmu. Wszystko inne to dodatek.



Antyteizm zawiera się w ateizmie, jednak jest bardziej ofensywny.
Ateizm neguje istnienie wszystkich bóstw, antyteista najczęściej sprzeciwia się jednej.
Ateista spotykając katolika zacznie go przekabacać na swoją stronę, próbując mu udowodnić, że boga nie ma.
Bezwyznaniowiec będzie miał to w dupie.
Zgłoś
Avatar
kreozyna 2014-01-07, 17:46
Zgłoś
Avatar
brzezniak 2014-01-07, 17:58 1
TempT napisał/a:



Antyteizm zawiera się w ateizmie, jednak jest bardziej ofensywny.
Ateizm neguje istnienie wszystkich bóstw, antyteista najczęściej sprzeciwia się jednej.
Ateista spotykając katolika zacznie go przekabacać na swoją stronę, próbując mu udowodnić, że boga nie ma.
Bezwyznaniowiec będzie miał to w dupie.



Naucz się jebanych definicji zanim zaczniesz poprawiać ludzi i brnąć w swoje kłamstwa. Ateizm ogranicza się praktycznie do odrzucenia teizmu (co można wywnioskować z samego słowa A-teizm). Ateista nie musi nikogo przekabacać i nie wynika to z definicji ateizmu. Zgodnie z twoją "logiką" ekstremizm religijny zawiera się w teizmie i każdy wierzący jest ekstremistą. Mam wrażenie, że gdyby użytkownicy sadistica przeczytali definicje na temat których się wypowiadają 3/4 dyskusji by nie miało miejsca.
Edit: Naszło mnie na prosty przykład. Bycie aspołecznym wymaga od kogoś zachowań antyspołecznych? No i nie wiem dlaczego uważasz, że bezwyznaniowiec musi mieć wszystko w dupie. To dość oczywiste, że będąc ateistą(nie wierząc w boga) raczej nie będziesz członkiem wyznania. Antyteista to nawet na pokaz opuści ewentualne wyznanie jeżeli wcześniej w nim był. Cały argument jest bez sensu.
Zgłoś
Avatar
abcdefgz 2014-01-07, 18:52
TempT napisał/a:



Antyteizm zawiera się w ateizmie, jednak jest bardziej ofensywny.
Ateizm neguje istnienie wszystkich bóstw, antyteista najczęściej sprzeciwia się jednej.
Ateista spotykając katolika zacznie go przekabacać na swoją stronę, próbując mu udowodnić, że boga nie ma.
Bezwyznaniowiec będzie miał to w dupie.


Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2014-01-07, 19:38
Co to jest Chrześcijaństwo? Wiara, WIARA, wierzę i nie potrzebne mi są dowody, argumenty, powody itd. itp.



nie rozumiem pieprzenia tej ciemnoty, która mi chce wmówić co jest fajne, a co nie. Na mnie to nie zadziała bo jestem sobą i myślę samodzielnie, a nie tak jak ktoś mi powie. No i popatrzcie na te wypowiedzi o wierze katolickiej.. śmiać się, czy płakać? sami znawcy..
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2014-01-07, 20:12 1
Bonguś Ty to kurwa jesteś pierdolonym przykładem neutralności wobec religii i kościoła i szczerze mówiąc mam gdzieś jakie sa Twoje uczucia co do kleru czy religii ale festynu hipoktyzji, który wystawiłeś topowym postem kurwa nie strzymie.
Zgłoś
Avatar
A................a 2014-01-07, 20:19 1
Jest religia na sadolu jest shitstorm, a więc i ja dorzuce trochę gówna od siebie

Jestem konserwatywnym liberałem. Wiadomo, własność prywatna, kapitalizm, zero socjału. Jestem dumny z bycia Polakiem, szanuję historię Polski i pielęgnację jej uważam za rzecz bardzo ważną. Gardzę i nienawidzę komunizmu i całego jebanego lewactwa. Gardzę feministkami, ruchami LGBT, ekologami i Unią Europejską a wszystkich islamistów bym wyjebał w kosmos. Europa, a więc i Polska, mają wiele wieków tradycji chrześcijańskiej a samo chrześcijaństwo jest podstawą kultury europejskiej. Rozumiem to i akceptuję.

No i jestem ateistą Nie obchodzi mnie co w kto wierzy (no chyba że ciapaty, wtedy zabić), nie chodzę i nie rozgaduję że bogowie nie istnieją. Lubię dyskutować na temat religii ale z ludźmi którzy dyskutują a nie rzucają gównem. Mam też przyjaciół wśród osób głęboko wierzących. I nie nazywają mnie oni heretykiem i nie mówią że spłonę w piekle. Bardzo mili ludzie.

A co do tych pedałów i transów Twojego Ruchu. Wstyd mi że te ścierwa lewackie nazywają się ateistami. Toż to są zwykłe śmieci a nie ateiści. Według mnie ateista nie ateizuje społeczeństwa na siłę, on po prostu nie wierzy w żadnego boga i nie interesuje się tym w co wierzą inni.

Dziękuję za uwagę. Już możecie mnie nazwać ukrytą opcją sowiecką
Zgłoś
Avatar
m................t 2014-01-07, 20:35
@Analny_Despota, poza tym że jesteś ukrytą opcją sowiecką to już gównoburza minęła, być może się rozkręca w nowym temacie Bongmana, tym z kawałem o pedofilach. Tutaj już emocje chyba opadły. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Grejstok 2014-01-07, 22:02 1
BongMan napisał/a:

Bo debile nie potrafią zrozumieć, że ateizm jest neutralny wobec religii i kościoła. Dla nich samo istnienie ateizmu jest atakiem na kościół i od razu wyskakują z mordą. Taka sytuacja:
- Wierzę w boga.
- To fajnie. A ja jestem ateistą.
- O ty skurwysynu jebany, zdrajco pierdolony, pedale, lewaku, żebyś chuju w piekle spłonął!!!



Bo jesteś je***ym lewakiem, tak bardzo chcesz się ogłosić. Ktoś został wychowany w takiej wierze i chce w to wierzyć, a wiesz dlaczego? Dla niego rodzice byli wzorem postępowania i wierzyli, że wiara w Boga jest prawdziwa. Stwierdzam, że miałeś straszne dzieciństwo albo straszny bałagan w głowie i coś Ci się poj***ło. Mnie gówno obchodzi w co Ty wierzysz, czy jesteś przeciwko gejom, czy sam nim Jesteś, takich ludzi jak Ty powinno się izolować na jakiejś wyspie żeby mogli się wykrzyczeć, a gdy każdy na tej wyspie zrozumie, że został usłyszany, znudzi im się to co myślą i stworzy mi się coś jeszcze bardziej zj***nego.
Zgłoś
Avatar
MadFollower 2014-01-07, 23:32 2
BongMan napisał/a:

Bo debile nie potrafią zrozumieć, że ateizm jest neutralny wobec religii i kościoła. Dla nich samo istnienie ateizmu jest atakiem na kościół i od razu wyskakują z mordą. Taka sytuacja:
- Wierzę w boga.
- To fajnie. A ja jestem ateistą.
- O ty skurwysynu jebany, zdrajco pierdolony, pedale, lewaku, żebyś chuju w piekle spłonął!!!



Debil to cie robil. Zreszta jak rzpegladalem Sadola to widzialem, jak jakis koles Ci ladnie pocisnal co do stereotypow jak wrzuciles ten dowcip z ksiedzem pedofilem.

Takze zebys wiedzial, to musze napisac: Jestem osoba wierzaca, gowno mnie obchodza ateisci dopoki gowno ich obchodzi moja wiara i nie dowartosciowuja sie (jak ty...) kosztem moich wierzen.

Kotwica ci w plecy
Zgłoś
Avatar
Dejna 2014-01-08, 0:01 1
Ja naprawde nie rozumiem ateistów tych bojowych. Jak nie wierzą w Boga to jest ich sprawa a jak ktoś wierzy to im do tego sadisticowy chuj. Ja na nim mam tak wyrąbane ale jeśli będą mi się wpieprzać w nie swoje sprawy to się skończy miło. Ludzie myślą że wolność polega na tym że można robić co się chce ale zapominają o tym że do cudzego nosa bo jak to przekroczysz to możesz dostać w dziub
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-01-08, 0:10 1
Neutralny to Bongman jestes ty... ani chuja ani cipy... takie nie wiadomo kto pierdoli nie wiadomo co...
Zgłoś
Avatar
parzyh 2014-01-08, 0:44 2
BongMan napisał/a:

Bo debile nie potrafią zrozumieć, że ateizm jest neutralny wobec religii i kościoła. Dla nich samo istnienie ateizmu jest atakiem na kościół i od razu wyskakują z mordą. Taka sytuacja:
- Wierzę w boga.
- To fajnie. A ja jestem ateistą.
- O ty skurwysynu jebany, zdrajco pierdolony, pedale, lewaku, żebyś chuju w piekle spłonął!!!



hahah beka jest taka, że jest odwrotnie.

-Jestem Ateistą
-A ja Wierzę w Boga
-Ciemnogród! Boga nie ma! Dałeś się omamić! Nie masz własnego zdania!
Zgłoś
Avatar
BPSnatta 2014-01-08, 22:31
Tak bardzo bardzo dziwnie się czułam, dając Bogusiowi piwko za komentarz. I to pod postem dotyczącym religii. Sacrum czuję.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie