18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
Alwaro 2013-10-21, 13:54 65
Na początku to: "Nie nie, nie scigaj sie" a jak sie cipce spodobało to pozniej podpuszczała. Takze przyczyną wypadków nie kierowcy nie motocykliści a nadal KOBIETY!
Zgłoś
Avatar
garota 2013-10-21, 14:10 19
Zajebiście zapierdzielają a jakiś debil (czyt.Scarface) życzy im wypadku. Mam nadzieję że niebawem zobaczę jak jakiś gość pierdolnie tirem w samochód z twoimi starymi, a później będzie after jak przyjeżdżasz na miejsce wypadku i płaczesz smutny w deszczu, krzycząc "dlaczegoooooo...oooo?"
Zgłoś
Avatar
p................2 2013-10-21, 14:11 8
ciekawe który będzie pierwszy na hardzie
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-10-21, 14:19 18
widac ze na moto wprawni kierowcy, jeansy, fruwajace podkoszulki chlodzace nerki tylko klapkow brak
Zgłoś
Avatar
Cryo 2013-10-21, 14:21 18
garota napisał/a:

Zajebiście zapierdzielają a jakiś debil (czyt.Scarface) życzy im wypadku. Mam nadzieję że niebawem zobaczę jak jakiś gość pierdolnie tirem w samochód z twoimi starymi, a później będzie after jak przyjeżdżasz na miejsce wypadku i płaczesz smutny w deszczu, krzycząc "dlaczegoooooo...oooo?"


Skończ robić z siebie debila.
Zgłoś
Avatar
r5k5 2013-10-21, 14:23
brazylia.... tam żeby jeździć taką furą trzeba być 3 razy tak bogatym jak u nas .... co nie znaczy że nie mają tam fajnych samochodów .... mają, jeżdżą nimi obrzydliwie bogaci ludzie
Zgłoś
Avatar
imek 2013-10-21, 14:32 5
@r5k5 za to motóry mają chyba połowę tańsze niż u nas. Poszukaj na fb profilu Bikers BR, lub filmików tego kolesia na YT.. stoi na chodniku i nagrywa jak latają motorami (wypierdalać wszyscy, którzy poprawią mnie że MOTOCYKL A NIE MOTOR. chuj wam w dupę).. co drugie moto tam, to BMW s1000rr, warte u nas 50-60tys złotych. Ktoś jadący Banditem to tam jakiś żul chyba albo menel wśród całej reszty, gdzie wiek moto nie przekracza 2lat. Same perełki R1, CBR w limitowanych malowaniach, Kawy dziesiątki, wszędzie sportowe wydechy.. kurwa, jakby za darmo je dawali..
a u mnie kumple latają starymi cebrami f2 za 5-6tys i to klepanymi w garażu, bo nikogo nie stać na nowe moto..
Zgłoś
Avatar
Dranzes 2013-10-21, 14:35 3
to są autostrady, a nie te nasze 2 pasmówki hahah
Zgłoś
Avatar
KapitanJebudu 2013-10-21, 14:40 1
Wyścig na harda
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2013-10-21, 14:40 15
Po prostu za-je-bi-ste.
ZAJEBISTE!
Zgłoś
Avatar
Bociek 2013-10-21, 14:41 19
No i to było fajne, pozapierdalali, wyżyli się, nikomu nic się nie stało i wszyscy weseli
Zgłoś
Avatar
kwiatusheck 2013-10-21, 14:47 2
Szkoda, ze wcale nie rowna walka, znalazl sie cwaniak w samochodzie za 150k funtow przeciwko produkcyjnej i jak najbardziej standardowej zabawce z linii produkcyjnej. Wpakowalby jeden z drugim niewiele wiecej kasy jak to moto warte + odpowiednia odziez to sierota z Audi by nawet nie zauwazyla ze moto polecialo. Troche kasy i mozna cuda zdzialac i nie trzeba wywalac niewiadomo jakich pieniedzy na przereklamowane cacka. Wystarczy za granice wyjechac.
Zgłoś
Avatar
MrZet 2013-10-21, 15:14 9
sestorme napisał/a:

Szkoda, ze wcale nie rowna walka, znalazl sie cwaniak w samochodzie za 150k funtow przeciwko produkcyjnej i jak najbardziej standardowej zabawce z linii produkcyjnej. Wpakowalby jeden z drugim niewiele wiecej kasy jak to moto warte + odpowiednia odziez to sierota z Audi by nawet nie zauwazyla ze moto polecialo. Troche kasy i mozna cuda zdzialac i nie trzeba wywalac niewiadomo jakich pieniedzy na przereklamowane cacka. Wystarczy za granice wyjechac.



Urzekła mnie twoja historia.

R8 1600/600= 2.7 Kg/1HP

GSX-R 203/185= 1,1 Kg/1HP

Dobry wyścig.
Zgłoś
Avatar
Bociek 2013-10-21, 15:16 5
sestorme napisał/a:

Szkoda, ze wcale nie rowna walka, znalazl sie cwaniak w samochodzie za 150k funtow przeciwko produkcyjnej i jak najbardziej standardowej zabawce z linii produkcyjnej. Wpakowalby jeden z drugim niewiele wiecej kasy jak to moto warte + odpowiednia odziez to sierota z Audi by nawet nie zauwazyla ze moto polecialo. Troche kasy i mozna cuda zdzialac i nie trzeba wywalac niewiadomo jakich pieniedzy na przereklamowane cacka. Wystarczy za granice wyjechac.


Proponuje pojedynek..
Kupię Ci najdroższe auto świata i pościgaj się z wystrzeloną przeze mnie kulą 7,62 za kilka zł zobaczymy kto wygra
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie