18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2017-08-10, 6:28 9
TT4 napisał/a:

Autor nagrania wyraźnie zajechał drogę pędzącemu księciu.



Raczej niewyraznie, ale co ja tam kurwa wiem....

Zgłoś
Avatar
saves 2017-08-10, 6:51 23
Z jednej strony kierowca Audi jest debilem, bo jak można nie zauważyć ciężarówki? Z drugiej wyprzedzający również nim jest, bo zebrał się do tego wyprzedzania jak "uchodźca" do pracy.
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-08-10, 6:57 13
dziadek spierdala z miejsca wypadku, pewnie czuje się niewinny
Zgłoś
Avatar
M................e 2017-08-10, 8:14 2
Do czterech zer dołącza nagle piąte. Masa krytyczna zostaje przekroczona i bum! Mózg wypierdala.
Zgłoś
Avatar
somet 2017-08-10, 8:26 87
Ewidentna wina nagrywającego dziadygi, zajechał drogę audi którego kierowca odruchowo zjechał na prawy pas żeby ominąć dziada. Zbyt duża różnica prędkości. Chciałbym pozdrowić wszystkich kierowców osobówek jeżdżących autostradą 60-80km/h...wielki chuj wam w dupę łajzy jebane, wypierdalać na rowerki albo na leśne ścieżki...po co pchasz się jeden z drugim na trasę szybkiego ruchu. Won gnój rozrzucać.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-08-10, 9:25 9
Nie ma żadnej winy wyprzedzającego. Jedynym winnym jest pierdolony kretyn w Audi.
Zgłoś
Avatar
Boss-man 2017-08-10, 9:45 7
Jakby koleś z audi wjechał w tego wyprzedzającego dziadka to by dziadka wina była za wymuszenie, ewentualnie współwina za prędkość. A tak dziadek pojechał sobie dalej nie udzielając pomocy i wszyscy szczęśliwi jak to w Rasiji
Zgłoś
Avatar
somet 2017-08-10, 9:50 4
Abraxus napisał/a:

Nie ma żadnej winy wyprzedzającego. Jedynym winnym jest pierdolony kretyn w Audi.


Dedykuję ci dwa ostatnie zdania w moim poście powyżej.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2017-08-10, 11:47 2
somet napisał/a:

Chciałbym pozdrowić wszystkich kierowców osobówek jeżdżących autostradą 60-80km/h...wielki chuj wam w dupę łajzy jebane, wypierdalać na rowerki albo na leśne ścieżki...po co pchasz się jeden z drugim na trasę szybkiego ruchu. Won gnój rozrzucać.


tzn. 80 lewym pasem, jak jedzie 80 prawym to mi to lata.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-08-10, 12:13 11
Cytat:

Chciałbym pozdrowić wszystkich kierowców osobówek jeżdżących autostradą 60-80km/h...


Chciałbym pozdrowić wszystkich brudnych Januszów w tirach którzy wyprzedzają z predkością 91km/h innego niedomytego mariana w swojej szoferce jadącego 90km/h aby oszczędzić te cenne sekundy.
Zgłoś
Avatar
Liton 2017-08-10, 14:06 17
Patrząc na to z jaką prędkością to Audi przypierdoliło w ciężarówkę - to nawet niekoniecznie musiał mu drogę zajechać.

Natomiast stoicyzm nagrywającego po prostu rozpierdala - gość w Audi pewnie ma skasowany przód, tir prawie wyleciał z drogi jak w niego przypierdolili.. Nic się nie stało, jadę dalej...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-08-10, 14:29 16
somet napisał/a:


Dedykuję ci dwa ostatnie zdania w moim poście powyżej.


Nawet nie chce mi się wdawać w dyskusję z kolejnym idiotą.
Od zjechania na lewy pas do rozjebania się Audi upłynęło ponad 6 sekund.

Nawet jeśli ten chory kretyn jechał 200 km/h to 6 sekund oznacza, że był w odległości 330 metrów od wyprzedzającego przed uderzeniem.

Więc jakie kurwa zajechanie?
To wg. twojej teorii na autostradzie nie ma jak wyprzedzić. Mam jechać za tirem jak tylko zobaczę na horyzoncie w lusterku jakiś punkcik. Ja mam z góry zakładać, że punkt na horyzoncie na pewno łamie prawo i przez to nie mogę wyprzedzić. Jebnij się w głowę.
Wiele razy już pisałem, że nie ma obowiązku przewidywać na drodze co kto może odjebać. Ja mam prawo zakładać, że każdy przestrzega prawa i jedzie zgodnie z przepisami. Nigdzie nie ma obowiązku przewidywania, że ktoś może być piratem drogowym.
Facet w Audi rozjebał się tylko na własne życzenie.

Z resztą nie dawno na tvn turbo pokazywali taki wypadek. Policja ukarała tego co wjebał się w auto wyprzedzające. Uznali, że przekroczył prędkość a nie było to zajechanie.
Zgłoś
Avatar
Smokw 2017-08-10, 14:35 8
Autostrada jest pełna takich debili co prują po 200+ na godzinę. Nie raz mam sytuację wyprzedzając ciąg samochodów z prędkością150 km/H jakiś debil mnie pogania siedząc mi na zderzaku i mrugając światłami. Autostrada to nie tor wyścigowy.
Zgłoś
Avatar
garota 2017-08-10, 14:46 3
Tacy są najgorsi wyprzedza z prędkością o 1 km/h większą niż pojazd wyprzedzany, nie patrzy w lusterka i spierdala jeszcze z miejsca wypadku. Do odjebania.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie