18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Misiek_ 2012-12-29, 17:17 3
Załóżcie czapeczki bo przeziębicie sobie łysinki.
Zgłoś
Avatar
DaddyRollingStone 2012-12-29, 17:21 3
Przeczytalem autyzm, ale w sumie i tak sie zgadza.
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2012-12-29, 17:25 2
Dlaczego będąc zalogowany nie mogę postawić piwa WYŁĄCZNIE TEMU TEMATOWI i pokazuje mi się informacja, że muszę być zalogowany...?

Tak - próbowałem się wylogować i zalogować ponownie.
Zgłoś
Avatar
bovski 2012-12-29, 17:26
@DaddyRollingStone jak masz takie problemy z czytaniem to może lepiej nic nie pisać w internetach?
Zgłoś
Avatar
fiszi 2012-12-29, 17:35 7
"Nacjonalizm jest chorobą wieku dziecięcego. Ludzkość musi go przejść niczym odrę." A.Einstein.
Zgłoś
Avatar
W................R 2012-12-29, 17:37 2
Wrzucanie nacjonalistów, narodowców, nazistów, skinów, faszystów, czy też o zgrozo patriotów do jednego worka świadczy tylko o zidioceniu podatności na manipulacje i brakach w wykształceniu ludzi wypowiadających się na ten temat w negatywny sposób.
Zgłoś
Avatar
Endiegs 2012-12-29, 17:38 6
EudezetReprezent napisał/a:

Nacjonalisci ?? przecie to zwykle rasiole !


Co wy lewacy macie z tymi "zgrubieniami" słów?
Naziści-naziole, rasiści-rasiole, zwyrole, skinole, łysole itd?
Do książek matołki, najlepiej zacznijcie od tych historycznych.

A my robimy dalej swoje, organizujemy dziesiątki manif we wszystkich miastach z tysiącami ludzi, a wy obsrani chowacie się w skłotach prowadząc krucjatę internetową.
Zgłoś
Avatar
osa79 2012-12-29, 17:40 2
@Nefario

ogól łeb na łyso i łaź po ulicach jak pajac, myśląc że szwendając sie po ulicach z flagą w łapie coś zmienisz hahahaha, nic nie zmienisz a jesteś tylko zabawką w rękach ludzi idących po władzę...

pamiętaj że rewolucja zjada swoje dzieci... ( każda ) a "Wielką Polskę" to wsadź sobie... między bajki
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-12-29, 17:41 7
fiszi napisał/a:

"Nacjonalizm jest chorobą wieku dziecięcego. Ludzkość musi go przejść niczym odrę." A.Einstein.


Dlaczego mnie nie dziwi, że powiedział to żyd?
Zgłoś
Avatar
djpaczu94 2012-12-29, 17:41 4
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-12-29, 17:43 3
vajron napisał/a:

Oprócz paczek dla dzieci i pomocy weteranom, spuszczają wpierdol każdemu przypadkowemu przechodniowi, który nie ma łysej pały i białych kabli... Jebać nacjonalistów i lewaków, dobrze że to tylko mały margines...



Jak się chodzi na kolorową niepodległą to trzeba się liczyć z pewnymi konsekwencjami

Pozdrów znajomków:

Zgłoś
Avatar
fiszi 2012-12-29, 17:46
Plecionkarz napisał/a:


Dlaczego mnie nie dziwi, że powiedział to żyd?



Co za różnica kto by to powiedział?
Zgłoś
Avatar
myx 2012-12-29, 17:46 4
@djpaczu94
Ale śmieszą mnie te filmiki antify. Zbierają sie kilkanaście osób, głównie 60 kg "wojowników", pomachają młotkami, nożami(bo na gołe pięści nie maja szans) i później pierdolą jacy oni nie są
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-12-29, 17:53 1
fiszi napisał/a:



Co za różnica kto by to powiedział?



Głównie żydzi wpajają białym poczucie wstydu i stosują różne zabiegi żeby ich rozbić, pokazać, że bezsensownie jest ich poczucie przynależności do jakiegoś narodu. Sami za to trzymają się w kupie na całym świecie, są zorganizowani i głoszą, że są najlepsi, każdy powinien im składać pokłon i służyć.
Zgłoś
Avatar
bovski 2012-12-29, 17:54 1
@up też bólu dupy dostaję jak widzę to machanie kastetami, siekierami, rurkami teleskopowymi. Ludzie zapomnieli, że można się napierdalać sprawiedliwie, niestety. Tutaj akurat nie będę mówił, czy skiny lepsze czy lewaki, bo w kwestii tych "fizycznych konfrontacji" jedni i drudzy siebie warci: złapać w czterech jednego, gazem po oczach, batonem w kolano a później wielki kurwa lans jacy to z nich łowcy skinów/ lewaków. Po co robić coś konkretnego dla swojej sprawy, jak sobie można nawzajem zdrowie niszczyć. A idźcie do chuja jedni i drudzy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie