18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
avatar
brzyt • 2010-01-06, 2:43
z tego filmu mozna sie też dowiedziec, ze aby mieć szacun na dzielni trzeba sobie sprawić wielkiego czerwonego ptaka.

Zgłoś
Avatar
hellutek 2010-01-06, 11:09 2
na moje z tego filmu mozna sie dowiedziec ze laski wszedzie leca na bryki / duze ptaki
kupujesz czerwone porshe i winy wybaczone
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2010-01-06, 11:14 1
a co do obrazka to przyszła mi na myśl scena z "Przyjaciół" jak Phoebe uczyła Joey'a francuskiego
Zgłoś
Avatar
mesiash 2010-01-06, 11:19
ale Na'Vi nie miały cycków...
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2010-01-06, 11:22 8
Jak to nie? Może Ty na samce patrzyłeś...?
Zgłoś
Avatar
balcerro 2010-01-06, 11:23
pwned
Zgłoś
Avatar
chmielu666 2010-01-06, 12:59
chyba powinni być odwrotnie, to ludzie w avatarch uczyli Na'Vi angielskiego
Zgłoś
Avatar
Scarab_Bonku 2010-01-06, 13:04
aexalven napisał/a:

Ten film to dno fabularne i przerost formy nad treścią.



Absolutna prawda - kto się z tym nie zgadza to

chmielu666 napisał/a:

chyba powinni być odwrotnie, to ludzie w avatarch uczyli Na'Vi angielskiego



Na pewno oglądałeś ten film? Czy Jake'a ta Na'Vi woman nie uczyła przypadkiem...?
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2010-01-06, 15:32 8
@up
bo zamiast isc na to do kina jak ludzie to wyscie pewnie sciagneli z torrentow wersje kinowa i zamiast dialogu bohaterow to slyszeliscie odglosy jakiejs grubej baby wpierdalajacej popcorn co siedziala przed kolesiem nagrywajacym film ukryta w majtach kamera...
film zajebiaszczy i chuj
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2010-01-06, 16:27 5
Ja widziałam w 3d i powiem tak: poszłam tylko i wyłącznie po to, żeby obejrzeć efekty i te mi się zajebiście podobały. W 3d film robi wrażenie. Ale pod względem fabuły ani to nowatorskie ani specjanlnie zaskakujące czy głebokie. Dlatego nie żałuję, ze poszłam na 3d bo dobrze się bawiłam, ale na "normalną" wersję nie dałabym złamanego grosza.
Zgłoś
Avatar
Hazreth 2010-01-06, 16:31
Pocahontas... IN SPACE!

Efektowne, ale nic specjalnego. Czego zresztą można się było spodziewać po takiej ogromnej iloścy hype'u, który zawsze otacza kosztowne, piekielnie efektowne, ale w każdym innym aspekcie najwyżej przeciętne produkcje.
Zgłoś
Avatar
Scarab_Bonku 2010-01-06, 17:03
sklej napisał/a:

@up
bo zamiast isc na to do kina jak ludzie to wyscie pewnie sciagneli z torrentow wersje kinowa i zamiast dialogu bohaterow to slyszeliscie odglosy jakiejs grubej baby wpierdalajacej popcorn co siedziala przed kolesiem nagrywajacym film ukryta w majtach kamera...
film zajebiaszczy i chuj



Specjalnie poszedłem do kina... Zresztą premiery jednak wolę obejrzeć właśnie tam. No ale czasem jest tak, że się człowiek rozczaruje, tak i przy tym filmie :/

jak i przy tym filmie*
Zgłoś
Avatar
brzyt 2010-01-06, 17:55
ja mam prosta zasade- do kina ide na efekty specjalne, a fanule sciagam na kompa.
dla mnie najlepsze filmy w kinie to byly project monster (cloverfield), transformersi i wlasnie avatar
Zgłoś
Avatar
xleniwiec 2010-01-06, 18:03 1
sklej napisał/a:

@up
bo zamiast isc na to do kina jak ludzie to wyscie pewnie sciagneli z torrentow wersje kinowa i zamiast dialogu bohaterow to slyszeliscie odglosy jakiejs grubej baby wpierdalajacej popcorn co siedziala przed kolesiem nagrywajacym film ukryta w majtach kamera...
film zajebiaszczy i chuj


Poszedłem do kina, gruba baba przede mną wpierdalała popcorn i tak nic nie słyszałem
Zgłoś
Avatar
obrotowy 2010-01-06, 19:11 1
Przerost formy nad treścią to był w roku 2012, a jak nie potraficie się wczuć w ten zajebisty klimat i świat Avatara to już tylko i wyłącznie wasz problem, pozdro
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie