18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Awantura po amerykańsku
MisDetonator • 2021-11-04, 18:10
Dość ciekawa sytuacja z usa.
Policjant interweniuje do zakłócania porządku/awantury domowej. Siedmioletni synalek czeka grzecznie na schodach i mówi policjantowi że jego MATKA ma nóż i grozi jego ojcu. Policjant rusza na górę, słyszy krzyki kobiety i więc przyśpiesza a po wejściu widzi szamotaninę.
Co robi?
Strzela w faceta, a kiedy ten próbuje się podnieść poprawia mu drugą kulką. Bez standardowego 10x powtarzania komend. 61-latek zginął na miejscu a jego żona trafiła do psychuszki. Logiczne, skoro to ona miała nóż i groziła jemu, gdy widzisz że się szarpią zabijasz jego. Bo jest facetem. Kogo premiuje wstrętny patriarchalny system?



Zwracam uwagę że nie wiemy kto miał nóż w ręce w momencie szarpaniny, wiemy za to że to baba zaczęła i wyciągnęła nóż, okazało się że jest wariatką, ale to FACET zarobił 2 kule.

ukryta treść
Chicago, Illinois — The Civilian Office of Police Accountability (COPA) released body-camera video of an officer fatally shooting 61-year-old Michael Craig during a domestic disturbance which occurred on October 4, 2021, near the 7700 Block of South Carpenter Street. Chicago Police Officers responded to a call requesting police service near 7700 S. Carpenter Street for a domestic disturbance. Craig’s 7-year-old son was waiting outside when the officer arrives, and tells the officer that his mother has a knife and is threatening his father. Officers ask the boy to take them to the apartment and stay outside. Then the officers go up the stairs. As the officer prepares to step through the door, Craig’s wife screams and the officer draws his pistol, switching the Taser to his left hand. He fired the first shot almost immediately after crossing the threshold of the apartment door, as Craig and his wife appear to struggle in a narrow hallway between the kitchen and bathroom. Craig and the woman fall to the floor, and the officer fires a second shot as Craig tries to sit up. Craig’s wife was unhurt but was hospitalized for mental health issues.
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2021-11-04, 18:27 14
Ja myślę, ze policjant chciał odstrzelić dwójkę bambusów, ale po prostu nie trafił w samice...
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-11-04, 18:41 17
MisDetonator napisał/a:

...Logiczne, skoro to ona miała nóż i groziła jemu, gdy widzisz że się szarpią zabijasz jego....



MisDetonator napisał/a:

...Zwracam uwagę że nie wiemy kto miał nóż w ręce w momencie szarpaniny....



Zdecyduj się, bo brzmisz jak polityk PO.
Zgłoś
Avatar
MisDetonator 2021-11-04, 18:55 7
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Zdecyduj się, bo brzmisz jak polityk PO.


Po prostu masz problemy z rozumieniem tekstu pisanego i wyciągania wniosków.

Przed wejściem na teren akcji dzieciak powiedział że nóż ma matka.
Po wejściu się szarpią, nie widzimy i nie ma nic na ten temat w tekście, więc nie wiemy czy matka dalej miała nóż czy ojciec go wyrwał i to dlatego został zastrzelony. Jednak nie widząc tego rozsądnym jest przyjęcie założenia że facet bronił się przed jej atakiem, i nawet gdyby to on miał w ręce nóż to oznaczałoby że wyrwał go broniąc się przed nią. Więc zastrzelenie chłopa byłoby nieuzasadnione, a jeśli to ona miała kosę w łapie tak jak ostrzegł glinę dzieciak to już w ogóle to skandal.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2021-11-04, 18:58 6
policjant nie miał szans ocenić kto jest stroną atakującą a kto się broni, ale co ja się tam znam na tym portalu szybciej będzie wina syfu w kuchni niż policjanta
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-11-04, 19:48 4
MisDetonator napisał/a:

Po prostu masz problemy z rozumieniem tekstu pisanego i wyciągania wniosków.....



Ty za to masz problem ze zrozumieniem tego, co widzisz na ekranie.
Policjant wchodzi do mieszkania i widzi faceta, który biegnie/idzie za kobietą i do tego wygląda, że bierze zamach w jej kierunku albo nawet ją uderza.
Wszystkie twoje "wyciągnięte" wnioski sa o kant dupy potłuc, bo opierają się na twoim błędnym przekonaniu, że masz rację.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-11-04, 20:18 12
Tam panował taki chaos, że nic nie wiadomo....
Na szczęście odjebał czarnucha, więc remis.
Zgłoś
Avatar
Radbug 2021-11-04, 21:47 7
Moim zdaniem ewidentnie wina dzieciaka. Pewnie mu starzy nie dali na nowe playstation to nafaszerował im herbatę mefedronem albo inną marihułaniną, pojebanej starej dał do reki nóż i sam zadzwonił po psy.

A teraz będzie żył jak król z zasiłku na sieroty przynajmniej przez najbliższe 3 miesiące dopóki nie wyda wszystkiego na arbuzy i kubełki z KFC.
Zgłoś
Avatar
Janogr 2021-11-04, 22:12
Mi to wygląda na egzekucję. Wiele takich filmów tu było COŚ się dzieje wyciągnięta broń- strzał. End.
Zgłoś
Avatar
Kaszakisza 2021-11-04, 22:41 1
A mnie zastanawia po chuj miał taser w drugiej ręce. Za dużo się nagrał w dooma? Albo chce kogoś obezwładnić albo zastrzelić. A nie najpierw strzela a później poprawia paralizatorem.
Zgłoś
Avatar
Banik0 2021-11-04, 23:09 1
Jest też wiele innych sytuacji w życiu gdzie to facet lepiej na nich wychodzi, więc twój post do kosza. I się nie zesraj.
Zgłoś
Avatar
MisDetonator 2021-11-04, 23:09
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Ty za to masz problem ze zrozumieniem tego, co widzisz na ekranie.
Policjant wchodzi do mieszkania i widzi faceta, który biegnie/idzie za kobietą i do tego wygląda, że bierze zamach w jej kierunku albo nawet ją uderza.
Wszystkie twoje "wyciągnięte" wnioski sa o kant dupy potłuc, bo opierają się na twoim błędnym przekonaniu, że masz rację.



Typie powtarzam po raz ostatni; policjant przed wejściem do mieszkania otrzymał informację że to baba jest agresorem i że to ona wyciągnęła nóż na męża. Jeżeli ja się na Ciebie rzucę w barze, Twój kumpel wezwie policję i gliniarz po wejściu do baru zobaczy że akurat Ty bierzesz zamach w moim kierunku to powinien Ciebie z automatu butować? Czego tu nie rozumiesz w tym że gliniarz dostał stosowne informację przed akcją którą widzimy i zadziałał kompletnie odwrotnie do tego co mu powiedziano?
Dla takich jak Ty to można by puścić egzekucję niemieckich zbrodniarzy i usłyszeć w odpowiedzi "co za biedni ludzie są mordowani" bo przecież nieważny jest kontekst i co było przedtem, ważne to co widać na ekranie.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-11-04, 23:52
Cytat:

Moments later, a second officer, standing behind the officer who shot Craig, asks, “Who had the knife?” The officer replies, “He did. He was poking her with it.”


Mówię tylko co widziałem, i co najwyraźniej, widział również gliniarz.
Zgłoś
Avatar
ernim1 2021-11-05, 1:16
Nie wiem jakie oni maja tam wytyczne w tym usa, ale wbił się jak ninja, nie krzyknal nawet odloz bron, policja ani nic, od razu strzelał jebany.
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2021-11-05, 1:22 4
bishfinger napisał/a:

policjant nie miał szans ocenić kto jest stroną atakującą a kto się broni, ale co ja się tam znam na tym portalu szybciej będzie wina syfu w kuchni niż policjanta



Policjant był w 100 % pewny kto jest agresorem bo ojciec dzwoniąc na psy mówił dyspozytorowi że żona trzyma mu nóż na gardle, później mówił że wbiła mu kosę i go zajebie. Instruował dzieciaka co ma robić żeby policja się mogła do nich dostać i to wszystko słuchać w rozmowie telefonicznej. Policjant pytał się dzieciaka kto ma nóż odpowiedział że mama pytał się kto wezwał psy powiedział że ojciec więc policjant jest po prostu debilem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie