18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
panpanczan 2024-06-13, 12:45 14
Nie zatrzymali się na "znaku STOP".
W USA jest cos takiego jak All-way stop/ four-way stop. Jest to przepis, który mówi, że każdy pojazd dojeżdający do skrzyżowania musi się zatrzymać (skrzyżowanie bez sygnalizacji). Jeżeli sa cztery pojazdy na skrzyżowaniu to jako pierwszy może jechać dalej ten, który podjechał jako pierwszy. Proste
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-13, 13:41 1
Nie zawsze to działa. Jak byłem w Arizonie to olewałem ten durny przepis i jeździłem normalnie. Tam nauczyłem się szacunku do zdrowego rozsądku i amerykańskich pickupów..
Zgłoś
Avatar
Kacu63 2024-06-13, 14:52 2
Mam nadzieje ze jełop w suvie wygra w pace solidny oklep znakiem STOP
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2024-06-13, 15:44 1
Kacu63 napisał/a:

Mam nadzieje ze jełop w suvie wygra w pace solidny oklep znakiem STOP



A gdzie tu masz SUVa?
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-06-13, 16:27 7
panpanczan napisał/a:

Nie zatrzymali się na "znaku STOP".
W USA jest cos takiego jak All-way stop/ four-way stop. Jest to przepis, który mówi, że każdy pojazd dojeżdający do skrzyżowania musi się zatrzymać (skrzyżowanie bez sygnalizacji). Jeżeli sa cztery pojazdy na skrzyżowaniu to jako pierwszy może jechać dalej ten, który podjechał jako pierwszy. Proste



Pojebane, jak wszystko w HAMeryczce... U nas najważniejsza jest sygnalizacja świetlna. Jeżeli światła nie działają, to stosujemy się do znaków pionowych i poziomych (w 99% jeśli na skrzyżowaniu są światła, to są też znaki: droga z pierwszeństwem i droga podporządkowana). Jeśli nie ma ani świateł, ani znaków, to jest zasada prawej ręki.

U amerykańskich wieprzy jak widać kto pierwszy, ten lepszy. Buahahah...
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-06-13, 18:54
To nie był suvi tylko truck
Zgłoś
Avatar
Kacu63 2024-06-13, 19:08 1
@Janko: racja, pomylilem sie jak ostatni jełop. Juz nie zedytuje niestey.
Zgłoś
Avatar
Llama 2024-06-13, 22:31 1
Janko napisał/a:

To nie był suvi tylko truck


Konkretnie nazywa się to Semi-Truck. Chuj wie czemu, ale Amerykanie określają słowem "Truck" te swoje pickupy.
Zgłoś
Avatar
rakaniczo 2024-06-13, 22:36
Llama napisał/a:

Konkretnie nazywa się to Semi-Truck. Chuj wie czemu, ale Amerykanie określają słowem "Truck" te swoje pickupy.



To jest skrócona nazwa semi-trailer truck. Pzyczepa bez przedniej osi.
Zgłoś
Avatar
Llama 2024-06-14, 0:55
rakaniczo napisał/a:

To jest skrócona nazwa semi-trailer truck. Pzyczepa bez przedniej osi.



Racja
Zgłoś
Avatar
Petebb 2024-06-14, 9:23 2
Baronessa napisał/a:

Pojebane, jak wszystko w HAMeryczce... U nas najważniejsza jest sygnalizacja świetlna. Jeżeli światła nie działają, to stosujemy się do znaków pionowych i poziomych (w 99% jeśli na skrzyżowaniu są światła, to są też znaki: droga z pierwszeństwem i droga podporządkowana). Jeśli nie ma ani świateł, ani znaków, to jest zasada prawej ręki.
U amerykańskich wieprzy jak widać kto pierwszy, ten lepszy. Buahahah...



przeciez oni tam prawko zdaja jadac 200 metrow do przodu w autmoacie w swoim aucie. nie wymagajmy od nich znajomosci jakichkolwiek przepisow xD
Zgłoś
Avatar
rutrar 2024-06-14, 15:17 1
Baronessa napisał/a:

Pojebane, jak wszystko w HAMeryczce... U nas najważniejsza jest sygnalizacja świetlna. Jeżeli światła nie działają, to stosujemy się do znaków pionowych i poziomych (w 99% jeśli na skrzyżowaniu są światła, to są też znaki: droga z pierwszeństwem i droga podporządkowana). Jeśli nie ma ani świateł, ani znaków, to jest zasada prawej ręki.
U amerykańskich wieprzy jak widać kto pierwszy, ten lepszy. Buahahah...



Sygnalizacja świetlna? Migające żółte oznacza "4-way stop". Musisz się zatrzymać. Jeśli 2 samochody przyjechały jednocześnie, to stosuje się regułę prawej ręki, ale jeszcze przez 20 lat nie musiałem jej używać.
Jeśli miga światło czerwone, to oznacza Stop i przepuść wszystkich.

Wina nagrywającego. Przcież na czerownym też by się nie zatrzymał.
Policja może się też przychrzanić do ofiary, bo on może ruszyć dopiero gdy upewni się, że jest bezpiecznie. No a nie było.
Zgłoś