18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
Riikko 2023-09-12, 7:37 48
mam nadzieje, ze go dopadna i odstrzela jak przystalo na tamte rejony. ale przed tym wszystikim deskoterapia, obciecie jaj i podpalenie wsrod opon.
Zgłoś
Avatar
envy13 2023-09-12, 8:20 3
ale dostała w cymbał
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-09-12, 8:55 6
Po kiego chuja ten replay
Zgłoś
Avatar
janniezbedny23 2023-09-12, 9:28 27
Szkoda babki chciała by sobie spokojne jeszcze kilka wiosen przeżyć na tych 3m² to przyjdzie taki degeneruch i próbuje tą sielankę zniszyć
Zgłoś
Avatar
Touch_Of_Madness 2023-09-12, 13:38 2
Gość nie ma szacunku dla starszyzny bo wie, że sam starości nie doczeka.
Zgłoś
Avatar
Ali1232 2023-09-12, 14:09 5
taką kurwę bym podpalił benzyną i z uśmiechem patrzył jak zdycha.
Zgłoś
Avatar
ziomek53 2023-09-12, 14:47 2
kraskras napisał/a:

ale dostała w cymbał



twoja stara jak cie stary robił barani łbie
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-09-12, 15:55 7
Kurwa kiedyś nawet zlodizeje mieli zasady czyli jak kogoś znajdą w domu ... to nie wolno było mu zrobić krzywdy. Chuj mogłeś go związać ale nie mogłeś mu wjebać ani nic ... nie a teraz kiedyś za takie coś to by go zajebali na mieście
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2023-09-12, 16:06 1
Niech się babcia cieszy że nie wypalił bo by musieli ja zbierać że ściany szpachelka, pewnie jakaś stara Niemka, szkoda że jej nie poczęstował tym srutem
Zgłoś
Avatar
seeed71 2023-09-12, 16:19
kosioraldo napisał/a:

Niech się babcia cieszy że nie wypalił bo by musieli ja zbierać że ściany szpachelka, pewnie jakaś stara Niemka, szkoda że jej nie poczęstował tym srutem



Myślisz że dotarła do Argentyny w 45? Może też coś miała na sumieniu ?
Zgłoś
Avatar
Policeman 2023-09-12, 16:20 15
silwerbalk napisał/a:

Kurwa kiedyś nawet zlodizeje mieli zasady czyli jak kogoś znajdą w domu ... to nie wolno było mu zrobić krzywdy. Chuj mogłeś go związać ale nie mogłeś mu wjebać ani nic ... nie a teraz kiedyś za takie coś to by go zajebali na mieście



Co ty pierdolisz, za dzieciaka 997 oglądałem i rekonstrukcje zbrodni, co włamanie to albo gwałt na babce albo pobicie, potrafili kijami napierdalać i łamać wszystkie kończyny albo obcinać palce, często mordowali od razu albo rozniecali ogień. Będę kurwa słuchał o zasadach złodziei, bandyta to bandyta, nie ma żadnych zasad, czy złodziej czy gwałciciel czy morderca czy pedofil - wszystko to ścierwo. Skończcie z tymi romantycznymi wizjami rodem z filmów czy rzewnych łzawych historyjek opowiadanych przez jakieś pały, które gdzieś tam stały na bramce i ściągały haracz o babek handlujących jajkami, a po latach wymyślających, że byli członkami wielkich mafii i mieli zasady. Takie zasady, że wiele "osławionych" grup właśnie tak działało, ściąganie haraczów z bazarów, właśnie od takich babuszek.

P.S Stara Helga chciała zaznać jeszcze kilku lat życia po tym jak uniknęła Norymbergi.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2023-09-12, 16:59 2
Riikko napisał/a:

mam nadzieje, ze go dopadna i odstrzela jak przystalo na tamte rejony. ale przed tym wszystikim deskoterapia, obciecie jaj i podpalenie wsrod opon.



A może metoda średniowiecza:

Gorąca smoła i pierz. Mogą go jeszcze oblać czymś i podpalić jak zdążą.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2023-09-12, 17:05
Babka! Dawaj rentkę!
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2023-09-12, 19:45 2
Zdążyła dojść do siebie i usiąść a ten chuj przylazł znowu
Zgłoś