18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-03-22, 17:53
Buahahah... Co ten kościółek robi ze starymi dziadami...
Zgłoś
Avatar
Roland147 2021-03-22, 18:19 1
Ja bym jej zajebal tym kijem
Zgłoś
Avatar
wojciech1234 2021-03-22, 18:29 6
I bardzo dobrze zrobiła.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2021-03-22, 18:30 2
Jaki tor motocrossowy kurwa mac zwykle wypizdowo nic więcej, pewnie gdzieś na kompletnym zadupiu gdzie można sobie quadem albo crossem polatać

Ale widzę że dużo tutaj broni babci, no tak pewnie już macie wspólne tematy z nią , hemoroidy Parkinson,
Zgłoś
Avatar
Bonifacy69 2021-03-22, 18:41 5
shiters napisał/a:

Za chuja nie wiem dlaczego tak duża społeczność sadistica ma jakieś obiekcje do motopizd xd
Ogólnie skłania mnie to refleksji na temat tego, że dlaczego wiekszośc ludzi obchodzą inni ludzie i co/czym/gdzie/z kim robią.
Chce to jeździ motorkiem, potem idzie ruchać kurwy z roksy, a potem na obiadek do rodzinnego domu, inny se wkłada coś w chujka a jeszcze inny zbiera znaczki.
Dlaczego was to obchodzi i dlaczego do chuja jasnego wywoluje to w was negatywne emocje (tu dla przykladu jakis gowniarz na motorku)?
Zacznijcie zyc swoim zyciem bez kitu



Nie szukaj tu logiki, większość tu "znawców" zapewne nie ma prawa jazdy i jeżdżą komunikacją miejską. Albo to stare pierdle ze skoliozą albo kikutami i nie dane jest im pojeździć na moturze albo nawet rowerze.
Zgłoś
Avatar
Putikonto 2021-03-22, 18:41
Ja bym tę babkę cimcirimci
Zgłoś
Avatar
Pitok 2021-03-22, 18:45
Chyba koleś chciał mieć po prostu nagranie. Wpierdoliłbym starym dziadom jakby się do mnie przesadnie pruli, a co dopiero walili mi czymś w motocykl bądź mnie.
Zgłoś
Avatar
banerr 2021-03-22, 18:54 9
shiters napisał/a:

Za chuja nie wiem dlaczego tak duża społeczność sadistica ma jakieś obiekcje do motopizd xd
Ogólnie skłania mnie to refleksji na temat tego, że dlaczego wiekszośc ludzi obchodzą inni ludzie i co/czym/gdzie/z kim robią.
Chce to jeździ motorkiem, potem idzie ruchać kurwy z roksy, a potem na obiadek do rodzinnego domu, inny se wkłada coś w chujka a jeszcze inny zbiera znaczki.
Dlaczego was to obchodzi i dlaczego do chuja jasnego wywoluje to w was negatywne emocje (tu dla przykladu jakis gowniarz na motorku)?
Zacznijcie zyc swoim zyciem bez kitu



Bonifacy69 napisał/a:

Nie szukaj tu logiki, większość tu "znawców" zapewne nie ma prawa jazdy i jeżdżą komunikacją miejską. Albo to stare pierdle ze skoliozą albo kikutami i nie dane jest im pojeździć na moturze albo nawet rowerze.



No już, już. Teraz złapcie się za pizdeczki i przytulcie.
Zgłoś
Avatar
aniajon 2021-03-22, 19:27 1
Internet jest pełen filmów typu "źli ludzie i motocykliści". Wszyscy kurwa źli tylko nie oni.
Zgłoś
Avatar
s................l 2021-03-22, 19:31 4
PieronJasnySzlag napisał/a:

Tak jak wspinaczka górska jest dla alpinistów a nie starych agresywnych bab.



Ale z dupy porównanie, nie trzymające się kupy i logiki, a zjeby dają piwa. Pewnie po chodnikach jeździsz samochodem, bo jest tam ścieżka dla rowerów. A przecież rowery mogą też po ulicy.
Zgłoś
Avatar
Allahgbar 2021-03-22, 19:35 2
wojtekpwse napisał/a:

Powinien starej torbie te patyki wyjebac w pizdu i ze spokojem odjechac.



Motopizda!!!!
Zgłoś
Avatar
AndyDy 2021-03-22, 19:46
Stare pruchno, miał jej oponą przejechać po czole, a staremu z buta dojebać...
Zgłoś
Avatar
DupcyperChui 2021-03-22, 20:22
wojtekpwse napisał/a:

Powinien starej torbie te patyki wyjebac w pizdu i ze spokojem odjechac.



Tylko po co ?
Sama se te kijki pokrzywiła i chuja z nich będzie mieć a piździkowi i tak się nic nie stało tak że ma za swoje
Zgłoś
Avatar
czopkaIwynże 2021-03-22, 20:34
Nie ważne czyja wina ale jakby w moje moto tak napier to juz K.O ona i dziadek
Zgłoś
Avatar
necrofallus 2021-03-22, 20:36
Starej kurwie za wąsko było. Nigdy tego nie zrozumiem, ścieżka szeroka, oni by przeszli on by przejachał i spoko. Ale kurwiszcze nieruchane od 20 lat musiało się przesapać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie