18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
przemo3251 2021-03-22, 20:44
W ogóle powinni zabronić crossów, motorów i w ogóle samochodów. Rower i komunikacja miejska wystarczą do życia. Nie smrodzą i nie ma wypadków
Zgłoś
Avatar
S................n 2021-03-22, 21:03 2
Pokolenie pizdusiów, RAZ by mi tylko przyjebała tym kijkiem i okulary by z nosa spadły, a Gucio jak by plumkał to kaskiem w ryj i pokora kurwa. Nie moge na to patrzeć kurwa ide pocisnąć typa na yt.

Ja mam żelazną zasadę, jak ktoś do mnie z przemocą to ja w odwecie 1000 razy mocniej, tak żeby na drugi raz 3 razy pomyślał czy warto wyciągać łapy.
Zgłoś
Avatar
Tom9310 2021-03-22, 21:06
Małolat akurat zachował się z klasą i na poziomie o szacunku już (Wiadomo że większość słabych i niestabilnych emocjonalnie ludzi lub niedojrzałych społecznie powie że to pizda i powinien im wyjebać ale może kiedyś zrozumieją ) nie mówiąc a Dziadkowie jak czarnuchy.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-03-22, 21:24 1
wojtekpwse napisał/a:

Powinien starej torbie te patyki wyjebac w pizdu i ze spokojem odjechac.



Raczej ona powinna mu wsadzić ten kij w szprychy. Albo do gęby i porządnie popchnąć.
Zgłoś
Avatar
banerr 2021-03-22, 21:59 2
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Pokolenie pizdusiów, RAZ by mi tylko przyjebała tym kijkiem i okulary by z nosa spadły, a Gucio jak by plumkał to kaskiem w ryj i pokora kurwa. Nie moge na to patrzeć kurwa ide pocisnąć typa na yt.
Ja mam żelazną zasadę, jak ktoś do mnie z przemocą to ja w odwecie 1000 razy mocniej, tak żeby na drugi raz 3 razy pomyślał czy warto wyciągać łapy.



Człowiek kurwa z żelaza.
Zwykły koks dałby ci lepa to byś przeprosił i poszedł płakać do chaty. Ile ty masz lat smarku?
Zgłoś
Avatar
Smokw 2021-03-22, 22:10 5
shiters napisał/a:

Za chuja nie wiem dlaczego tak duża społeczność sadistica ma jakieś obiekcje do motopizd xd
Ogólnie skłania mnie to refleksji na temat tego, że dlaczego wiekszośc ludzi obchodzą inni ludzie i co/czym/gdzie/z kim robią.
Chce to jeździ motorkiem, potem idzie ruchać kurwy z roksy, a potem na obiadek do rodzinnego domu, inny se wkłada coś w chujka a jeszcze inny zbiera znaczki.
Dlaczego was to obchodzi i dlaczego do chuja jasnego wywoluje to w was negatywne emocje (tu dla przykladu jakis gowniarz na motorku)?
Zacznijcie zyc swoim zyciem bez kitu



Dlatego że te motopizdy niszczą publiczne drogi, przyrodę i wchuj chałasują. Wolność jest wtedy kiedy nikomu nie szkodzisz a te motopizdy to bardzo egoistyczne osobniki. Na torze crossowy mogą robić co chcą, ale u mnie w regionie niszczą park krajobrazowy oraz wały przeciwpowodziowe. Taka smutna prawda o ludziach takich jak Ty, którzy nie szanują innych.
Zgłoś
Avatar
Tenebr 2021-03-22, 22:15
Brawo dla starszych Pań za prostowanie buractwa! To Ci "sportowiec", Po Parku Narodowym motocyklem ptfuuuuuuu...
Zgłoś
Avatar
Smokw 2021-03-22, 22:16
necrofallus napisał/a:

Starej kurwie za wąsko było. Nigdy tego nie zrozumiem, ścieżka szeroka, oni by przeszli on by przejachał i spoko. Ale kurwiszcze nieruchane od 20 lat musiało się przesapać.



Przecież nagrywający jest motopizdą, a nie rowerem. Nie widzisz różnicy? Po za tym gdzie początek nagrania?
Zgłoś
Avatar
a................p 2021-03-22, 22:42 3
shiters napisał/a:

Za chuja nie wiem dlaczego tak duża społeczność sadistica ma jakieś obiekcje do motopizd xd
Ogólnie skłania mnie to refleksji na temat tego, że dlaczego wiekszośc ludzi obchodzą inni ludzie i co/czym/gdzie/z kim robią.
Chce to jeździ motorkiem, potem idzie ruchać kurwy z roksy, a potem na obiadek do rodzinnego domu, inny se wkłada coś w chujka a jeszcze inny zbiera znaczki.
Dlaczego was to obchodzi i dlaczego do chuja jasnego wywoluje to w was negatywne emocje (tu dla przykladu jakis gowniarz na motorku)?
Zacznijcie zyc swoim zyciem bez kitu



Obchodzi, jak idę sobie szlakiem, a on zapierdala z przeciwka swoim pierdzącym gównem . Twoja wolność jest ograniczona wolnością drugiego człowieka, nie zapominaj o tym.
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2021-03-22, 22:53 5
shiters napisał/a:

Za chuja nie wiem dlaczego tak duża społeczność sadistica ma jakieś obiekcje do motopizd xd
Ogólnie skłania mnie to refleksji na temat tego, że dlaczego wiekszośc ludzi obchodzą inni ludzie i co/czym/gdzie/z kim robią.
Chce to jeździ motorkiem, potem idzie ruchać kurwy z roksy, a potem na obiadek do rodzinnego domu, inny se wkłada coś w chujka a jeszcze inny zbiera znaczki.
Dlaczego was to obchodzi i dlaczego do chuja jasnego wywoluje to w was negatywne emocje (tu dla przykladu jakis gowniarz na motorku)?
Zacznijcie zyc swoim zyciem bez kitu



Ano dlaczego.
Wędkarzem będąc zwiedzam ten kraj wzdłuż i wszerz z badylem w garści. Czasem autem, czasem motorem a czasem na piechotę.
Ogólnie bywa różnie z ludźmi ale spiny na garście jeszcze nie miałem, przez te wszystkie lata.
I do meritum.
Jadę autem i widzę na mapie rzekę. Przed rzeką piękny las, jak z bajki.
Stawiam auto kilkaset metrów od wody i pokurwiam na piechotę. Żeby kurwa nie jeździć autem po lesie.
Stoję nad rzeką, łowię. Cisza, spokój, słychać ptaki i takie tam.
Nagle chuj wie skąd i po co pojawia się gowniarz na "crosie" z wydechem z parnika od ziemniaków, bo musi pierdziec.
Ryje cały las, bo kto go zatrzyma.
Piłuje ten kibel, że mało silnik z ramy nie wyskoczy, tak że wszystko co żyje spierdala gdzie się da.
I z poczuciem spełnionego obowiązku, rozjebania wszystkiego, odjeżdża w siną dal.
To i niech się nie dziwi, że czasem mu ktoś przyjebie.

Żeby nie było.
Nie uważam motocyklistów za coś złego ale motocyklistów. A nie każdy chłop z widłami to Posejdon.
Motocyklistów lubię, zawsze im zrobię miejsce na pasie i pozwolę przejechać.
Debili co nakupili crossow na wyprzedaży w Lidlu szanował nigdy nie będę.
Zgłoś
Avatar
Cloverface 2021-03-23, 0:01
gorczański napisał/a:

Pizda twojej starej jest dla każdego a to jest zapewne rejon chroniony i gówniarz niech wypierdala z ta pierdziawką bez przeglądu


Zamknij tam paszczura, to że pierdziawe ma, a ciebie nie stać , to nie musisz psioczyć, bo tu ewidentnie stare dziady się z dupy przysrały jak byś cały filmiki widział. To nie ich posesja, to nie ich miejsce i nie zdychają, a pewnie zdechli już
Zgłoś
Avatar
Dot 2021-03-23, 0:05
spierdalaj a jutro ona, Gienia i Stasia od 5:30 przed przychodnią staną bo muszą do specjalisty bo schorowane, a po jutrze dołączy Jadzia i Juzia, a dnia kolejnego jeszcze Wiesiek, wszyscy mają 36,7 a ich koleżanki stoją i jadą do covid punktu takiego jak mam za oknem i codziennie widzę to, wszyscy obłożnie chorzy 41 stopni gorączki srovid, ruszyc się nie mogą i oddychać:

Zgłoś
Avatar
notak 2021-03-23, 8:02 1
widzę, że wielu by babci wpierdoliło,
prawdziwi sadole
Zgłoś
Avatar
ademicus 2021-03-23, 11:06 1
shiters napisał/a:

Za chuja nie wiem dlaczego tak duża społeczność sadistica ma jakieś obiekcje do motopizd xd
Ogólnie skłania mnie to refleksji na temat tego, że dlaczego wiekszośc ludzi obchodzą inni ludzie i co/czym/gdzie/z kim robią.
Chce to jeździ motorkiem, potem idzie ruchać kurwy z roksy, a potem na obiadek do rodzinnego domu, inny se wkłada coś w chujka a jeszcze inny zbiera znaczki.
Dlaczego was to obchodzi i dlaczego do chuja jasnego wywoluje to w was negatywne emocje (tu dla przykladu jakis gowniarz na motorku)?
Zacznijcie zyc swoim zyciem bez kitu



Bo widzisz, to jest zazdrość. Zazdrośc że ktoś ma pasje, stać go crossa, motocykl, że nie siedzi przed kompem i marszczy freda ja większośc tu niedawnych jeszcze gimnazjalistów. To zazdrość że ich starzy pracują w fabrykach, biedronkach czy marketach, przynoszą pensję po 2500 złotych, jeżdzą 15 letnim oplem a jedynym marzeniem jest gibon w piwnicy bloku lub na ławce w parku. I dla takich każdy z pasją, czy to motocyklista, crossowie,. jeźdzący quadem, pływający wlasną motorówką, jeżdzący po świecie - to powód do nasmiewania się, bo...... oni w zyciu nie maja nic więcej niż wiecznmie narzekających starych na małe zarobki, wyzysk, ochydnych prywaciarzy...... już wiesz skąd tez biorą się wyznawcy PiS-u?
Zgłoś
Avatar
banerr 2021-03-23, 13:13 2
ademicus napisał/a:

Bo widzisz, to jest zazdrość. Zazdrośc że ktoś ma pasje, stać go crossa, motocykl, że nie siedzi przed kompem i marszczy freda ja większośc tu niedawnych jeszcze gimnazjalistów. To zazdrość że ich starzy pracują w fabrykach, biedronkach czy marketach, przynoszą pensję po 2500 złotych, jeżdzą 15 letnim oplem a jedynym marzeniem jest gibon w piwnicy bloku lub na ławce w parku. I dla takich każdy z pasją, czy to motocyklista, crossowie,. jeźdzący quadem, pływający wlasną motorówką, jeżdzący po świecie - to powód do nasmiewania się, bo...... oni w zyciu nie maja nic więcej niż wiecznmie narzekających starych na małe zarobki, wyzysk, ochydnych prywaciarzy...... już wiesz skąd tez biorą się wyznawcy PiS-u?



Co ty ćpiesz?
Jaka zazdrość? To jest wkurwienie na debili, którzy mają w dupie innych. Popierdalają bez mózgu bo ich racja i "pasja" jest najmojsza. I jeszcze wpierdalasz w to politykę. Lecz się na nogi bo na głowę u ciebie już jest za późno.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie