18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
ProVVe 2017-02-16, 22:56 8
Co za tępe dziury...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-02-16, 23:48 1
Nie rozumiem, czemu one cofały spod tej bramki. Bramka wprawdzie głównie dla ViaTolli, ale można też płacić gotówką.
Zgłoś
Avatar
Kaszysz 2017-02-17, 7:47 10
Na bramkach viatol nie zapłacisz w okienku, dlatego nazywa się viatol :o
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-02-17, 9:31 55
I później zaczyna się najlepsze. Janusze w pastach nie chcą puścić takiej osoby. Czują wewnętrzną potrzebę aby ich ukarać. Pokazać im jaka sroga kara spotyka tych co śmią cwaniakować na autostradzie.
Oczywiście to, że generują tym korek mają głęboko w dupach bo liczy się tylko ich misja nauczania.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2017-02-17, 9:50 5
Jechały na zlot feministek.
Zgłoś
Avatar
qnsl 2017-02-17, 10:35 3
Jedna jako tako wybrnęła a ta druga to nie dość że głupa to jeszcze cham.
Powinien tirowiec jej podjechać blisko i tak potrąbić trochę skoro nawet przeprosić nie raczy,
Zgłoś
Avatar
BigCohones 2017-02-17, 11:37 8
up Tranzystor... Po to są bramki viatoll żeby szybciej przepuszczać tych którzy mają czytnik viatoll.
A takie pipy, które tam chcą płacić gotówką blokują w tym czasie przejazd ok 6-8 samochodów.
Jak mnie to wkurwia......... głupie cipy....
Zgłoś
Avatar
d................t 2017-02-17, 12:09 1
Bramki, które są pokazane na filmie przejeżdżam przynajmniej dwa razy w tygodniu. Tak widok to nie jest rzadkość i faktycznie zazwyczaj to kobiety odpierdalają takie numery, no, czasami jeszcze co bardziej cwani i sprytni "handlowcy", co tuż wcześniej wyprzedzali prawym pasem awaryjnym (miałem 3, może 4 takie przypadki).
Znacznie wcześniej na autostradzie na potężnych tablicach nad jezdnią jest wyświetlany komunikat, które bramki są tylko dla viatoll i sugerują normalnym kierowcom (którzy nie posiadają owego viatolla), jak się ustawić i jakich bramek unikać.
Jak widać - czytanie znaków i oznaczeń drogowych to zbyt duże wyzwanie dla niektórych.
Proste. Kobieto: nie umiesz czytać - nie jedź. Nie umiesz łączyć myślenia o tym, co ugotować na obiad z czytaniem - też nie jedź. Zostań w domu, idź na zakupy i ugotuj obiad mężowi, który potrafi trafić w odpowiednią bramkę, ba który generalnie w pewnych sytuacjach potrafi trafić tam gdzie chce

tranzystor napisał/a:

Nie rozumiem, czemu one cofały spod tej bramki. Bramka wprawdzie głównie dla ViaTolli, ale można też płacić gotówką.



W przypadku wyraźnego komunikatu - na przykład takiego: "3 prawe bramki tylko dla Viatoll" - często jest tak, że nikogo tam nie ma i zgodnie z zapowiedzią tylko automat czyta sygnał z urządzenia i podnosi szlaban.
W takim przypadku nie masz szans zapłacić i blokujesz wszystko.
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-02-17, 13:19 11
Zamiast komunikatu, ja dodatkowo wprowadziłbym opłatę razy 3 - chcesz być szybszym to płać więcej. Taki luksus.

Myślę, że po jednym razie skutecznie by się każdy oduczył.

EDIT: a swoją drogą to powinni tej z VW zabrać prawko. Idiotka nie potrafi przejechać prosto 15 metrów w tył!
Kurwa jego mać, jak takie coś może jeździć po drogach.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2017-02-17, 13:40 20
Ja wam coś powiem, moim zdaniem te bramki to jest kurwa gówno, rak w jeżdżeniu. Powinno płacić się raz abonament roczny 100 czy 200 zł za autostrady i mieć jakiś chip, który odczytywany jest przez system na drodze. Żadnych bramek, jeśli ktoś wpierdoliłby się na autostradę bez opłacenia abonamentu...istnieje możliwość wykupu przez sms, w razie kontroli można okazać dowód zakupu na nie wiem dzień - 20 zł. A za brak opłaty 2000 zł mandatu.

Takie powinny być pierdolone ceny w tym nieludzkim państwie [państwie, żeby nie było, że obrażam Polskę, obrażam IIIRP].
Ale nie, najlepiej łoić 6x więcej od państw, gdzie ludzie zarabiają 5x więcej. To jest taka tragedia. Mieszkać tutaj, pracować w średnim zawodzie i starać się żyć. Dopierdolą każdemu. Każdemu tylko nie posłowi, senatorowi, sędzi, prokuratorowi etc. Ci mogą kraść, gwałcić, ćpać robić co chcą, swój swojego nie tyka. W Warszawie w ratuszu ukradli setki milionów jak nie miliardów. A Amber Gold też prawie miliard, w aferze hazardowej kolejne miliardy, gruntowej z Sawicką, afera FOZ, finansowanie ZUS....można by tak wymieniac bez końca

My się skupiamy na jakiejś idiotce co wjechała w złą bramkę, nie widząc tego, że właściwie nie powinno tego gówna w ogóle być.
Zgłoś
Avatar
qdodo 2017-02-17, 13:49
Na kursie nie było .
Zgłoś
Avatar
Rotuu 2017-02-17, 15:34
tyle ich było, mógłby szybko zarobić na przejazd a jeszcze coś by zostało
Zgłoś
Avatar
zonk 2017-02-17, 15:55 1
Koledzy ale na A4 do Krakowa nie ma viatolla tylko jakiś szajs co sobie wprowadzili na "prywatnej" autostradzie. To jest dopiero przegięcie. Jedna autostrada dwa różne czytniki.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2017-02-17, 16:05 1
KNT - Powiat Nowotarski
Syćko jasne. Nie wie autem jeździć, bo w polu rzepy przepisów ni ma.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie