18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Avatar
~Velture 2018-04-24, 21:27 14
Szkoda, że nie miał kamerki na kasku
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2018-04-25, 5:44 9
Fajnie wyłączył pana pięknego z uzytkowania ale niestety - chujowe ujęcie dyskwalifikuje nagranie jako warte uwagi
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-04-25, 8:45 2
Generalnie moim zdaniem kierowca miał racje. Pedał rowerowy nie płaci ubezpieczenia i nie płaci podatku w paliwie więc niepowinien mieć takiego samego przywileju korzystania z publicznych dróg co samochody.
Ale mina znokautowanego kierowcy bezcenna
Piwko!
Zgłoś
Avatar
Sosna84 2018-04-25, 12:01 14
Spiderowski napisał/a:

Generalnie moim zdaniem kierowca miał racje. Pedał rowerowy nie płaci ubezpieczenia i nie płaci podatku w paliwie więc niepowinien mieć takiego samego przywileju korzystania z publicznych dróg co samochody.
Ale mina znokautowanego kierowcy bezcenna
Piwko!


Tylko że był na wyznaczonym pasie dla rowerów
Zgłoś
Avatar
Henboh 2018-04-25, 12:05 29
Spiderowski, skoro zrobili mu ścieżkę, to ma prawo nią jeździć. To po pierwsze. Po drugie, stoi na pasie do skrętu w prawo i przepuszcza pieszych, do tego ma obowiązek.
Generalnie to nie masz racji, ale Twoja ignorancja jest bezdenna.
Zgłoś
Avatar
bonawentura 2018-04-25, 12:25 43
Spiderowski napisał/a:

Generalnie moim zdaniem kierowca miał racje. Pedał rowerowy nie płaci ubezpieczenia i nie płaci podatku w paliwie więc niepowinien mieć takiego samego przywileju korzystania z publicznych dróg co samochody.
Ale mina znokautowanego kierowcy bezcenna
Piwko!



Widzisz, ty nie placisz podatku za bycie debilem, a powinienes.
Zgłoś
Avatar
RomanErotoman 2018-04-25, 14:02 16
Spiderowski napisał/a:

Generalnie moim zdaniem kierowca miał racje. Pedał rowerowy nie płaci ubezpieczenia i nie płaci podatku w paliwie więc niepowinien mieć takiego samego przywileju korzystania z publicznych dróg co samochody.
Ale mina znokautowanego kierowcy bezcenna
Piwko!



PRL w Polsce skończy się dopiero jak wymrą wszystkie takie osobniki jak Spiderowski, skażone komunistyczną propagandą. Kolega Spiderowski zapomniał dodać do swojego wpisu jednego:
Zgłoś
Avatar
Catar 2018-04-25, 14:50 1
macie linka do źródła?
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-04-25, 15:01
Matko jakie to piękne, sfrustrowany frajer chciał się wyżyć czyimś kosztem i został dosłownie zgaszony! Mam nadzieję, że tendencja się utrzyma i jutro zobaczymy kolejny taki filmik!
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-04-25, 15:05
Karma, dziwko!
A ty 'Spiderowski' lepiej wracaj do swoich stadionowych kochan... kumpli, bo to jest towarzystwo na twój poziom intelektualny.
Zgłoś
Avatar
muraaas 2018-04-25, 15:41 7
Spiderowski napisał/a:

Generalnie moim zdaniem kierowca miał racje. Pedał rowerowy nie płaci ubezpieczenia i nie płaci podatku w paliwie więc niepowinien mieć takiego samego przywileju korzystania z publicznych dróg co samochody.
Ale mina znokautowanego kierowcy bezcenna
Piwko!



Jak już wcześniej wspomniano: nie masz racji. Podatek akcyzowy i inne opłaty w minimalnym stopniu są przeznaczane na drogi. Zdecydowana większość dróg budowana i utrzymywana jest z pieniędzy gminnych, miejskich itp. ogólnie samorządowych. Tak więc na remonty dróg rozjeżdżanych przez przeładowane ciężarówki, wieczne poszerzanie dróg które korkujecie i zimowe utrzymanie dróg żebyście nie pozabijali się przy swoich zajebistych umiejętnościach łożymy wszyscy. Również my: pedalarze. Nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
a................8 2018-04-25, 16:29
Ty tylko ja widziałem gościa w kurtce z dziwnym krzyżem?
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-04-25, 18:36 2
Oho. Oberwało mi się od pedałarzy
Pedałarz nie musi mieć sprawnego roweru a wymogi techniczne ma minimalne, nie musi mieć corocznych przeglądów czy jego pojazd nie stwarza zagrożenia. Pedałarz nie musi mieć uprawnień do jazdy na rowerze (a sporo powinno mieć!). Pedałarz nie musi mieć ubezpieczenia i jak idiota potrąci pieszego to już zaczynają się schody dla pokrzywdzonego. Pedałarz w zasadzie jest świętą krową choć dla gospodarki jest generalnie bezwartościowy a jedyny pożytek to jego zdrowie i czyste środowisko.
Idiotyzm żeby kosztem kierowców pojazdów spalinowych uprzywilejować rowerzystów przyszedł do nas z postempowej europy, czyli pedały dla pedałów.

Jestem jak najbardziej za tym żeby ludzie się przesiadali na rowery, ba, sam jeżdże na rowerze (głównie w lesie). I jestem jak najbardziej za tym żeby powstała infrastuktura dróg rowerowych z prawdziwego zdarzenia. Ale jestem przeciwny temy by najsłabsza grupa była nagradzana kosztem kierowców którzy są dymani.

Miło mi że mój wcześniejszy post was tak uwiera że całą droge do domu nie usiądziecie na siodełku
Zgłoś
Avatar
Cloverface 2018-04-25, 22:03 1
Spiderowski napisał/a:



Jestem jak najbardziej za tym żeby ludzie się przesiadali na rowery, ba, sam jeżdże na rowerze (głównie w lesie). I jestem jak najbardziej za tym żeby powstała infrastuktura dróg rowerowych z prawdziwego zdarzenia. Ale jestem przeciwny temy by najsłabsza grupa była nagradzana kosztem kierowców którzy są dymani.



Ja muszę utrzymywać takich BMW manikaków jak ty, a nie chcę, moje podatki idą tak samo na drogę jak i Twoje gamoniu. Płacę też za Twoją służbę zdrowia. Zaraz powiesz, że ty nie cebulak i prywatnie. Kutas mnie to, idziesz po chodniku za pieniądze innych i nikt nie płaczę, że idzie jakaś pizda, ja też nie płaczę, że moje pieniądze idą na 500+, a patologia się bawi. Więc zamknij mordę.

PS: Przyznaj że podoba Ci się nazwa pedalarz skoro jesteś pedałem, ale lubisz tylko samochody więc, mówią tylko pedał?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie