18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Avatar
TB303 2015-11-11, 21:42 163
Podobają ci się, co nie... pedale?
Zgłoś
Avatar
~Beny 2015-11-11, 22:26 1
Fajne skosy
Zgłoś
Avatar
moskalowy 2015-11-12, 0:26 8
wszędzie pedalstwo...
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2015-11-12, 1:00 29
wooon z tyyym gownem kurwa maaac!! do chuja to nie jest portal do chwalenia sie swoimi osiagnieciami czy kurwa masą wolnego czasu chcecie poklasku kurwa napiszcie do dziendobry tvn won won won kurwa WON!
Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2015-11-12, 2:57 2
Fajne. Dobrze się przy tym chipsy wpierdala.
Zgłoś
Avatar
mesjasz19 2015-11-12, 5:22 10
Kalistenka to cipa i chuj a kura workout to pedał.
Zgłoś
Avatar
DrWhisky 2015-11-12, 7:02 2
niech się podciągają kurewki, niech tylko nie spierdolą przed garstką muzłumanów
Zgłoś
Avatar
cholonek 2015-11-12, 10:06
@up

Dokładnie. Jeśli mają w tym jakiś cel - na przykład napierdalać albanosów i odebrać Kosowo, to ma to sens.
Zgłoś
Avatar
Aqualinespirit 2015-11-12, 10:09 12
Ale wszyscy macie ból dupy. Brudasy za jedną granicą, za drugą granicą ruskie, Chiny wypierają USA z morza południowochińskiego, ale po chuj mi kondycja, powiem, że mam konto na Sadolu to wszystkim puszczą zwieracze ze strachu.
Zgłoś
Avatar
artur9933 2015-11-12, 13:22 13
Większość ludzi którzy hejtują to są pizdy które nie mają jakiegoś celu w życiu obranego, tylko wegetacja przed komputerem całe dnie.. Nie wiecie co to pasja i poświęcenie więc zostaje wam hejt na ludzi z jakąkolwiek pasją, do których jest wam tak bardzo daleko.
Boli was, że inni potrafią a wy nie? żałosne.
Zgłoś
Avatar
TB303 2015-11-12, 20:20 5
@artur9933
Jak lubisz pooglądać umięśnionych mężczyzn to twoja sprawa. Są jednak tacy - na przykład ja - co wolą pooglądać ładne, zgrabne dziewczyny
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2015-11-12, 23:10 44
Aqualinespirit napisał/a:

Ale wszyscy macie ból dupy. Brudasy za jedną granicą, za drugą granicą ruskie, Chiny wypierają USA z morza południowochińskiego, ale po chuj mi kondycja, powiem, że mam konto na Sadolu to wszystkim puszczą zwieracze ze strachu.



nie no co ty - Twoje stritłorkowe mięśnie w sytuacji zagrożenia zatrzymają "pana 9mm" i "pana Bushmastera 30mm" ...

chociaż w sumie faktycznie - lepiej będzie spierdalać po drzewach jak szympans.

artur9933 napisał/a:

Większość ludzi którzy hejtują to są pizdy które nie mają jakiegoś celu w życiu obranego, tylko wegetacja przed komputerem całe dnie.. Nie wiecie co to pasja i poświęcenie więc zostaje wam hejt na ludzi z jakąkolwiek pasją, do których jest wam tak bardzo daleko.
Boli was, że inni potrafią a wy nie? żałosne.



ooo ty hipokryto - a jak ktoś napisze, że jego celem i pasją w życiu jest nieustanna masturbacja przed kompem? Kto dał Ci prawo oceniać co jest właściwe, a co nie? Nie rozumiem ... wstawiając takie bzdety szukacie jakiegoś poparcia społecznego dla swoich działań? To jest Sadistic kurwa, a nie forum stritłorkerów liżących się wzajemnie po chujach. Wstawiłeś, zostałeś zjebany i masz pretensje że komuś się nie podoba. Wstawiaj tam, gdzie miejsce na takie rzeczy.
Zgłoś
Avatar
jaskowski 2015-11-13, 7:13 2
Niech ktoś opracuje baner z kalistenika jak z jaraniem sie pilka nozna i japonia
Zgłoś
Avatar
Polak1988 2015-11-13, 9:53
Pff chujnia w chuj
ruch fizyczny?Na dworze?Pojebało? Ciekawe do czego im się to przyda jak na ich drodze stanie mag a 70 LVL
leszcze :]
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie