18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
ProVVe 2013-10-26, 18:11
15243 napisał/a:

@prowe

zauważ, że całe top10 to stany zjednoczone/blok wschodni ew. azjaci - pierwsza dwojka ma w chuj miejsc do cwiczen i to dzieki nim oficjalnie taki sport powstal ( jako dyscyplina, nie chodzi mi ze wczesniej tego moglo nie byc). A sport ten w polsce dopiero raczkuje - jest dopiero od 2-3 lat, brak miejsc w polsce (tych po komunistycznych i nowoczsnych) wiec nie pierdol ze lipa, bo sam nawet nie bylbys w stanie podciagnac sie 10 razy



Odpiszę Tobie i do wszystkich co raczkuja w czytaniu...

1-Nie trzaskam im kutasem, że sa chujowi, lecz że mają braki do najlepszych i bądźcie obiektywni, a nie zjebani umysłowo...
2-Gówno o mnie wiesz śmieciu bo codziennie ćwiczę, a podciągałem się w chacie dopóki drążek się nie zjebał teraz tylko mogę żelastwo przerzucać i pewnie tyle na klatę nie bierzesz co ja na barki do treningu (natomiast daję gwarancję, że 10 to z palcem w dupie...)
3-Co to ma za znaczenie czy to amerykusy, ruskie, azjaci... Dla chcącego nic trudnego... Bierzesz dwa trzepaki i masz dwa poziomy do ćwiczeń, wiadro zalewasz betonem wtykasz drąg i masz gryf z ciężarami. Takie tłumaczenie jest dobre dla grubych świń albo przytrzymanych umysłowo.
4-Polecam gejtuba żeby obadać jaki jest poziom na świecie i jak można zrobić np worek bułgarski i inne przyrządy do ćwiczeń ze śmieci wychodzi bardzo dobry sprzęt...
5-Nie ma się czym chwalić... Nie ma medalu miejsca w zawodach czy innych imprezach nie ma powodu do spuszczania się nad sobą... Kto normalny się chwali (przykładowo), że ulokował się w top 5000000/999999999... Ja moich osiągnięć w ćwiczeniach nie podaję bo na tle najlepszych w kraju czy świecie wypadam blado jak dupeczka niemowlaka...

6- zróbcie może zbiorczy jak macie taki ból dupy.

PS. Dodam, że życzę im jak najlepiej bo nie jestem zawistnym gnojem... Widać nadal za mówienie prawdy sracie się jak baby w warzywniaku...
Zgłoś
Avatar
justynadeneka 2013-10-26, 20:03
tylko taka różnica między naszymi a ruskimi, ze nasi to robią na placach zabaw, a ruscy na dachach wieżowców
Zgłoś
Avatar
kontrol023 2013-10-26, 21:29
Skrzyna browca , szacun
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2013-10-26, 23:36
ProVVe napisał/a:



Odpiszę Tobie i do wszystkich co raczkuja w czytaniu...

1-Nie trzaskam im kutasem, że sa chujowi, lecz że mają braki do najlepszych i bądźcie obiektywni, a nie zjebani umysłowo...
2-Gówno o mnie wiesz śmieciu bo codziennie ćwiczę, a podciągałem się w chacie dopóki drążek się nie zjebał teraz tylko mogę żelastwo przerzucać i pewnie tyle na klatę nie bierzesz co ja na barki do treningu (natomiast daję gwarancję, że 10 to z palcem w dupie...)
3-Co to ma za znaczenie czy to amerykusy, ruskie, azjaci... Dla chcącego nic trudnego... Bierzesz dwa trzepaki i masz dwa poziomy do ćwiczeń, wiadro zalewasz betonem wtykasz drąg i masz gryf z ciężarami. Takie tłumaczenie jest dobre dla grubych świń albo przytrzymanych umysłowo.
4-Polecam gejtuba żeby obadać jaki jest poziom na świecie i jak można zrobić np worek bułgarski i inne przyrządy do ćwiczeń ze śmieci wychodzi bardzo dobry sprzęt...
5-Nie ma się czym chwalić... Nie ma medalu miejsca w zawodach czy innych imprezach nie ma powodu do spuszczania się nad sobą... Kto normalny się chwali (przykładowo), że ulokował się w top 5000000/999999999... Ja moich osiągnięć w ćwiczeniach nie podaję bo na tle najlepszych w kraju czy świecie wypadam blado jak dupeczka niemowlaka...

6- zróbcie może zbiorczy jak macie taki ból dupy.

PS. Dodam, że życzę im jak najlepiej bo nie jestem zawistnym gnojem... Widać nadal za mówienie prawdy sracie się jak baby w warzywniaku...


opisałes sie tyle a i tak śmierdzisz gównem chłopaki pojechali grubo z tematem a jak tego nie widzisz to musisz być przytrzymany tyle z mojej strony
Zgłoś