18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
ProVVe 2013-10-26, 0:28 4
Nie ma się czym chwalić... Fajnie, że ćwiczą, ale na jutubie sa o niebo lepsze świry i nawet nie próbuj mi tu pierdolić...
Zgłoś
Avatar
pokson 2013-10-26, 1:04 1
Dawaj te lepsze filmiki
Zgłoś
Avatar
~DMT 2013-10-26, 4:47 18
Dobrze chłopaki ogarniają, nie pierdolcie...
Zgłoś
Avatar
raf-ret 2013-10-26, 8:46 1
oj za kilka lat stawy zabolą
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2013-10-26, 10:06 2
fajnie fajnie - sam lepiej nie potrafie - siedze przed kompem i wpierdalam chipsy - ale jedno pytanie - co to za pedalskie pozy gdzie prawie stykaja sie penisami ? jeden drugiemu chucha w ryj z odleglosci 2cm... ? :/
Zgłoś
Avatar
Anonymouz 2013-10-26, 10:07 1
@raf-ret
A główka Cię nie boli od takiego pierdolenia? Aha, zapomniałem, wolisz siedzieć przed komputerem niż ruszyć tłuste dupsko i iść na trening.
Zgłoś
Avatar
MarcinPe 2013-10-26, 11:25 1
pokson napisał/a:

Dawaj te lepsze filmiki



A co nie umiesz YT używać.. Kolesie mają siłę, ale nie są nawet w top10...
Zgłoś
Avatar
GhostScarface 2013-10-26, 11:34 1
wyglądają jak boysband ;D
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-10-26, 11:57 25
raf-ret napisał/a:

oj za kilka lat stawy zabolą



Kalistenika, czy tam workout, jak zwał tak zwał, właśnie wzmacniastawy, gdyż ćwiczy się z najbardziej odpowiednim obciążeniem jakim jest własna masa w przeciwieństwie do siłowni, gdzie na pewnym etapie 90% ludzi leci w sterydy i odżywki, bo organizm normalnie nie miałby szans na poradzenie sobie z ciężarami, które ludzie tam podnoszą, tylko, że wtedy właśnie można liczyć, że za kilka lat te koksy co na nogi biorą 300+ kilo nie będą mogły wejść za 2 piętro po schodach, już nie będę wspominał o spustoszeniu w organizmie...

A do reszty co pierdolą jak to nie ma czym się jarać, to gdybyście nie siedzieli przed kompem całe życie i nie próbowali robić za jebanych ekspertów od wszystkiego, to byście wiedzieli, że chłopaki by spokojnie wykonali większość tych "efektownych" ćwiczeń, nad którymi się tak spuszczacie.
Jak ktoś coś ćwiczył i nie jest miękka faja, to wie, że o wiele ciężej jest zrobić ćwiczenie powoli i dokładnie, niż szybko, ale przecież efektownie.
Zgłoś
Avatar
satan263 2013-10-26, 11:59 8
^ Banda zjebów z rana. Wspaniale. A ja chłopaków tak czy siak podziwiam i kibicuje oby dalej zapierdalali bo mimo iż są na yt 200x lepsi to to co oni robią i tak wymaga skurwysyńskiej siły i treningów, wiem bo sam próbuje. Pjona dla was !
Zgłoś
Avatar
15243 2013-10-26, 12:00 5
@prowe

zauważ, że całe top10 to stany zjednoczone/blok wschodni ew. azjaci - pierwsza dwojka ma w chuj miejsc do cwiczen i to dzieki nim oficjalnie taki sport powstal ( jako dyscyplina, nie chodzi mi ze wczesniej tego moglo nie byc). A sport ten w polsce dopiero raczkuje - jest dopiero od 2-3 lat, brak miejsc w polsce (tych po komunistycznych i nowoczsnych) wiec nie pierdol ze lipa, bo sam nawet nie bylbys w stanie podciagnac sie 10 razy
Zgłoś
Avatar
Gandalf8 2013-10-26, 12:05
Dla mnie najlepsze jest to, że chłopaki na filmiku są dobrze zbudowani, ale bez przesady. Na większości tego typu filmów gościom widać każde ścięgno albo są 2x więksi od przeciętnego człowieka
Zgłoś
Avatar
pemb 2013-10-26, 12:39 1
Do hejterów; zawsze znajdzie się ktoś lepszy. Chłopakom należy się szacunek za to co robią, że osiągnęli wysoki jak dla przeciętnego człowieka poziom i tyle. Teksty typu "słabe, są lepsi, e tam co to ma być" są takie polskie, aż przykro się robi. Nie pasuje nie oglądaj, uważasz, że jesteś lepszy to nagraj filmik i pokaż.
Zgłoś
Avatar
Herhard 2013-10-26, 12:45 1
Wielki szacun dla ekipy.Sam zapierdalam od kilku miesięcy na crossie,kiedyś mam zamiar osiągnąć taki poziom.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie