18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
Avatar
luxpiotr 2021-10-22, 20:41 27
I taką reakcję obsługi to ja rozumiem. Jebane zwierzęta.
Zgłoś
Avatar
adrianthc 2021-10-22, 20:42 38
Pedzie w różowych koszulkach wkurwili się że jakiś hetero chce sobie pobzyka u nich w knajpie
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2021-10-22, 20:48 9
Ale wyobraźni to im jednak zabrakło. Zaryzykowali pożycie intymne w świecie, gdzie jest więcej kamer niż ludzi.
Zgłoś
Avatar
BillWilkins 2021-10-22, 21:13 8
co on chciał jej patelachę przez spodnie opierdolić?
Zgłoś
Avatar
Jarokwakin 2021-10-22, 21:19 2
BillWilkins napisał/a:

co on chciał jej patelachę przez spodnie opierdolić?



Każdy orze jak może.
Zgłoś
Avatar
yigebek291 2021-10-22, 21:35 6
BillWilkins napisał/a:

co on chciał jej patelachę przez spodnie opierdolić?



W końcu byli w restauracji
Zgłoś
Avatar
dadar123 2021-10-22, 21:56
Nie polizał sobie porządnie, więc na koniec chciał possać. Ale też mu się nie udało
Zgłoś
Avatar
mjrZenada 2021-10-22, 22:23 2
Dobrze ze sie kolorem koszulek wszyscy dobrali. Bo inaczej to bym nie wiedzial kto kogo ma napierdalac

Ewentualnie Squid game: prolog
Zgłoś
Avatar
Nesquiczek 2021-10-22, 22:23 3
Jak jeszcze pracowałem w gastro, to było pełno takich przypadków. Najśmieszniejszy przypadek, to chyba jak obok baru na antresoli babka robiła typowi loda i podczas owalania gałki spotkałem się z nią wzrokiem i bezwstydna dalej robiła. Dodatkowo musiałem koleżanki z pracy stopować , żeby ich nie wypierdalały i niech skończą bo mi szkoda chłopa było, a i tak ludzi wtedy w lokalu nie było. ^^
Zgłoś
Avatar
jozue 2021-10-22, 22:26 3
co za gejuchy dwa ubrane na różowo , widać że co dopiero się zapinali w dupsko na zapleczu, a teraz zazdrości są że hetero też chcą robić barabara
Zgłoś
Avatar
Don_Max 2021-10-22, 22:57 4
BillWilkins napisał/a:

co on chciał jej patelachę przez spodnie opierdolić?



ehh te prawiczki przecież widać że opuścił trochę spodnie , a gdybyś takie coś w życiu widzial to by wiedział że akurat wystarczająco na odsłonięcie jej prochy. obejrzyj jakiś film instruktażowy może

Nesquiczek napisał/a:

Jak jeszcze pracowałem w gastro, to było pełno takich przypadków. Najśmieszniejszy przypadek, to chyba jak obok baru na antresoli babka robiła typowi loda i podczas owalania gałki spotkałem się z nią wzrokiem i bezwstydna dalej robiła. Dodatkowo musiałem koleżanki z pracy stopować , żeby ich nie wypierdalały i niech skończą bo mi szkoda chłopa było, a i tak ludzi wtedy w lokalu nie było. ^^



Szanuję polać mu!
Zgłoś
Avatar
s................l 2021-10-22, 23:20
adrianthc napisał/a:

Pedzie w różowych koszulkach wkurwili się że jakiś hetero chce sobie pobzyka u nich w knajpie



Pedzie? przez ostatnie dwie sekundy ruchacz che zrobić temu w różowym pałę.
Zgłoś
Avatar
Ryszardowo 2021-10-22, 23:37 2
Ruchacz nie ruchacz zachował się po męsku do końca bronił wybranki przed wpierdolem od różowych
Zgłoś
Avatar
wojciech1234 2021-10-23, 0:41 5
Wielkie mi halo. Byli napaleni i chcieli sobie zrobić dobrze. Kto choć raz nie był tak zapalony że nie obmacywał swojej laski w kinie albo klubie niech pierwszy rzuci kamień. Często to nawet laski są bardziej napalone od chłopaków.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie