18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
L................z 2024-03-05, 8:16 4
Jedyne co mogło by uratować rosję (a nie koniecznie). To exterminates wszystkich obywateli i zasiedlenie ziemi cywilizowanym społeczeństwem.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-03-05, 8:38 7
Lord_Slizgacz napisał/a:

Jedyne co mogło by uratować rosję (a nie koniecznie). To exterminates wszystkich obywateli i zasiedlenie ziemi cywilizowanym społeczeństwem.



Inżynierami z Azji
W europie już ich jest cała masa i ubogacają Europejczyków
Zgłoś
Avatar
L................z 2024-03-05, 8:53
Janko napisał/a:

Inżynierami z Azji
W europie już ich jest cała masa i ubogacają Europejczyków


Jedyne co to Hindusi w GB robią kariery medyczne. PO OC dobre. Co do reszty to bydło.
Zgłoś
Avatar
gucio_gu 2024-03-05, 9:03
W sumie słabo bo nie mieli czym szyby nawet rozbić.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-03-05, 9:41 3
"To alkohol! Jest pan usprawiedliwiony"
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-03-05, 10:23 12
Oglądam to coś i się zastanawiam nad głupim, marnym ruskim losem. Kraj onucą śmierdzący, zachwala sobie rządy putlera a wokoło widać biedę i totalny syf. Pospolity kacap, wciąż jeździ ladą, pamiętająca jeszcze czasy Gorbaczowa, drogi tak dziurawe że przypominają Skate park a dookoła tylko sporadycznie jakieś sklepy z w miarę nowoczesnym wystrojem. Łady w Polsce z 10 lat już nie widziałem a przecież polska to wciąż jest biedny kraj.
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-03-05, 11:19 9
kris1978 napisał/a:

Oglądam to coś i się zastanawiam nad głupim, marnym ruskim losem. Kraj onucą śmierdzący, zachwala sobie rządy putlera a wokoło widać biedę i totalny syf. Pospolity kacap, wciąż jeździ ladą, pamiętająca jeszcze czasy Gorbaczowa, drogi tak dziurawe że przypominają Skate park a dookoła tylko sporadycznie jakieś sklepy z w miarę nowoczesnym wystrojem. Łady w Polsce z 10 lat już nie widziałem a przecież polska to wciąż jest biedny kraj.



A wiesz że jak zmienisz tylko dwa słowa na : ukrowskim i zeleńskiego, wszystko będzie idealnie pasować do rzeczywistości. Nawet mieli tego samego kacyka partyjnego Gorbaczowa, jeden mir... A wiesz dlaczego ?

Bo KACAP i kacapia to ludy i krainy na wschód od Buga ! 30 lat przemysłowo i 50 lat mentalnie za Polską ! Ot co !
Zgłoś
Avatar
Alosza 2024-03-05, 11:47 1
Przykład pokazujący wyższość kulturowąj Rusinów postępującycych
z poszanowaniem zycia, nad amerykańskimi Kacapami strzelającymi bez opamietania i pogardą dla konsekwencji swej samowoli.
Zgłoś
Avatar
Aaltonen 2024-03-05, 12:13
Zapewne alkohol zbyt mozno uderzył do głowy.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-03-05, 13:22 6
Oni przynajmniej mają te samochody, u nas lewactwo chce pozabierać, bo nie może być tak żeby jakiś motłoch sobie jeździł gdzie chce i kiedy chce.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-03-05, 13:29 1
No tak rozbili mu szybkę i rzucili na glebę i jeszcze na koniec kazali mu się uspokoić, ciekawe co by było w demokratycznym USA...
Zgłoś
Avatar
L................z 2024-03-05, 13:35 1
Siriuz napisał/a:

Oni przynajmniej mają te samochody, u nas lewactwo chce pozabierać, bo nie może być tak żeby jakiś motłoch sobie jeździł gdzie chce i kiedy chce.


Wyjdź proszę z e swojej ziemianki i pojedź poza Podlasie jak „tych samochodów” nie widziałeś w Polsce.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-03-05, 14:05 9
Lord_Slizgacz napisał/a:

Wyjdź proszę z e swojej ziemianki i pojedź poza Podlasie jak „tych samochodów” nie widziałeś w Polsce.



Albo jesteś głupi albo celowo przekręcasz co napisałem. Tak, samochody JESZCZE mamy, ale jebane lewactwo, które tak zajadle napierdala Ruskich i śmieje się z ich samochodów chce "zredukować" najlepiej do zera liczbę samochodów u nas. W miastach gdzie rządzą debile z POPiS wprowadzane są strefy czystego absurdu i poszerzane strefy płatne; drogi zwężane i miejsca parkingowe likwidowane. Teraz jeszcze kurwy chcą dowalić podatki dla posiadaczy samochodów. Jeszcze kurwa będziesz z zazdrością patrzył na te rosyjskie Łady podgryzając pastę z koników polnych.
Zgłoś
Avatar
L................z 2024-03-05, 14:49 1
Siriuz napisał/a:

Albo jesteś głupi albo celowo przekręcasz co napisałem. Tak, samochody JESZCZE mamy, ale jebane lewactwo, które tak zajadle napierdala Ruskich i śmieje się z ich samochodów chce "zredukować" najlepiej do zera liczbę samochodów u nas. W miastach gdzie rządzą debile z POPiS wprowadzane są strefy czystego absurdu i poszerzane strefy płatne; drogi zwężane i miejsca parkingowe likwidowane. Teraz jeszcze kurwy chcą dowalić podatki dla posiadaczy samochodów. Jeszcze kurwa będziesz z zazdrością patrzył na te rosyjskie Łady podgryzając pastę z koników polnych.


Tak celowo a może jestem głupi…hmmm to ci zagadka.. Pomijając to, mam w dupie strefy czystego transportu bo mnie zakazy w miastach nie obejmą. Możesz do swoich sowieckich przyjaciół jechać i pobujać się Żiguli.
Zgłoś