18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Nie myślałem, żę filma ,,EA Games" pójdzie aż tak na przód i zrobi coś podobnego. Moim zdaniem zaje*istość w czystej postaci ! [video]
[/video]

2013-06-12, 00:15
jak dla mnie to taki bardziej trailer niz gameplay z gry, skonczy sie ze 3 a 4 nie beda sie roznic, ale czas pokaze, obym sie mylil

2013-06-12, 00:37
@up

Pewnie Cię zadziwię, ale tak to swego rodzaju gameplay

2013-06-12, 01:17
Wow, soczyście to wygląda, oby rozgrywka była tak dopracowana, żeby wymusić pracę zespołową.

2013-06-12, 01:28
Gdyby nie tytuł to pomyślałbym, że to kolejny dodatek do BF3. EA - 0 postępu i płatne dlc od premiery wybrakowanej gry, a ludzie i tak to kupią.

2013-06-12, 02:36
Ten gameplay niestety wyreżyserowany. Koleś ani razu nie zginął podczas gry. Wybuch budynku oskryptowany. Teraz wszystko pięknie wygląda, poczekajmy na premierę żeby ludzie zajęli się grą. To nie jest gameplay z multi, nikt nie kampił, wszyscy umieją latać helikopterami...wszystko jest zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Kto grał chociażby w trójke to wie o co chodzi ;-)

2013-06-12, 02:41
@up to samo mialem na mysli, rezyserka skrypty i jeszcze raz rezyserka, dlatego mowie ze to bardziej jak trailer niz gameplay, ale fani rocka i roja stoja plecami za marka bf, swoja droga jak trzeba byc chciwym zeby wypuszczac platne dodatki. To tak jak diler daje pierwsza najlepsza dzialke za darmo a za kazda nastepna trzeba placic (oszywiscie szkolny przyklad :D )

2013-06-12, 02:41
Nie no całkiem fajnie się prezentuje, ale nie jako wojenny fps, a raczej coś robione pod grę akcji. Mnie osobiście takie coś nudzi na dłuższą metę. Zresztą nowe CoDy też niczego innego nie prezentują. Wolę ciorać w Armę.

2013-06-12, 02:54
widać że panowie z DICE reżyserowali to chociażby to gdzie granatniczek 40mm rozwala sufit i zapada się wraz z czołgiem ważącym 70 ton ;) mimo wszystko poczekam na bete i zobaczę czy będzie warto ale myślę że tak bo zapowiada się nieziemsko tylko strach pomyśleć jaki komputer trzeba będzie mieć pomijając fakt że na jego upgrade musimy wydać 4 razy więcej niż przeciętny obywatel zarabiający w euro żeby poszło w przyzwoitej grafice.. a może ps4?

2013-06-12, 03:12
Zajebistość w czystej postaci masz tutaj

2013-06-12, 03:17
mają rozmach skuryscórki

No...........ek
2013-06-12, 03:30
Jak dla mnie to ta gra stoi kompletnie w miejscu i jest odgrzanym kotletem. Grafika i gameplay praktycznie identyczna jak w bf3. Nowością (starością bo powrót z bf2) jest funkcja commandera. Budynek będzie rozwalał się zawsze tak samo (inne miejsca zapewne też). Dice siadło na laurach albo się nie wyrabiają bo robią jednocześnie chyba 3 wielkie tytuły... nie spodziewajmy się zajebistości w każdym. Betka zapewne pokaże co chłopaki zmajstrują ale narazie nie jest to nic co by urywało dupę.

ul...........rt
2013-06-12, 05:03
Jak dla Mnie to BF zakończył się na dwójce.Wciąż gram i się nie nudzi ;)

2013-06-12, 06:28
1:50 szczena mi opadła :O

2013-06-12, 06:40
Ileż to juz razy obiecywano nam możliwość swobodnego niszczenia budynków i większą interaktywność z otoczeniem (min. burzenie ścian w "Red Faction" i manipulowanie obiektami w HL2). Potem okazywało się że owszem, NIEKTÓRE ściany można niszczyć ale wciąż pozostaje "akwarium" z niezniszczalnymi ścianami w środku których musimy się poruszać, podobnie jak NIEKTÓRE obiekty w HL2 można było unosić i opuszczać. Ale wszystko to było oskryptowane, nie dało się zrobić czegoś nieprzemyślanego przez twórców gry (np. rozwalić okno dookoła tak, żeby została tylko framuga i tą framugą rzucić we wroga).