18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
S................l 2013-08-13, 0:03 5
Prawda jest. Zamiast wysłać grupę ekspertów do Włoch, to zapierdalają z pociągiem na holu przez pół jewropy, ale chujnia
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2013-08-13, 0:04 16
Ja pierdole TVN sięga dna, a pan redaktor sięga ręką do własnego rozporka żeby sobie zwalić. Aj, zapomniałem - zwali mu kamerzysta bo prawdopodobnie są parą.

Pewnie że na holu bo Pendolino nie ma rozpoznania trasy.
Zgłoś
Avatar
strik3r 2013-08-13, 0:13 109
i chuj jeden wielki z tego pindolino, jak mamy skurwiałą infrastrukturę kolejową, będzie jeździł jak inne składy nie dość że wejdzie, o ile w ogóle ktokolwiek go zobaczy, za 1,5 roku to wyjebali na niego grube pieniądze za które mogliby kupić składy polskiej firmy, gdzieś z południa chyba, która produkuje szybie pociągi do Nieniec. Ale po chuj napędzać własną gospodarkę?
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-08-13, 0:13 101
I tak powinien się zachowywać dziennikarz, powinien walić prosto z mostu...
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2013-08-13, 0:14 144
Prawda jest taka że to konkretne pedolino nie pojedzie przy temperaturze niższej niż -25C - a jak wiadomo Polska jest ciepłym krajem (tak jak słoneczna italia) i takie problemy u nas nie występują

Powtarzam to samo co zawsze przy okazji tematów związanych z PO - ta ekipa potrafi spierdolić nawet to czego spierdolić się nie da

Kurwa impreza z powodu zakupu pociągu - białe Zimbabwe.
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-08-13, 0:19 90
Stetryczały_Skurwiel napisał/a:

Prawda jest. Zamiast wysłać grupę ekspertów do Włoch, to zapierdalają z pociągiem na holu przez pół jewropy, ale chujnia



Sam jesteś jełop. Jakbyś trochę poczytał, to byś wiedział, że bez homologacji pociąg nie ma prawa sam się poruszać po torach a takowej nowy nabytek PKP NIE POSIADA.

A tak w ogóle, to zastanawiam się kto i ile wziął łapówki, skoro Polska posiada pociąg rozpędzający się do 200 km/h i mało tego, kosztuje tylko 16 mln a nie 80 jak Pendolino. Zwie się Impuls!!
A o to krótki pokaz, tego co Impuls potrafi.

Zgłoś
Avatar
Maligi 2013-08-13, 0:21 8
Ale mam beke z tej nazwy, ale to chyba przez to, że jestem mocno pierdolnięty.
Zgłoś
Avatar
maras2689 2013-08-13, 0:21 13
Ludzie kurwa, co już ciśniecie po gospodarce, PO itp. Najpierw poczytajcie o sytuacji, dlaczego go przyholowali, a potem podniecajcie się spierdolonym Panem Redaktorki-em, który reprezentuje dno dziennikarskie, debil drąży temat, że stara lokomotywa przyholowała Pendolino, a się nawet nie dowiedział, że musi ono otrzymać homologację, aby przemieszczać się po torach na terenie Polski.
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-08-13, 0:21 12
A gdy nie przejdzie testow i okaże sie że może jeździć tylko po części trasy bo reszta jest zbyt rozjebana to co wtedy? Albo jak nie zmieści się pod wiaduktem w warszawie jak kolejki kolei mazowieckich kilka lat wstecz to co wtedy? Będzie pizdolino ale i tak nikt za to nie beknie personalnie... miliardy pójdą sie jebać w agreście a nam zostanie szczaw...
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-08-13, 0:26 10
Maligi napisał/a:

Ale mam beke z tej nazwy, ale to chyba przez to, że jestem mocno pierdolnięty.


tak, to przez to
Zgłoś
Avatar
Maligi 2013-08-13, 0:44 1
zsakuł napisał/a:


tak, to przez to



Dzięki, że uświadomiłeś mnie, że nie jestem w błędzie
Zgłoś
Avatar
zypon 2013-08-13, 0:48
już niedługo .... tv republika w rękach pana ... uwaga uwaga Solorza !
Zgłoś
Avatar
conrad89 2013-08-13, 1:20 9
Ten rząd to kpina tak jak i Pindolino / Piwko dla dziennikarza bo dla tych debili to tylko Tulipan w plecy.
Zgłoś
Avatar
giboN31 2013-08-13, 1:24
O kurwa będą go u mnie testować muszę się wybrać jutro i zobaczyć
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie