18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
roboll 2017-06-20, 20:52 48
Do tego serialu trzeba podchodzić z dystansem - tak samo śmieją się z czarnuchów, kitajców i innego syfu. Mnie to bawi.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-06-20, 21:26 10
roboll napisał/a:

Do tego serialu trzeba podchodzić z dystansem - tak samo śmieją się z czarnuchów, kitajców i innego syfu. Mnie to bawi.



Polaki robaki nie potrafią się z siebie śmiać. Mają większego kija w dupie niż muzułmanie kiedy obraża się allaha.
Zgłoś
Avatar
support3 2017-06-20, 22:15 7
Nie ma co się dziwić, że w USA jesteśmy tak postrzegani skoro tylko niedojoby, które nie potrafiły sobie poradzić na miejscu uciekły do ameryki i doskonale uzupełniły tamtejszy poziom (bez)intelektualny, czyli potomków ludzi zesłanych i wygnanych z europy oraz latynosów i czarnuchów (tych raczej nie trzeba komentować).

Choć z drugiej strony sporo tych niedojobów została w PL i teraz wierzą, że komuszy prokurator walczył o wolność Polski, a inni także "mocno" walczący z PRL dostali domy na Żoliborzu od władz PRL. SIC! FUCK LOGIC !!!

Ale co ja tam wiem w końcu pracuję, płacę podatki, 500+ nie pobieram czyli nie zaliczam się do "elyty lepszego sortu" ehhhh.....
Zgłoś
Avatar
Mafiozo13 2017-06-20, 23:49 3
Jestem Polakiem i może dlatego nie potrafię zrozumieć tego humoru, albo po prostu są to naprawdę słabe żarty.
Choć może to pierwsza opcja, ponieważ gdy oglądam shout park śmieszą mnie: pedały, żydzi, tolerancja, czarni, latynosi, amerykańskie władze, niepełnosprawni, celebryci, religia (islam, chrześcijaństwo), jehowi, motyw walki o demokrację itp
Zgłoś
Avatar
Bobikufel 2017-06-21, 1:35 1
Chyba Polskie Niesmaczki
Zgłoś
Avatar
LUKUNKU 2017-06-21, 1:49 3
@AleDlaczego - zawsze musi znaleźć się jakiś idiota który dla internetowego fejmu pojedzie po polakach. Czy polacy kogoś za granicą zabijają? wysadzają się? pomyśl zanim coś napiszesz...
Zgłoś
Avatar
koxu42 2017-06-21, 2:01 6
Wkurwia mnie określenie polaczki ''polacks''
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2017-06-21, 2:35
No jak mamy takich ambasadorów zagranicą jak cwelaxus to nic dziwnego
Zgłoś
Avatar
Judasz_Iskariota 2017-06-21, 2:36 2
Kurwa miał być Quagmire a chuj będzie bo trzeci raz uploadować foto nie będę. Pierdolcie się wszyscy.

Giggity giggity
Zgłoś
Avatar
crw 2017-06-21, 3:02 4
Są też dobre strony - niemieckie obozy, niemiecka inwazja. Ani razu nazistowska. Reszta mnie nie rusza. Każdy naród ma w innym kraju jakieś uszczypliwe określenia. My nie jesteśmy gorsi - niemieckie kobiety chociażby.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2017-06-21, 4:54 8
...a ze tej kurwy laoli jeszcze tu nie ma, to podejrzane....pewnie cos komus ssie jeszcze....
Zgłoś
Avatar
realign 2017-06-21, 4:56
Zaraz... na wstępie do tego filmiku była felga?

I sie dziwią, że są pośmiewiskiem
Zgłoś
Avatar
jerry280 2017-06-21, 5:13
@aledlaczego to, że Polacy nie potrafią się z siebie śmiać to być może prawda ale pisanie "polaki robaki" samemu nim będąc to już wyższy poziom spierdolenia umysłowego.
Zgłoś
Avatar
h................o 2017-06-21, 6:09
Wasze oburzenie ze śmiania się z polaczków jest jak miód na moje serce i balsam na mojego penisa. Więcej.
Zgłoś