18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Bez szans
PanFajek • 2024-08-17, 8:38
Pakistańscy Talibowie (TTP) atakują ciężarówkę wojskową przewożącą pakistańskie wojsko.



Zgłoś
Avatar
Spasticink 2024-08-17, 22:19
Wstalodziany napisał/a:

Każdy młody chłopak idący na ochotnika do wojska myśli, że będzie miał przygody jak John Rambo. A potem proza życia - ostrzał artyleryjski, zasadzka albo snajper i nawet nie wiesz co cię rozjebało.



tylko ostatni, skończeni debile chcą iść na żołnierza i na front. Wojna banderowców z kacapami pokazała, że wychodzisz w teren, dronik podlatuje i padasz trupem.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-08-17, 22:20 1
bambinizm napisał/a:

To na przykład, że jako ludzie zawalamy test na weryfikację naszych wielkich mądrości w konfrontacji z rzeczywistością. Naiwność potrafi być czasem zabawna, a skoro sytuacja jest jaka jest, to chyba warto się jeszcze śmiać. Bez spiny



No tak, nadzieja była i gówno z tego. ;p
Zgłoś
Avatar
pootisman 2024-08-18, 11:46
Ja sobie myślę czemu oni nie spierdalają stamtąd tylko siedzą na tej pace jak kołki.
Aż dotarło do mnie że nie bardzo mają jak bo umarli szybciej niż zdali sobie sprawę o co biega.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-08-18, 17:13
pakistańscy talibowie - najgorsze ścierwo tego świata., zaraz po rzydach . Wytruć wszystkich cyklonem B.
Zgłoś
Avatar
Sklozgos 2024-08-18, 18:14
Jak glupim frajerem i pizdą trzeba być, żeby iść na wojnę.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-08-18, 22:57
MDR napisał/a:

Generalnie Talibowie, jakby ktoś nie wiedział, zostali wiele lat temu stworzeni i wyszkoleni przez ISI (pakistański wywiad ). Mieli siać zamęt w Afganistanie, celem destabilizacji i coraz większych wpływów Pakistanu w rejonie. Wszyscy o tym wiedzieli, nikt z tym nic nie robił aż w końcu tak urośli w siłę że Pakistance stracili nad nimi kontrolę. Co ciekawe, nigdy dotąd nie atakowali pakistańskiego wojska...



Chuja prawda. Jakbyś studiował starożytne pisma klinowe od co najmniej 25 lat (a ty tyle nawet nie żyjesz) to byś wiedział, że ISIS to wykonawca woli jahwe. Przy czym jahwe to żaden bóg. Tylko kosmiczny , obrzezany król wojny bratobójczej. Ale musisz się urodzić na tym padole łez jeszcze ze 238 razy, żeby do tego dojść.
Zgłoś
Avatar
Pyszuki 2024-08-19, 11:08
Wstalodziany napisał/a:

Każdy młody chłopak idący na ochotnika do wojska myśli, że będzie miał przygody jak John Rambo. A potem proza życia - ostrzał artyleryjski, zasadzka albo snajper i nawet nie wiesz co cię rozjebało.



Jak to snajper, to w zasadzie nawet nie wiesz, ze juz nie zyjesz, no i co zabawne nigdy sie juz nie dowiesz. o.O
Zgłoś