18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Bezdomny śpiewa
s................a • 2011-07-05, 2:07
Nie wiem jak Wy, ale ja czułem ciary. Niesamowity głos. Pewnie niedługo zobaczymy go w jakiejś amerykańskiej wersji x-fucktora.

Zgłoś
Avatar
mario-s3 2011-07-05, 3:30 3
skubany, śpiewa z plejbeku
Zgłoś
Avatar
prozac27 2011-07-05, 8:21
chyba że wszystko prze chlewa to go nie zobaczymy :/
Zgłoś
Avatar
z................u 2011-07-05, 8:53 22
uuuu kurwa gdyby widziałem jakie sobie śniadanie odjebałem z podwójną jajecznicą i schabowym pociętym w plasterki smażonym na tłustym serze,uuu gdyby widział jak to wpierdalam, uuuu ale tego nie widzi bo ja jestem tutaj a on jest tam na przystanku a to ja wpierdalam śniadanko jak ta lala a on siedzi głodny na ławce. Więc nie będę pisał jak ma zajebisty głos bo i tak tego nie przeczyta, mimo, że ma gościu wokal jak kurwa ottis redding... ale to nie zmienia faktu, że ja wpierdalam śniadanie a on śpiewa głodny. Właśnie w tej chwili w tym momencie został uwieczniony na nagraniu z kaloryfera, jutro o nim zapomnicie, kolejny zmarnowany talent, w młodości pewnie się tłukł w wietnamie wyrywał fajne laski i grał koncerty dla kurczaków w kentaki, ale w tej chwili siedzi głodny i brudny ale to ja wpierdalam jajecznicę i ja jestem kurwa górą, może głosu zajebistego nie mam ale mam talerz najebany kurzym produktem.
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2011-07-05, 9:25 91
W X-Factorze powinny występować takie osoby jak ten pan, a nie jakieś spedalone szpaki, zadufane w sobie dzieciaczki którym rodzice i znajomi wpajają do głów jacy to oni nie są zajebiści!

@znawcaekranu, daruj sobie bo za pewne jesz kanapkę z serkiem topionym a palisz kozaka, kij w to twoje śniadanie bo tym kariery nie zrobisz ani nie otrzymasz takiego talentu, a jak chciałeś być zabawny by dostać piwo to się przeliczysz.
Zgłoś
Avatar
Gryps44 2011-07-05, 9:27 17
@znawcaekranu

Jak ty kurwa pierdolisz.... <facepalm>

Kuźwa, śpiewa zajebiście. Bułka dla niego!
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-07-05, 9:37 4
umie śpiewać i nie jest transwestytą, więc może by go tak zaprosić do polski? w x-traktorze trzeba by tylko zmienić jury z menela który w polsce robi karierę chuj wi dlaczego, z jakiejś przypadkowej, nawet ładnej panienki, oraz z idioty który wylansował się przez chamskie komentarze w idolu. wtedy ten program nawet nabrał by sensu bo póki co to jeden wielki chuj
Zgłoś
Avatar
nsa 2011-07-05, 9:55
@Flushingflash a przewrotnie dałem piwo
Poza tym Pan Spiewak macha głową w lewo i prawo jakby na szabrze ziemniaki z ogródków działkowych kradł
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-07-05, 10:12 23
U nas taka czapeczka koło 200zł, a w USA bezdomni je noszą.
Zgłoś
Avatar
S................z 2011-07-05, 10:14 24
znawcaekranu napisał/a:

może głosu zajebistego nie mam ale mam talerz najebany kurzym produktem.


I głowę wyjebaną psim gównem. Jeśli to od tej kury i jajecznicy tak ci się we łbie pierdoli, to już w życiu tego nie tknę

znawcaekranu napisał/a:

to ja wpierdalam jajecznicę i ja jestem kurwa górą


Wywyższasz się ponad bezdomnego, no w chuj jesteś górą, ja pierdole
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-07-05, 10:21 12
@znawcaekranu
Była wizyta na śmietniku McDonalds że takie szaleństwa na śniadanie zajadasz?
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2011-07-05, 10:35
nsa napisał/a:

@Flushingflash a przewrotnie dałem piwo
Poza tym Pan Spiewak macha głową w lewo i prawo jakby na szabrze ziemniaki z ogródków działkowych kradł



Ray Charles też machał i był genialnym muzykiem
Zgłoś
Avatar
wero 2011-07-05, 10:51
to super. Ja ciar nie czułam ;]
Zgłoś
Avatar
H................0 2011-07-05, 11:12
Być może facet "jedzie z plejbeku", ale jeśli nie, to wielka szkoda, że taki talent się marnuje.
Zgłoś
Avatar
Khaelisto 2011-07-05, 11:49
@znawcaekranu

Jeśli tak pierdolisz przez to, że właśnie jesz jajecznicę to już kurwa w życiu jej nie tkne.
Próbowałeś zabłysnąc jak połowa tutaj obecnych "sadoli" (śmiech) ale Ci nie wyszło...znowu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie