18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Bezdomny
Beszczel • 2012-08-28, 1:20
Bezdomny jasiu
Nie pijak ale zwykły człowiek , pracował miał wszystko no ale ..
Polska to nie kraj to piekło .

Zgłoś
Avatar
duxaj 2012-08-28, 4:28 3
Jasiek ujoł mnie oddaniem głosu na Mikke w sumie ja też oddam to jest nas 2. Ale by się działo wreszcie w tym kraju wprowadzono by wiele prostych rozwiązań co by może zmieniło coś na plus. A w wiadomościach leciał by najlepszy kabaret na świecie xD
Zgłoś
Avatar
BUBi 2012-08-28, 5:16 3
Nie o taki kraj walczyli nasi dziadkowie. A jeszcze bardziej mnie wkurwia, że są zdolni ludzie, uczciwi z honorem, którzy tylko opuszczają głowę gdy mają możliwość i mogą coś zrobić z układem. Głowa do góry kurwa!
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2012-08-28, 6:40
Jasiu podjeżdza trochę sexem mówi że miał 26 elektryków pod sobą.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-08-28, 6:45 2
Mnie bezdomni alkoholicy strasznie wkurwiają bo niemal każdy ma łzawą historyjkę jak to był wykształcony, bogaty ale go zła kobieta zniszczyła, wylądował na bruku i musiał zacząć pić. Tak samo jak więźniowie: każdy jeden niewinny, zniszczyli go źli policjanci bo chcieli mieć sprawę zamkniętą to podłożyli dowody, koledzy go wsypali bo byli mu winni pieniądze i chcieli się go pozbyć a sędziowie wiadomo - mają za nic prawo i świetny ubaw z wsadzania niewinnych ludzi za kratki. Dlatego tak cenię Cyganów - bo oni nie pierdolą smutów, nie wciskają ściemy tylko krótka piłka - "żebram bo lubię, dawaj kasę bo chce mi się pić"
Zgłoś
Avatar
snik0 2012-08-28, 7:00
Jebie propagandą na kilometr, oglądnę sobie do końca
Zgłoś
Avatar
pierzi 2012-08-28, 9:03 1
@Bilonzo
Nie żyjemy w takim kraju, tylko w takim świecie i zamiast narzekać lepiej się oswoić z myślą, że tak jest i nie ma bata żeby to zmienić. Co do głównego bohatera filmiku to bardzo mu współczuje, ale szczerze mówiąc fakt, że za przysłowiowej komuny był kierownikiem nie musi wcale czynić z niego dobrego fachowca (jak wiadomo wtedy w teorii wszyscy musieli pracować...i pracowali), inna sprawa, że Pan Jasiu na oko jak dla mnie ma ok 50-tki (zważywszy na fakt, że jest bezdomny - może nawet mniej) 20 lat temu mógł mieć jak dla mnie nie więcej niż 30 - nie wiemy jak został kierownikiem, jakie ma wykształcenie itd. Transformacja była w moim przekonaniu niezbędna, fakt, że ileś tam osób dorobiło się w mniej lub bardziej podejrzany/legalny sposób, bo okazali się bardziej sprytni niż inni (taka prawda niestety), ale koniec końców bez transformacji byłoby jeszcze gorzej...
Zgłoś
Avatar
kermicik 2012-08-28, 9:54
przeciez to zwykle zulidlo jest
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-08-28, 10:06
@pierzi

Sprytny gościu to się dorobił na transformacji zakładając praktycznie dowolny zakład produkcyjny bo wszystko szło, złodziej umawiał się na 'prywatyzacje' za symboliczną złotówkę majątków państwowych i z premedytacją doprowadzał je do bankructwa.
Nie mylmy zwykłej kurwy z zaradnym życiowo człowiekiem. Student który na ściąganiu przeszedł całe studia nie jest sprytnym studentem. Sprytny jest student który potrafi nauczyć się uczciwie 50% materiału ale ma dobre wyczucie i trafi w 70% pytań [znaczy nauczył się tego co jest ważne].
Ludziom już się pierdoli co jest dobrym kombinowaniem.

Żul głosujący na prawicę ma widać więcej pod kopułą niż niejeden 'porządny'. Socjalista nie da mu pracy za minimalną bo mu się nie opłaci, ale kapitalista da mu pracę za 500 złotych, facet będzie miał zajęcie nie będzie chlał z czasem dojdzie do wprawy i zacznie zarabiać więcej. Tak dostanie 500 zasiłku, całe dnie będzie się opierdalał to co mu zostaje? Chlać.
Zgłoś
Avatar
pyto 2012-08-28, 10:19
e wyjatek potwierdza regule, ze wiekszosc meneli i bezdomnych to lenie i pija(w)ki

jak widze 25-30-35 latkow, ktorzy zebraja zamiast wziac sie do roboty to mnie kurwica bierze

0 zmartwien, 0 zobowiazan, 0 problemow innych niz zycie jak neandertalczyk od wschodu do zachodu slonca
Zgłoś
Avatar
o................9 2012-08-28, 10:33 2
Gdybym tylko był jakimś milionerem pomógłbym takiemu Panu Jasiowi ; (
Normalnie się rozbeczałem ; (
Dość sadola na dziś ...
zajrzę tu może jutro
Zgłoś
Avatar
peaceBro 2012-08-28, 10:55
nasz kraj aktualnie produkuje kolejnych Panów Jasiów, a będą nimi podwykonawcy dróg/autostrad ;/
Zgłoś
Avatar
S................i 2012-08-28, 10:58 1
Wkurwia mnie , jak porządny człowiek, trzeźwo myślący i chcący zmienić swoje życie i chętny do pracy, nie dostanie nawet zasiłku bo kupi sobie jedzenie a nie wódę, jak te jebane nieroby, co dyrektorują każdemu przechodniowi o 2 zeta, narzekają a dupy się nie chce ruszyć bo mu duma nie pozwala! Nikt za nas rewolty nie zrobi.
Zgłoś
Avatar
m................4 2012-08-28, 11:10
zna ktos paypala osoby robiacej film albo namiary. bo pisze ze pieniadze zarobione z filmu przeznaczy dla faceta
Zgłoś
Avatar
kocurdamian 2012-08-28, 11:41 1
Dobrze, że Pan Jasiu nie jest premierem bo bym nie miał do niego szacunku Powodzenia życzę!
Zgłoś
Avatar
badumbumpst 2012-08-28, 11:52
Skończ pierdolić, że wszyscy tak kończą przez wóde. Kurwa, dziecko z dobrego domu dostające 50zł do szkoły na 4 lekcje do sklepiku na batoniki i cole.

Zajebiście, że facet chce się ogarnać. Pozytywna końcówka.
Powodzenia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie