18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Bezdomny
Beszczel • 2012-08-28, 1:20
Bezdomny jasiu
Nie pijak ale zwykły człowiek , pracował miał wszystko no ale ..
Polska to nie kraj to piekło .

Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-08-28, 11:58
Kurwa, prawie 300 osob to debile.
Niech jeden z 2. przejdzie sie do lokalnego sierocinca, gdzie dzieci nie pija.
Zgłoś
Avatar
s................y 2012-08-28, 12:13
na miasteczku studenckim AGH co 2 ma taką historię.
Zgłoś
Avatar
Novotko 2012-08-28, 12:22 1
@Salmonella napisał:
"Masz racje.
Pierdoli mnie jego los, martwie sie o siebie i swoja rodzine."

Koleś z Twojego filmu jest debilem, a Ty chorobą.
Zgłoś
Avatar
boooreq 2012-08-28, 12:27
W jakim to mieście ? Wie ktoś gdzie ten koleś przebywa ? Mam pracę "ciecia" żeby mu dać z noclegiem, jak macie jakieś info będę wdzięczny
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-08-28, 12:34
A te pierdolone złodzieje z Wiejskiej żyją na nasz koszt...
Zgłoś
Avatar
matylducha 2012-08-28, 12:37
ech.. to straszne:( wystarczy spojrzeć człowiekowi w oczy... on ma dobro w oczach.. :/
Zgłoś
Avatar
kacu89 2012-08-28, 12:45 1
A rodzina cyganów i rumunów dostanie mieszkanie i kase za frajer...
Zgłoś
Avatar
Towdi 2012-08-28, 12:56
Ale hujnia, kolejny przykład, że nasze państwo idzie na dno.

Właściwie... Jasiu jest uosobieniem naszego Państwa.
Wiekowy, doświadczony przez życie, fachowiec, ale biedny jak mysz kościelna i bez perspektyw. Do tego czasem wypije (sytuacja go do tego determinuje).
Zgłoś
Avatar
donRafael 2012-08-28, 12:59
nie znamy dokładnie jego losów, ale pewnie chodzi o to, że po obaleniu komuny stracił swoją pracę i pozycję i nie umiał się znaleźć w nowym świecie. więc zaczął pić, zanim by mu się udało na nowo ogarnąć życie. Nie obchodzą mnie jego poglądy polityczne, ale to że mówi od serca i szczerze. To nie jest taki typ bezdomnego, który chodzi non stop na rauszu i tylko zaczepia ludzi. Szkoda mi go i jemu podobnych. Ale ten kraj niestety jest TAK DOSZCZĘTNIE ZJEBANY, że ja kończę studia i wypierdalam stąd gdziekolwiek, gdzie człowiek, jego praca i życie jest szanowane, a nie liczone $$.
Zgłoś
Avatar
det0x 2012-08-28, 13:32
jak czytam niektore komentarze to mi sie wioslo w kieszeni otwiera....

ktos wie z jakiego miasta jest Pan Jasiu?
Zgłoś
Avatar
master0612 2012-08-28, 13:36
No nic szkoda chłopa.. Każdemu ma prawo w życiu nie wyjść, szkoda tylko że akurat dobrym ludziom sie w życiu nie powodzi. Zdaniem na koniec po prostu mnie rozbił cóż ja się jeszcze o tym nie przekonałem bo zwykle to ja dostaje od niej kopa;)
Zgłoś
Avatar
avox 2012-08-28, 14:05
@salmonellas nasz "kochany" premier i reszta polityków widocznie myśli tak samo jak Ty żeby martwić się o siebie, i co? gówno. przez nich jest coraz więcej takich ludzi jak na filmiku. Radzę Ci zmienić podejście do życia
Zgłoś
Avatar
rozciętadupawspirytusie 2012-08-28, 14:11
takim ludziom warto pomagać !!!

Proponuję by ktoś zorganizował akcję jak dla Pani Grażyny Żarko tylko że "Zbieramy pieniądze na lepsze życie dla Jasia"
Zgłoś
Avatar
bach 2012-08-28, 15:10 1
torro napisał/a:

Gość wspomina,że za komuny dobrze mu się żyło, a teraz jest bezdomny i chciałby głosować na ...prawicę. I to na "ostrą" prawicę...o tak, jakby rządziła jeszcze ostrzejsza prawica niż teraz



u nas rządzi prawica ? qrwa

cała "zachodnia" cywilizacja, to socjaldemokracja, najgorsze wcielenie prostej komuny

Jasio ma rację, że chce na Korwina głos oddać, również tak uczynię, o ile Korwina nikt do czasu wyborów nie odjebie
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-08-28, 15:22 1
Jest jeszcze druga strona medalu. Że nie jeden z tych bezdomnych jest takim kawałem skurwysyna, że żona i dzieci itd. odwrócili się od niego i wyjebali na zbity pysk, bo zaczął się opierdalać i chlać itp... po latach menelstwa jest biedny i poszkodowany i każdy ma mu pomagać, choć kawał chuja z niego był. To jedna z opcji jakich pewnie wiele.

Oczywiście dobrym ludziom w potrzebie trzeba pomóc, ale trzeba brać pod uwagę, że jest szereg nierobów i skurwieli, którzy właśnie żerują na ludzkiej dobroci/naiwności udając wielce poszkodowanych przez los, a to zwykłe kurwy są, które w wielu przypadkach powinno się zwyczajnie dobić.

"Pan Jasio" opowiedział swoją historyjkę, ale ile w niej prawdy?....kto wie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie