18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Bezdomny
Beszczel • 2012-08-28, 1:20
Bezdomny jasiu
Nie pijak ale zwykły człowiek , pracował miał wszystko no ale ..
Polska to nie kraj to piekło .

Zgłoś
Avatar
siwy989 2012-08-28, 15:24 1
Powiniene być tutaj podany link do yt , po to aby te pieniądze trafiły do tego Pana . Na sadolu nie wyświetlają się reklamy więc oglądalność nie jest liczona
Zgłoś
Avatar
Kozar 2012-08-28, 15:25
e tam, chla to niech sobie chla, ale niech nie generalizuje (po swojemu), ja znam więcej przypadków agresji po alko niż po paleniu więc Jaś po prostu pierdoli, woli pozbierać puszki niż wziąć się do roboty to takie ma życie.
Zgłoś
Avatar
lubieplacki12 2012-08-28, 16:03
Wolałbym żeby część płaconych przeze mnie podatków trafiała do kieszeni takich osób, aby postawić je na nogi zamiast do jebanych, tłustych i bogatych świń!
Zgłoś
Avatar
takija 2012-08-28, 16:08
Kryzys dopiero przyjdzie....
Zgłoś
Avatar
Shinigamix 2012-08-28, 16:21
Aż mi się krew gotuje, gdy młodzi ludzie którzy mało przeżyli nie szanują właśnie takich bezdomnych.
Co on komu może zrobić? Ukraść puszki? Butelki? A do tych mądrali, co mówią "Niech se znajdzie prace"
Nie tak łatwo jest się odbić z dna, po za tym pewnie ten człowiek jest zbyt ufny i inni będą po nim jechać w pracy i nie szanować. Wszystko się sprowadza do ludzi, jak będą do niego podchodzić.
PS: Mógł by chociaż zacząć sprzątać ulice lub coś innego za grosze, zawsze by miał na chleb. Ale jeśli chodzi o lepszą pracę, to już trzeba mieć jakieś plecy.
Zgłoś
Avatar
bach 2012-08-28, 16:40
lubieplacki12 napisał/a:

Wolałbym żeby część płaconych przeze mnie podatków trafiała do kieszeni takich osób



ależ trafia



żebracze społeczeństwo liczące ciągłe daniny, ale co się dziwić, skoro przedsiębiorczość jest surowo karana
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-08-28, 17:20
Jackyll napisał/a:

Jest jeszcze druga strona medalu. Że nie jeden z tych bezdomnych jest takim kawałem skurwysyna, że żona i dzieci itd. odwrócili się od niego i wyjebali na zbity pysk, bo zaczął się opierdalać i chlać itp... po latach menelstwa jest biedny i poszkodowany i każdy ma mu pomagać, choć kawał chuja z niego był. To jedna z opcji jakich pewnie wiele.

Oczywiście dobrym ludziom w potrzebie trzeba pomóc, ale trzeba brać pod uwagę, że jest szereg nierobów i skurwieli, którzy właśnie żerują na ludzkiej dobroci/naiwności udając wielce poszkodowanych przez los, a to zwykłe kurwy są, które w wielu przypadkach powinno się zwyczajnie dobić.

"Pan Jasio" opowiedział swoją historyjkę, ale ile w niej prawdy?....kto wie.



No tak, teraz biedny Glupi Jasiu.
A ilu osobom zycie zmarnowal?
Zgłoś
Avatar
Loki91 2012-08-28, 18:41
/watch?v=cnBaYbq1DZY
YT. Polecam każdemu zainteresowanem przynajmniej wejść tam aby odpalić te reklamy. Niby nic a jednak może coś dla tego Pana.

Ktoś stwierdził, że jakby był milionerem to by pomógł...
Pierdolę, zarabiam niewiele, ale głupie 50zł bym sam mu dał do ręki gdybym go spotkał.

Nie orientuje się ktoś co to za miasto/dzielnica?
Zgłoś
Avatar
skwarkomen1 2012-08-28, 19:32
@kant pomyśl właśnie że jeden z gimbusów nakręcił ten filmik i on zbiera dla niego te pieniądze
Zgłoś
Avatar
Wolak_z_Wolski 2012-08-28, 19:54
kant napisał/a:



dorwała się do koryta ekipa z nocnej zmiany z bolkiem na czele i się zaczęło. ............. Dalej głosuj tak jak głosowałeś i obrażaj porządnych ludzi.



Ale pierdzielisz bezmózgi kretynie....pewnie jak Kurdupel dorwałby sie do władzy, której tak pragnie to Polska mlekiem i miodem by płynęła....miałbyś na każdym kroku pieprzony ołtarzyk i pomniczki Kurdupli a w porywach makietki samolocików z betonu..... tfuuuuuu
Zgłoś
Avatar
szerszeh 2012-08-28, 21:12
Kur... gdzie on jest ? Dam mu obiad.
Zgłoś
Avatar
KiszkaMariana 2012-08-28, 23:47
Podłączam się do pytania, gdzie go można spotkać?
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-08-29, 7:55
Wolak_z_Wolski napisał/a:



Ale pierdzielisz bezmózgi kretynie....pewnie jak Kurdupel dorwałby sie do władzy, której tak pragnie to Polska mlekiem i miodem by płynęła....miałbyś na każdym kroku pieprzony ołtarzyk i pomniczki Kurdupli a w porywach makietki samolocików z betonu..... tfuuuuuu



On nie miał na myśli ani Kaczyńskiego ani Twojego słońca peru na którego będziesz głosował choćby Ci na głowę nasrał bo 'nie jest Kaczyńskim'.
Zgłoś
Avatar
KowalEsko93 2012-08-30, 23:55 1
Specjalnie dla tego filmiku zalozylem konto. Kurwia mnie wszech obecne kurestwo. Mam 19 lat. jak kazdy szukam pracy zeby spelnic swoje male ambicje. Samochod, moznosc finansowa zeby zabrac gdzies dziewczyne za SWOJE. Znalazlem prace tylko i wylacznie dzieki tym ze kogos tam sie znalo. Moje wkurwienie siega apogeum jak ludzie bez wyksztalcenia zasiadaja na miejscu takich ludzi jak np. Jasiu. Kurwa gdzie tu sens i logika. Chcesz byc derektorem? Zdobadz doswiadczenie. Moze to sie wydac naiwne, ale za kazdym razem jak bezdomny prosi mnie o papierosa wyciagam z kieszeni i mu daje. Zdaje sobie sprawe jak to jest nie miec co zapalic. jak mnie prosi o 2 zl do piwa to w kazdym momenci jak mam to mu dam. Wychodze z zalozenia ze jaka miara mierzysz taka i Ciebie zmierza. Gimbusy tego nie zrozumieja, ale jak kiedys beda potrzebowali pomocy to licze ze ktos tak ich potraktuje jak oni traktuja.
Zgłoś
Avatar
Nap_Limak 2012-10-06, 23:22
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie