18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Bezdomny
Beszczel • 2012-08-28, 1:20
Bezdomny jasiu
Nie pijak ale zwykły człowiek , pracował miał wszystko no ale ..
Polska to nie kraj to piekło .

Zgłoś
Avatar
Wesoły 2012-08-28, 1:40 116
Ale wkurwia ten wiatr w tle bo dobrze się słucha Pana Jasia. Aż kurwica bierze co w tym kraju się wyprawia. Serce się kraja jak widać porządnego człowieka, który wylądował na bruku.
Zgłoś
Avatar
Plewin94 2012-08-28, 2:11 54
Widać, że koleś jest inteligentny, mądrze gada.
Szkoda, że jest w takiej, a nie innej sytuacji. Mam nadzieję, ze jakos z tego wybrnie. Powodzenia Jasiu!
Zgłoś
Avatar
mattheo 2012-08-28, 2:14 3
Fakt, przykro sie czlowiekowi robi jak widzi takich ludzi bez niczego. Jednak nic nie dzieje sie bez przyczyny. Jak sie domyslam ten pan zniszczyl sobie zycie przez alkohol. Przestroga dla innych.
Zgłoś
Avatar
P................3 2012-08-28, 2:35 3
Równy gość... Co tu dużo pisać. Szczęścia Jasiu
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-08-28, 3:08
Pierdole pijakow. Trzeba bylo nie chlac. Jak by nie pil to by i noclegownia byla i praca.
Zgłoś
Avatar
k................t 2012-08-28, 3:14 129
mattheo napisał/a:

Fakt, przykro sie czlowiekowi robi jak widzi takich ludzi bez niczego. Jednak nic nie dzieje sie bez przyczyny. Jak sie domyslam ten pan zniszczyl sobie zycie przez alkohol. Przestroga dla innych.



Pierdolisz strasznie. Myślisz, że tacy ludzie jak on zaczynają pić od tak. Pije się z bezsilności, kiedy chcesz pracować, masz zajebiste wykształcenie, ale nie masz pleców, kraj jest niszczony. Koleś padł ofiarą transformacji. Pracował w państwowej spółce. Komuchy po części odeszły, dorwała się do koryta ekipa z nocnej zmiany z bolkiem na czele i się zaczęło. Wszystko co państwowe poległo w starciu z złodziejską prywatyzacją. Zakłady pracy sprzedawane były za kilka złotych, potem prywaciarz ogłaszał upadłość i sprzedawał wszystkie maszyny i grunty za dobre miliony, oddając procent politykom którzy pozwolili na taki szwindel. To samo działo się z PGRami, rozpierdolili, ale tej ziemi ludziom nie oddali. Tylko jakimś dziwnym trafem prominenci z PSL mają gospodarstwa po 1000 ha. Reszta ziemi dalej leży odłogiem pod władaniem ANR, co by noworysze partyjni nie mieli za dużej konkurencji, a to że płacisz 20 zyka za produkt szynkopodobny czy 4 za chlebopodobny, a na wsiach jest nędza, bo chłopi mają tylko po kilka ha, to kurwa tych świń na górze nie obchodzi. Dalej głosuj tak jak głosowałeś i obrażaj porządnych ludzi.
Zgłoś
Avatar
Bilonzo 2012-08-28, 3:19 20
@salmonellas

Nie pierdol, nie pierdol.. Różne rzeczy się w życiu przytrafiają.. Ludzie tracą dorobki całego życia w minutę... Nie piłbyś jakbyś był w takiej sytuacji?. Widzisz, że bierze się za siebie, chce wrócić do zawodu... Według mnie masz mentalność typowego pierdolonego polaczka... Póki Ty masz, to wszystko jest cacy i wszyscy ludzie żyjący na niższym szczeblu niż Ty to menele i ochlapusy... Zastanów się nad sobą.. Niestety, drodzy userzy żyjemy w takim państwie, w którym trzeba chapać do śmierci a i tak gówno z tego jest. Chuj kogo obchodzi, czy się znasz na czymś, czy nie.. Pracodawcy są nastawieni tylko na BRANIE, gorzej jak przychodzi do wypłacenia pieniędzy za wykonywaną pracę.. Rzadko kto w Polsce dorabia się majątków uczciwie...

Jeszcze się na noc niepotrzebnie wkurwiłem.. Kończąc: Oby więcej takich ludzi jak autor filmiku... Takim ludziom, którzy chcą wyjść na prostą warto pomagać i podpisuję się pod tym.

@Kant wyprzedziłeś mnie, widzę, że jesteśmy podobnego zdania .
Zgłoś
Avatar
torro 2012-08-28, 3:28 1
Gość wspomina,że za komuny dobrze mu się żyło, a teraz jest bezdomny i chciałby głosować na ...prawicę. I to na "ostrą" prawicę...o tak, jakby rządziła jeszcze ostrzejsza prawica niż teraz to z całą pewnością jego poziom życia wzrósłby niezmiernie. W tym kraju ludziom się już wszystko w głowach pokiełbasiło...Przecież w normalnym kraju taki człowiek to powinien być żelazny elektorat lewicy...
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-08-28, 3:35 1
Bilonzo napisał/a:

@salmonellas

Nie pierdol, nie pierdol.. Różne rzeczy się w życiu przytrafiają.. Ludzie tracą dorobki całego życia w minutę... Nie piłbyś jakbyś był w takiej sytuacji?. Widzisz, że bierze się za siebie, chce wrócić do zawodu... Według mnie masz mentalność typowego pierdolonego polaczka... Póki Ty masz, to wszystko jest cacy i wszyscy ludzie żyjący na niższym szczeblu niż Ty to menele i ochlapusy... Zastanów się nad sobą.. Niestety, drodzy userzy żyjemy w takim państwie, w którym trzeba chapać do śmierci a i tak gówno z tego jest. Chuj kogo obchodzi, czy się znasz na czymś, czy nie.. Pracodawcy są nastawieni tylko na BRANIE, gorzej jak przychodzi do wypłacenia pieniędzy za wykonywaną pracę.. Rzadko kto w Polsce dorabia się majątków uczciwie...

Jeszcze się na noc niepotrzebnie wkurwiłem.. Kończąc: Oby więcej takich ludzi jak autor filmiku... Takim ludziom, którzy chcą wyjść na prostą warto pomagać i podpisuję się pod tym.

@Kant wyprzedziłeś mnie, widzę, że jesteśmy podobnego zdania .



Masz racje.
Pierdoli mnie jego los, martwie sie o siebie i swoja rodzine.
Zgłoś
Avatar
Seledin 2012-08-28, 3:44 5
Niech każdy bluzga na pijaczków. Ale większość z Was, sadole, któregoś dnia może skończyć identycznie, jak oni. A nawet i gorzej.
Zgłoś
Avatar
k................t 2012-08-28, 3:47 34
salmonellas napisał/a:

Masz racje.
pie**oli mnie jego los, martwie sie o siebie i swoja rodzine.



Głupkowate posty i debilizm pozwalają stwierdzić tylko jedno: Ta twoja rodzina to pewnie stary, który zapierdala na twoje kieszonkowe i matka czekająca na ciebie z ciepłym obiadkiem, gdy wracasz z gimnazjum. Gdybyś na prawdę miał na utrzymaniu rodzinę i zajmował się tylko jej dobrem to nie obrażałbyś obcych ludzi, którym nie z ich winy się nie powiodło, bo wiedziałbyś jak ciężko żyje się uczciwym ludziom w tym kraju. Bolałoby cię również, że mają miejsce takie historie, bo zdawałbyś sobie sprawę, że nie da się wybudować autostrad, szpitali, sądów itd z podatków 10% ludzi zamożnych i 90% ludzi sprowadzonych do nędzy przez chory system. Napisałbym ci co masz zrobić, ale po co. Za tydzień gimnazjum może dostaniesz solidny wpierdol, a nawet jeśli nie to to szkoła kiedyś się kończy i posmakujesz dorosłego życia, z takim nastawieniem, jeśli tatuś nie jest wysoko postawionym politykiem, na pewno wiele osiągniesz.
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-08-28, 3:52 1
@up.
Yhm.
Zgłoś
Avatar
k................t 2012-08-28, 3:57 79
salmonellas napisał/a:

@up.
Yhm.



masz gimbusie, piwo ci postawię . może się napierdolisz i pójdziesz spać
Zgłoś
Avatar
metal15 2012-08-28, 4:23
sadistic.pl/arystokracja-szczawno-zdroj-vt88453.htm
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie