18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Avatar
Szary_Jeleń Wczoraj 18:35 2
Nie ma bezpiecznych komunikatorów, pisząc przez internet trzeba zawsze wychodzić z założenia, że pisze się publicznie.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio Wczoraj 19:58 4
Szary_Jeleń napisał/a:

Nie ma bezpiecznych komunikatorów, pisząc przez internet trzeba zawsze wychodzić z założenia, że pisze się publicznie.



Signal na ten moment serio jest bezpieczny, praktycznie nie do złamania, jak masz jeszcze ajfona, to nawet CIA się do twoich fotek kutasa wysyłanych koledze nie dobierze xd

______________

Nie oszukujmy się, mamy III WW.
Zgłoś
Avatar
żmij Wczoraj 20:34
Korzystam od paru lat. Jest spoko.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
mygyry Wczoraj 20:34 1
Ciekawe czy po ostatnim aresztowaniu twórcy telegrama już ten komunikator jest chuja warty
Zgłoś
Avatar
MoonlightShadows Wczoraj 20:48 1
Artykuł sponsorowany?
Zgłoś
Avatar
Geraldinio Wczoraj 20:51 2
mygyry napisał/a:

Ciekawe czy po ostatnim aresztowaniu twórcy telegrama już ten komunikator jest chuja warty



Tak, Telegram jest, był i będzie gówno warty.

______________

Nie oszukujmy się, mamy III WW.
Zgłoś
Avatar
Siriuz Wczoraj 20:52
Kiedy powiedział, że WhatsApp należy do Mety i dlatego nie można mu ufać to już wiedziałem, że gość nie ma pojęcia o czym mówi :p
Anyway, jeśli ktoś potrzebuje szybko przesłać bezpiecznie wiadomość do kogoś to polecam ją zaszyfrować AESem na oddzielnym urządzeniu i zaszyfrowaną wiadomość przesłać do urządzenia a następnie z niego dowolnym komunikatorem dalej. Nie jest to wygodne, ale proste i skuteczne.

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio Wczoraj 21:00 8
Siriuz napisał/a:


Anyway, jeśli ktoś potrzebuje szybko przesłać bezpiecznie wiadomość do kogoś to polecam ją zaszyfrować AESem na oddzielnym urządzeniu i zaszyfrowaną wiadomość przesłać do urządzenia a następnie z niego dowolnym komunikatorem dalej. Nie jest to wygodne, ale proste i skuteczne.



Słuchajcie go, dobrze gada. Ktoś, kto wysyła regularnie szyfrowane raporty na Kreml, wie co mówi

______________

Nie oszukujmy się, mamy III WW.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan Wczoraj 21:59
Ja używam "Element"
Zgłoś
Avatar
VanVak Wczoraj 22:05
Świetnie się wstrzelił z tym vlogiem. Kiedy ogłosili w mediach, że nasz zbawca narodu za pomocą żymskiego oprogramowania podglądał czaty Brejzy z żoną nomen omen właśnie na Signalu. Choć tutaj zapewne zawinił sam telefon, to generalnie najbezpieczniejsze wciąż pozostają poczciwe pagery 😈
Zgłoś
Avatar
Siriuz Wczoraj 22:25
Geraldinio napisał/a:

Słuchajcie go, dobrze gada. Ktoś, kto wysyła regularnie szyfrowane raporty na Kreml, wie co mówi



Złościsz się, że Trump wygra a Polski jeszcze nie wciągnęliście w tę wojnę?

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
SprytnySkurwiel Dzisiaj 2:06
Geraldinio napisał/a:

Słuchajcie go, dobrze gada. Ktoś, kto wysyła regularnie szyfrowane raporty na Kreml, wie co mówi



Zgłoś
Avatar
rutrar Dzisiaj 7:12
Geraldinio napisał/a:

Signal na ten moment serio jest bezpieczny, praktycznie nie do złamania, jak masz jeszcze ajfona, to nawet CIA się do twoich fotek kutasa wysyłanych koledze nie dobierze xd



Wierz dalej w te głupoty. Nawet na interecie można znaleźć materiały jak rozkodować Signal'a i na iPhone i na Androida. Jak trzeba, wszystko da się złamać.
Zgłoś
Avatar
mateuszsick Dzisiaj 8:00
Najlepszy komunikator w internecie, pobierz już teraz i sprawdź a nieuwierzysz. Jakiś czas temu cierpiałem na depresję i nic mi się nie chciało przez co znajomi się odemnie odwracali, przesyłanie listy zakupów spędzało mi sen z powiek, budziłem się z krzykiem w nocy myśląc że ktoś czyta moją listę zakupów ale wszystko się zmieniło gdy trafiłem na Signal, teraz chce mi się żyć, mogę spokojnie cieszyć się życiem i spełniać marzenia nie martwiąc się że ktoś przechwyci moją listę zakupów albo zjęcie upitej butelki z piwem w plenerze wysyłane do znajomych. Zwoływanie kumpli na piwo niegdy jeszcze nie było tak bezpieczne i proste. Bądź bezpieczny i pobierz Signal już teraz! Aa i sciągnij TEMU!! 😆
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów