18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Popson 2016-12-05, 17:50 5
podobno jak się dużej bije to czekoladowe cukierki wylatują, po prostu inny model piniaty
Zgłoś
Avatar
SanicHegehog 2016-12-05, 18:31
ACAB: All Chicks Are Bitches
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2016-12-05, 18:36
szkoda mi jej... drewniany to ciężki, namacha sie i zmeczy, pozniej zakwasy... Aluminiowy lepszy.
Zgłoś
Avatar
kamilbp1 2016-12-05, 19:23
gdzie tu kobieta ??
Zgłoś
Avatar
uszatok 2016-12-05, 19:25 1
@fantastico
Przyczepię się trochę, ale zdaje mi się, że w tytule jest błąd. "Bicie kobiety kobietą z kijem" sugeruje, że kobieta (ta, która bije) jest narzędziem wykonywania czynności bicia, a w rzeczywistości jest nim kij. To brzmi, jakby ktoś wziął tę kobietę i nią okładał tę drugą. Lepiej by było "Sprawianie kobiecie bicia przez kij trzymającą drugą kobietę"
Trzymaj się cieplutko
Zgłoś
Avatar
fantastico 2016-12-05, 19:54 2
uszatok napisał/a:

@fantastico
Przyczepię się trochę, ale zdaje mi się, że w tytule jest błąd. "Bicie kobiety kobietą z kijem" sugeruje, że kobieta (ta, która bije) jest narzędziem wykonywania czynności bicia, a w rzeczywistości jest nim kij. To brzmi, jakby ktoś wziął tę kobietę i nią okładał tę drugą. Lepiej by było "Sprawianie kobiecie bicia przez kij trzymającą drugą kobietę"
Trzymaj się cieplutko



Za to bym dostał warna, a obiecałem tego nie robić Trzeba było wybrnąć w inny sposób i biorąc po uwagę uprzedmiotowienie osoby, która jest trzymana w rękach losu staje się ona narzędziem.
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2016-12-05, 20:42
Zawsze myślałem że płeć żeńska u zwierząt to samica a nie kobieta
Zgłoś
Avatar
doopa 2016-12-05, 22:10
kup sobie słownik

idź do szkoły

widzę że z polskiego była pała
Zgłoś
Avatar
fantastico 2016-12-06, 1:17 2
doopa napisał/a:

kup sobie słownik

idź do szkoły

widzę że z polskiego była pała



Zdania zaczynamy z wielkiej litery i kończymy kropką. W dodatku w internecie nie jest mile widziane oddzielanie zdań przyciskiem enter przez co zaburza się spójność wypowiedzi. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
DannyBazooka 2016-12-06, 8:26
niech ktoś zbanuje tego debila...
Zgłoś
Avatar
szpidi 2016-12-06, 10:07
dziwne, że jej nie odstrzelili
Zgłoś
Avatar
argen 2016-12-06, 12:04
No i taki opis mi się podoba! Od razu wiadomo czyj to post, a i zrozumieć się da bez rozszyfrowywania.
Zgłoś
Avatar
gaznik 2016-12-06, 13:27
fantastico fajnie masz w domu, stara tez cie tak napierdala kijem ? pewnie od tak dawna jak przestała cie karmin z procy
Zgłoś