18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
35i 2024-06-13, 18:04
dżonyłojlker napisał/a:

Jak wcześniej pisałem, też czasem jeżdżę rowerem, ale staram się jeździć tak, aby nie utrudniać ruchu samochodom, bo jezdnia jest po to, aby jeździły po niej auta. Nie ma nic gorszego niż lajkrowe kurwy na kolarkach, takich śmieci powinno się rozjeżdżać. Oczywiście punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, bo gdy jadę rowerem, to bardzo często zdarza mi się pokłócić czy poszarpać z jakimś kierowcą auta, ale zawsze to moja racja jest najmojsza.



I w tym momencie zaprzeczyłeś sam sobie, bo ci pedalarze jechali prawidłowo, tylko kierowca ciężarówki ściął zakręt (oczywiście jego wina), więc dlaczego czepiłeś się tytułowych pedalarzy? Chęć fejmu?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-13, 18:16
35i napisał/a:

I w tym momencie zaprzeczyłeś sam sobie, bo ci pedalarze jechali prawidłowo, tylko kierowca ciężarówki ściął zakręt (oczywiście jego wina), więc dlaczego czepiłeś się tytułowych pedalarzy? Chęć fejmu?



Srejmu kurwa, pisz po polsku, bardzo bym cię prosił, bo wkurwia mnie niemiłosiernie gdy ktoś używa anglicyzmów, gdy są polskie słowa. Właśnie dlatego ja mam lusterko, i gdy tylko jestem zmuszony wjechać na chwilę na bardziej ruchliwą drogę, to mam oczy dookoła i gdy widzę, że ktoś będzie musiał przeze mnie hamować, to zjeżdżam kulturalnie. A pedalarzy nie znoszę, gdy mam z jakimś spięcie to nazywam go "pedałem rowerowym", a oni wtedy bardzo zdumieni, bo przecież sam jadę na rowerze - wtedy im tłumaczę, jakimi są głupimi chujami.
Wybacz, że się uniosłem.
Zgłoś
Avatar
35i 2024-06-13, 18:20
dżonyłojlker napisał/a:

Srejmu kurwa, pisz po polsku, bardzo bym cię prosił, bo wkurwia mnie niemiłosiernie gdy ktoś używa anglicyzmów, gdy są polskie słowa. Właśnie dlatego ja mam lusterko, i gdy tylko jestem zmuszony wjechać na chwilę na bardziej ruchliwą drogę, to mam oczy dookoła i gdy widzę, że ktoś będzie musiał przeze mnie hamować, to zjeżdżam kulturalnie. A pedalarzy nie znoszę, gdy mam z jakimś spięcie to nazywam go "pedałem rowerowym", a oni wtedy bardzo zdumieni, bo przecież sam jadę na rowerze - wtedy im tłumaczę, jakimi są głupimi chujami.
Wybacz, że się uniosłem.



Wybaczam, tylko dalej widzę problem. Pedalarze cały czas jechali mniej więcej wzdłuż linii, a ciężarówka ścięła zakręt. Gdzie widzisz winę pedalarzy?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-13, 18:54
35i napisał/a:

Wybaczam, tylko dalej widzę problem. Pedalarze cały czas jechali mniej więcej wzdłuż linii, a ciężarówka ścięła zakręt. Gdzie widzisz winę pedalarzy?



Ciężarówka wyjechał zza zakrętu, w jednym momencie kierowca zobaczył lajkrowych i ciężarówkę z naprzeciwka. Na hamowanie już było za późno, zjechał tyle ile się dało, by nie doszło do czołówki. Rowerzyści widząc ciężarówkę przed sobą i słysząc drugą nadjeżdżającą za plecami, powinni czmychać czym prędzej na pobocze, by ratować życie. Gdyby mieli lusterko i potrafili z niego korzystać, byli by bezpieczni (jak ja ). Też widzę problem, największy, że pchają się rowerami na takie drogi, nie mając świadomości zagrożenia.
Zgłoś
Avatar
35i 2024-06-13, 19:03
dżonyłojlker napisał/a:

Ciężarówka wyjechał zza zakrętu, w jednym momencie kierowca zobaczył lajkrowych i ciężarówkę z naprzeciwka. Na hamowanie już było za późno, zjechał tyle ile się dało, by nie doszło do czołówki. Rowerzyści widząc ciężarówkę przed sobą i słysząc drugą nadjeżdżającą za plecami, powinni czmychać czym prędzej na pobocze, by ratować życie. Gdyby mieli lusterko i potrafili z niego korzystać, byli by bezpieczni (jak ja ). Też widzę problem, największy, że pchają się rowerami na takie drogi, nie mając świadomości zagrożenia.



Nie wymagaj od pedalarzy za wiele. Po prosu jechali zgodnie z przepisami. ja bym również nie wymagał od nich wiele pod względem instynktu samozachowawczego. To są samobieżne warzywa, ale to tylko moje zdanie. Wracając do filmu , Niestety jechali prawidłowo, ciężarówka ścięła zakręt i chuj im w dupę, proponuję zawieszenie broni.
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-06-13, 21:16 1
dżonyłojlker napisał/a:

Chyba masz dzisiaj ten gorszy dzień. Jak chce jeździć, to niech jeździ tam gdzie nie będzie sprowadzać niebezpieczeństwa na siebie oraz innych.
Jeszcze o kodeksach pierdoli Sąsiedzi to muszą mieć z tobą przejebane, szczególnie jak któryś wytnie świerk bez zezwolenia


Co jest niby złego w znaniu prawa? Jak ktoś zna prawo, to od razu każdego idzie sprzedać za byle gówno? Wam się tutaj czasami nieźle odkleja, bo racja jest po stronie broniących kobiety. Ona tutaj nie zawiniła, a to że jazda w takim miejscu jest niebezpieczną, to swoją drogą. Sam bym nie dał rady jeździć na rowerze w takich miejscach właśnie ze względu na takich zjebanych kierowców.
Ciśnie się tego, który zawinił tutaj zawinił w 100% kierowca.
Zgłoś
Avatar
CzapajewG 2024-06-14, 9:31 2
dżonyłojlker napisał/a:

Lepiej, żeby admin tego nie czytał, bo za takie teksty blokują konta. A jeżdżę też rowerem, ale jak człowiek, a nie "łódzki rejestrator".



Co nie zmienia faktu że jesteś debilem
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-14, 11:44
Xevik20 napisał/a:

Co jest niby złego w znaniu prawa? Jak ktoś zna prawo, to od razu każdego idzie sprzedać za byle gówno? Wam się tutaj czasami nieźle odkleja, bo racja jest po stronie broniących kobiety. Ona tutaj nie zawiniła, a to że jazda w takim miejscu jest niebezpieczną, to swoją drogą. Sam bym nie dał rady jeździć na rowerze w takich miejscach właśnie ze względu na takich zjebanych kierowców.
Ciśnie się tego, który zawinił tutaj zawinił w 100% kierowca.



Po tym co napisałeś, to już raczej nie ma dla ciebie ratunku - obwiniasz kierowcę auta za to, że miał czelność jechać po jezdni. A podstawowe przepisy to raczej zna każdy poruszający się po drogach, kto legalnie zdał prawo jazdy. Kolejny krok spierdolenia umysłowego to pierwszeństwo pieszych na torach kolejowych.

CzapajewG napisał/a:

Co nie zmienia faktu że jesteś debilem



Jestem debilem, bo nie pcham się pod koła ciężarówki... sadolowe przygłupy już gorzej mnie w tym temacie nazywali, więc się nie gniewam.
Zgłoś
Avatar
Soroka 2024-06-14, 18:30 1
dżonyłojlker napisał/a:

Lepiej, żeby admin tego nie czytał, bo za takie teksty blokują konta. A jeżdżę też rowerem, ale jak człowiek, a nie "łódzki rejestrator".



Już jestem cały obsrany, tylko nie konto na sadistic
Zgłoś
Avatar
pyjo84 2024-06-14, 23:04 1
Noo pedałować trzeba i chuj wie gdzie ona jedzie?
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-06-15, 10:20
dżonyłojlker napisał/a:

Po tym co napisałeś, to już raczej nie ma dla ciebie ratunku - obwiniasz kierowcę auta za to, że miał czelność jechać po jezdni. A podstawowe przepisy to raczej zna każdy poruszający się po drogach, kto legalnie zdał prawo jazdy. Kolejny krok spierdolenia umysłowego to pierwszeństwo pieszych na torach kolejowych.


Przecież ja go obwiniłem za sam fakt, że ją zahaczył, jeszcze dopisałem tam, że sam bym nigdy nie jeździł w taki sposób rowerem, ale to dalej nic nie zmienia i nie daje prawa innym odwalać czegoś takiego. Moim zdaniem to też głupota jechać w takim miejscu na rowerze i nie patrzeć czy tir nie jedzie. Ja jak widzę tira, to czuje respekt i strach nawet jak idę gdzieś po chodniku, to staram się zejść jak najdalej jezdni, bo w 99% przypadkach nie ma szans przeżyć takiego zderzenia i rowerzystka miała tutaj dużo szczęścia. Staram się być po prostu obiektywny.
Mimo wszystko tak jak napisałem, nie można tutaj tłumaczyć kierowcy tira, że nic złego nie zrobił. W sumie ciekawi mnie jak się ta sprawa dalej potoczyła.

Co do patologii z pierwszeństwem to fakt niektórym powinno się go zabronić, bo oni zapominają w tym momencie mózgu. Ktoś myśli, że ma jak ma pierwszeństwo, to nie musi sprawdzać, czy coś nie jedzie.

[ Dodano 2024-06-15, 10:22 ]
pyjo84 napisał/a:

Noo pedałować trzeba i chuj wie gdzie ona jedzie?


Jak to gdzie? Na cmentarz, ale jednak okazało się, że będzie musiała zmienić termin na inny
Zgłoś
Avatar
KaiKenzo 2024-06-15, 15:51
dobrze ,że się nie skończyło wystrzałem arbuza...
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2024-06-16, 23:07
dżonyłojlker napisał/a:

Ciężarówka mijała się z druga ciężarówką. Chuj w dupę kolarskiej kurewce, która nie patrzy na drogę i nie wie co się dookoła jej własnej lajkrowej dupy dzieje.



jesteś skończonym imbecylem
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-16, 23:12
ellsworth napisał/a:

jesteś skończonym imbecylem



Kojarzę twój nick i wiem, że jesteś skrajnie upośledzonym lewakiem, więc cieszę się, że tak piszesz, bo oznacza to, że wszystko jest jak trzeba.
Zgłoś