18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Biedny zapłakany chłopiec
Barnellini • 2021-11-09, 23:30
Tylko, że mało zapłakany więc trzeba podrasować



i reakcja lewackich spierdolin umysłowych z Onetu:



Przy czym ten obrazek trochę jebie fejkiem bo aż nie wierzę, że lewaki są naprawdę takimi głupimi chujami
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2021-11-09, 23:35 102
Uwierz mi są tępymi hujami
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-11-09, 23:56 38
znam wykształconych ludzi, którzy wierzą w takie rzeczy i mówią, że opozycja ma niesamowitą odwagę mówić głośno o krzywdzie imigrantów. I co na to powiedzieć? Debilizm?
Zgłoś
Avatar
psych 2021-11-09, 23:58 19
solą te ślepia natrzeć
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2021-11-10, 0:02 20
Barnellini napisał/a:

Przy czym ten obrazek trochę jebie fejkiem bo aż nie wierzę, że lewaki są naprawdę takimi głupimi chujami



Nie są,bo nawet na głupiego chuja trzeba sobie zasłużyć, a to jest ścierwo
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2021-11-10, 0:09 25
I ten zaangażowany ryj lewackiego, antypolskiego ścierwa nagrywającego "biednego chłopca". Jakimże trzeba być idiotą by wierzyć w te żydowskie kłamstwa.
Zgłoś
Avatar
swampman 2021-11-10, 0:12 9
nakurwiac w nich cebula czosnkiem i schabowymi to dopiero beda plakac. a pozniej kurwa strzelac jak tylko ktos noge przestawi przez wyznaczana granice
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2021-11-10, 0:14 1
swampman napisał/a:

nakurwiac w nich cebula czosnkiem i schabowymi to dopiero beda plakac. a pozniej kurwa strzelac jak tylko ktos noge przestawi przez wyznaczana granice



Tak nie można, bo właśnie to ma na celu ta prowokacja... choć przyznam że:

Zgłoś
Avatar
elbuero 2021-11-10, 0:40 23
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2021-11-10, 0:48 1
Barnellini napisał/a:

Tylko, że mało zapłakany więc trzeba podrasować
i reakcja lewackich sp***olin umysłowych z Onetu:
Przy czym ten obrazek trochę jebie fejkiem bo aż nie wierzę, że lewaki są naprawdę takimi głupimi ch*jami



Bo to neolewaki i mózg odrzuca automatycznie oksyporony
Zgłoś
Avatar
s................l 2021-11-10, 0:55 16
Mzimu napisał/a:

znam wykształconych ludzi, którzy wierzą w takie rzeczy i mówią, że opozycja ma niesamowitą odwagę mówić głośno o krzywdzie imigrantów. I co na to powiedzieć? Debilizm?



Wykształcenie nie równa się zdrowy rozsądek, mądrość, ani co widać ostatnimi czasy, nawet inteligencja. I jeszcze próbują wygrać argument machając tym swoim chujowym świstkiem, nie licząc się z żadnymi faktami.
Zgłoś
Avatar
xalk 2021-11-10, 1:36 3
Barnellini napisał/a:

Tylko, że mało zapłakany więc trzeba podrasować
i reakcja lewackich spierdolin umysłowych z Onetu:
Przy czym ten obrazek trochę jebie fejkiem bo aż nie wierzę, że lewaki są naprawdę takimi głupimi chujami


Sam jestes tępy chuj, z tym dymem to akurat prawda. Dym ma wywolac lzy, ktore z kolei oczyszczaja kanaliki z gazu pieprzowego. Pelno ciapakow tak robilo, a nie udzielali zadnych wywiadow. I glupio ci teraz baranie, ze zaslepiony łykasz propagande ja ostatnia dziwka?
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-11-10, 1:44 1
Pozwolę sobie zauważyć, że każdy tu rzuca prawdami objawionymi. Ten głupi, tamten debil.
I tylko zastanawia mnie, czy Wy celowo to robicie, czy po prostu prostactwo lubi mocne efekty.
Zgłoś
Avatar
A................a 2021-11-10, 1:44 35
xalk napisał/a:

Sam jestes tępy chuj, z tym dymem to akurat prawda. Dym ma wywolac lzy, ktore z kolei oczyszczaja kanaliki z gazu pieprzowego. Pelno ciapakow tak robilo, a nie udzielali zadnych wywiadow. I glupio ci teraz baranie, ze zaslepiony łykasz propagande ja ostatnia dziwka?



Tępaku zjebany, jak dostajesz gazem po oczach, to kanaliki łzowe nie nadążają z produkcją łez XDDD Ryczysz jak bóbr i to tak, że jakiś dym z papierosa nie wiele by ci zrobił różnicę. Ty to lubisz w dupę i łylnąć fejk facts od oneciku, nie?
Zgłoś
Avatar
Adam_WKLADAM 2021-11-10, 1:46 8
Przy czym ten obrazek trochę jebie fejkiem bo aż nie wierzę, że lewaki są naprawdę takimi głupimi chujami.

Lewaki czy sa glupie czy nie to kazsy widzie... a co najwazniejsze sa wiernii ideologii dlatego dzisiaj mowia jedno a jutro jak narracja z gory sie zmieni to beda mowili cos zupelnie innego. To sa ludzie ktorzy by gówno spod siebje zjedli i z usmiechem na twarzy powiedzieli by ci ze jestes pierdolnietym rasistowskim prawakiem bo gówna nie jesz... z takimi nie ma co sie wdawac w yskusje.
Zgłoś