18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
riddick1773 2024-05-06, 22:55 7
JenkinsPerkins napisał/a:

ale nie jesteś trollem tylko jebanym fajnopolackim przygłupem i sługusem banderowców synu kiepa i pojary
Rosyjski PKB wzrósł o 3,6 proc. w 2023 roku, a w 2024 roku spodziewany jest wzrost rzędu 2,5 proc.



piękne mordo trzeba powyjaśniac tych ukrofilów, jak tak wielbią banderowców niech jadą im na pomoc

baronturbina napisał/a:

Towarzyszu Dupov! Doskonała infiltracja środowisk lewackich! Kolejne ruble otrzymacie po wstrzymaniu projektu CPK i marszy rowności w Radomiu! Matka Rossyja patrzy i wdzięcznie trzepocze rzęsami w twoim kierunku.



ty to juz slynny jestes na tym padole o ukrofilię, jedz chłopie na ukraine, zawalcz za swoich. Wtedy zobaczysz komu kibicujesz
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-06, 23:01 2
riddick1773 napisał/a:

piękne mordo trzeba powyjaśniac tych ukrofilów, jak tak wielbią banderowców niech jadą im na pomoc
ty to juz slynny jestes na tym padole o ukrofilię, jedz chłopie na ukraine, zawalcz za swoich. Wtedy zobaczysz komu kibicujesz


Zamilcz ograniczony komuchu jedz do mateczko rossyji i umów się z siriuzem na lody.
Zgłoś
Avatar
kieleckiscyzoryk 2024-05-06, 23:20 3
riddick1773 napisał/a:

oni są lepiej teraz rozwinięci jak przed wojną. Armenia - niemcy wzrost handlu samochodami o 4000 %. skumaj, że te sankcje im jeezcze pomogły. Ja nie popieram żadnej ze stron, jestem przychylny ku upadku zachodu i jego pedofilskich elit.



te elity są teraz z nami w pokoju?
Zgłoś
Avatar
mun66 2024-05-06, 23:29 3
riddick1773 napisał/a:

oni są lepiej teraz rozwinięci jak przed wojną. Armenia - niemcy wzrost handlu samochodami o 4000 %. skumaj, że te sankcje im jeezcze pomogły. Ja nie popieram żadnej ze stron, jestem przychylny ku upadku zachodu i jego pedofilskich elit.

wolisz być ruchany przez pedofilskie elity rosji - twoja sprawa
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2024-05-06, 23:39 4
mun66 napisał/a:

wolisz być ruchany przez pedofilskie elity rosji - twoja sprawa



Ruchania to wy jesteście propagandą. Flety wszyscy
Zgłoś
Avatar
quniu88 2024-05-06, 23:58 5
riddick1773 napisał/a:

oni są lepiej teraz rozwinięci jak przed wojną. Armenia - niemcy wzrost handlu samochodami o 4000 %. skumaj, że te sankcje im jeezcze pomogły. Ja nie popieram żadnej ze stron, jestem przychylny ku upadku zachodu i jego pedofilskich elit.


Ten mercedres jest na rynku od 2015, nie chce mi się klatka po klatce oglądać, ale po samych światłość to model starszy dużej 2020.
Więc nie pierdol ruski chuju, bo sankcje nie mają wpływu na ponad pięcioletni samochód. Już dawno ten złom tam jeździł.
A upadniesz ty, jeśli ruskie kiedykolwiek wkroczą na zachód to każdy adres, wszystkie dane was, ruskich sprzymierzeńców zostaną udostępnione publicznie i nie dożyjecie pierwszych rakiet. Teraz sobie możesz pierdolić, bo się z tego śmiejemy, ale w sytuacji zagrożenia lepiej spierdalaj na białoruś jak ten sędzia ostatnio. To nie ostrzeżenie. To obietnica
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-05-07, 1:08 2
quniu88 napisał/a:

Ten mercedres jest na rynku od 2015, nie chce mi się klatka po klatce oglądać, ale po samych światłość to model starszy dużej 2020.
Więc nie pierdol ruski chuju, bo sankcje nie mają wpływu na ponad pięcioletni samochód. Już dawno ten złom tam jeździł.
A upadniesz ty, jeśli ruskie kiedykolwiek wkroczą na zachód to każdy adres, wszystkie dane was, ruskich sprzymierzeńców zostaną udostępnione publicznie i nie dożyjecie pierwszych rakiet. Teraz sobie możesz pierdolić, bo się z tego śmiejemy, ale w sytuacji zagrożenia lepiej spierdalaj na białoruś jak ten sędzia ostatnio. To nie ostrzeżenie. To obietnica



Nie posraj się od tych mokrych snów i lepiej myśl o tym, żeby po wszystkim Ukraina nie została zredukowana do paru rozdziałów w podręcznikach historii.
Zgłoś
Avatar
19Dzaba20 2024-05-07, 3:16 1
Witam was panowie stron obu,
Co do ekonomii poleca wom kanał na żydtubie Kremlinka Show. Mają nosa w w/w temacie.
Co myślicie o wypadkach w fabrykach Itis-t , Sampt t , zakladch czeskich produkujących proch/amunicje ,fabryce amunicji artyleryjskiej w USA; Philafelphoa? chyba; w ostatnich miesiacach? Pszipadek?
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2024-05-07, 8:12 1
typowy bogaty dzban który w minutę po wypadku powinien być wyprowadzony z samochodu i zutylizowany na poboczu strzałem w potylicę.

Dziecko dzieckiem, rodzic też, ale zapierdalanie na osiedlowej ulicy 50km/h powinno być karane śmiercią.
Zgłoś
Avatar
RodrigoCortez 2024-05-07, 9:35 2
riddick1773 napisał/a:

oni są lepiej teraz rozwinięci jak przed wojną. Armenia - niemcy wzrost handlu samochodami o 4000 %. skumaj, że te sankcje im jeezcze pomogły. Ja nie popieram żadnej ze stron, jestem przychylny ku upadku zachodu i jego pedofilskich elit.



wiesz jak upadnie ten "pedofilski" zachód jak go nazywasz to wtedy zobaczysz czym jest wspaniały wschód. Ja nie ma złudzeń czym jest wszystko za wschodnią granicą Polski to syf, bieda i alkoholizm.
Rosja, Ukraina czy Białoruś to bieda i zacofanie. Korupcja która tam panuje niszczy wszystko i wszystkich.
Zgłoś
Avatar
minions 2024-05-07, 9:55
Gdyby zalać wodą wszystko na wschód od Buga aż do Uralu, to nikt by nie zauważył różnicy. Ruscy i ich przyjaciele są potrzebni światu mniej więcej tak samo jak aids, cholera i owsiki.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-05-07, 11:26 1
RodrigoCortez napisał/a:

wiesz jak upadnie ten "pedofilski" zachód jak go nazywasz to wtedy zobaczysz czym jest wspaniały wschód. Ja nie ma złudzeń czym jest wszystko za wschodnią granicą Polski to syf, bieda i alkoholizm.
Rosja, Ukraina czy Białoruś to bieda i zacofanie. Korupcja która tam panuje niszczy wszystko i wszystkich.



Tymczasem wspaniały zachód: sadistic.pl/philadelphia-usa-fentanyl-ma-sie-dobrze-2024-vt586137.htm
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-05-07, 11:43 1
quniu88 napisał/a:

Ten mercedres jest na rynku od 2015, nie chce mi się klatka po klatce oglądać, ale po samych światłość to model starszy dużej 2020.
Więc nie pierdol ruski chuju, bo sankcje nie mają wpływu na ponad pięcioletni samochód. Już dawno ten złom tam jeździł.
A upadniesz ty, jeśli ruskie kiedykolwiek wkroczą na zachód to każdy adres, wszystkie dane was, ruskich sprzymierzeńców zostaną udostępnione publicznie i nie dożyjecie pierwszych rakiet. Teraz sobie możesz pierdolić, bo się z tego śmiejemy, ale w sytuacji zagrożenia lepiej spierdalaj na białoruś jak ten sędzia ostatnio. To nie ostrzeżenie. To obietnica



mozesz nam naskoczyc wiesz gdzie, lepiej jedz wesprzec banderowców. To że nie jestem za banderowskimi złodziejami to od razu wrzucasz mnie do wora z moskalami? Jesteś przezarty propagandą i lepiej nie groź ludzią o których pojęcia nie masz - to zapewnienie

RodrigoCortez napisał/a:

wiesz jak upadnie ten "pedofilski" zachód jak go nazywasz to wtedy zobaczysz czym jest wspaniały wschód. Ja nie ma złudzeń czym jest wszystko za wschodnią granicą Polski to syf, bieda i alkoholizm.
Rosja, Ukraina czy Białoruś to bieda i zacofanie. Korupcja która tam panuje niszczy wszystko i wszystkich.



Dlaczego spod jednego jarzma mamy wpadać pod drugie? CHłopie to nie 18 wiek... Popatrz co propaganda z ciebie zrobiła, myslisz ze jest tylko większe zło i mniejsza a tu się mylisz. Zacznij mysleć i poczytaj trochę historii.

baronturbina napisał/a:

Zamilcz ograniczony komuchu jedz do mateczko rossyji i umów się z siriuzem na lody.



ty naprawde lepiej uważaj co piszesz i do kogo, bo juz obserwuje cie jakis czas na tym forum. Nie prezentujesz nic po za patologią i hipokryzją. Ogarnij się chłopie i nie wchodz ze mna w polemikę bo nie masz w niej szans. Życze ci że kiedyś skumasz o co chodzi.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-07, 11:50
riddick1773 napisał/a:

mozesz nam naskoczyc wiesz gdzie, lepiej jedz wesprzec banderowców. To że nie jestem za banderowskimi złodziejami to od razu wrzucasz mnie do wora z moskalami? Jesteś przezarty propagandą i lepiej nie groź ludzią o których pojęcia nie masz - to zapewnienie
Dlaczego spod jednego jarzma mamy wpadać pod drugie? CHłopie to nie 18 wiek... Popatrz co propaganda z ciebie zrobiła, myslisz ze jest tylko większe zło i mniejsza a tu się mylisz. Zacznij mysleć i poczytaj trochę historii.
ty naprawde lepiej uważaj co piszesz i do kogo, bo juz obserwuje cie jakis czas na tym forum. Nie prezentujesz nic po za patologią i hipokryzją. Ogarnij się chłopie i nie wchodz ze mna w polemikę bo nie masz w niej szans. Życze ci że kiedyś skumasz o co chodzi.


Już ci pisalem komuchu że pisze zupełnie z nikim.. Idz do łazienki i poobserwuj sobie jak ograniczony pajac wyglada. Utwierdzasz
Stereotypy o podlasiu kacapska popielniczko. Nie strasz nie strasz bo się zesrasz.
Zgłoś
Avatar
Amdusjasi 2024-05-07, 11:57
Jędrula przez chwile jest
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie