18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
riddick1773 2024-05-07, 12:00 1
baronturbina napisał/a:

Już ci pisalem komuchu że pisze zupełnie z nikim.. Idz do łazienki i poobserwuj sobie jak ograniczony pajac wyglada. Utwierdzasz
Stereotypy o podlasiu kacapska popielniczko. Nie strasz nie strasz bo się zesrasz.



kidosku naprawdę twoje słowa nie maja żadnego znaczxenia, zapamiętaj sobie że karma wraca a nienawiść która masz do ludzi staraj się zamienić na coś innego. Ja cie nie straszę, ja ostrzegam
Zgłoś
Avatar
Amdusjasi 2024-05-07, 12:24
Ale kurwa był tam Jędrula z Rodziny zastępcznej tak czy nie
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-07, 12:43 1
riddick1773 napisał/a:

kidosku naprawdę twoje słowa nie maja żadnego znaczxenia, zapamiętaj sobie że karma wraca a nienawiść która masz do ludzi staraj się zamienić na coś innego. Ja cie nie straszę, ja ostrzegam


Karmę to możesz psu kupić. Pewnego dnia ciebie i resztę prosowieckiej agentury spotka zasłużony los. Ja cię nie straszę tylko ostrzegam.
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-05-07, 13:01
riddick1773 napisał/a:

oni są lepiej teraz rozwinięci jak przed wojną. Armenia - niemcy wzrost handlu samochodami o 4000 %. skumaj, że te sankcje im jeezcze pomogły. Ja nie popieram żadnej ze stron, jestem przychylny ku upadku zachodu i jego pedofilskich elit.



Ale co ma z tym wspólnego kościół katolicki???
Zgłoś
Avatar
Ludzie_to_DEBILE 2024-05-07, 13:11
Pablohasan85 napisał/a:

Ale co ma z tym wspólnego kościół katolicki???



kościół katolicki to pikuś przy tym co robią elity (politycy, bankierzy, sędziowie, itp.) od wielu lat, słuszałeś o sprawie Dutroux?
isgp-studies.com/belgian-x-dossiers-of-the-dutroux-affair
poczytaj.

Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-05-07, 14:15
baronturbina napisał/a:

Karmę to możesz psu kupić. Pewnego dnia ciebie i resztę prosowieckiej agentury spotka zasłużony los. Ja cię nie straszę tylko ostrzegam.



oj kidosku duzo nauki przed tobą, szanuj ludzi bo nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie. A o karmie sobie poczytaj bo nienawidzisz ludzi i to do ciebie wraca. Powodzenia
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-07, 14:33 1
riddick1773 napisał/a:

oj kidosku duzo nauki przed tobą, szanuj ludzi bo nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie. A o karmie sobie poczytaj bo nienawidzisz ludzi i to do ciebie wraca. Powodzenia


Przecież wiemy kto po drugiej stronie siedzi. Jak ktos jest tylko bezwartosciową powloką to nie szanuje. Jesteś tego doskonałym przykładem. Nie ma ani jednego powodu bym taki twór jak ty szanował.
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-05-07, 16:21 1
baronturbina napisał/a:

Przecież wiemy kto po drugiej stronie siedzi. Jak ktos jest tylko bezwartosciową powloką to nie szanuje. Jesteś tego doskonałym przykładem. Nie ma ani jednego powodu bym taki twór jak ty szanował.



i w tym tkwi problem twoj kolego kidosie. Nienawiść do ludzi którzy moga napisac wszystko a ty bierzesz do siebie i pokazujesz jakim człowiekiem jesteś dzieciaku. Nie bede z toba polenizował bo to nie ma dla mnie sensu. Karma wróci predzej niz myslisz pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-07, 17:16
riddick1773 napisał/a:

i w tym tkwi problem twoj kolego kidosie. Nienawiść do ludzi którzy moga napisac wszystko a ty bierzesz do siebie i pokazujesz jakim człowiekiem jesteś dzieciaku. Nie bede z toba polenizował bo to nie ma dla mnie sensu. Karma wróci predzej niz myslisz pozdrawiam


To nie mój problem komuchu że jesteś żałosny. Wiem że nie będziesz ze mną „polenizowałł” bo robisz dla innej władzy i nie potrafisz po polsku.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-07, 19:04 1
baronturbina napisał/a:

Zamilcz ograniczony komuchu jedz do mateczko rossyji i umów się z siriuzem na lody.

To fizycznie niemożliwe, chyba że dolne żebra sobie usunie (byli tacy, można znaleźć filmiki z samo-lodem).
Zgłoś
Avatar
zły_mada_faka 2024-05-07, 21:31
Zal tylko tego mietka...
Zgłoś
Avatar
Akaman 2024-05-08, 19:39
Szkoda hulajnogi.
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-05-08, 21:09
baronturbina napisał/a:

To nie mój problem komuchu że jesteś żałosny. Wiem że nie będziesz ze mną „polenizowałł” bo robisz dla innej władzy i nie potrafisz po polsku.



oj kidosku już cie nie będe kopał, bo mi cie szkoda, śmieszny jesteś
Zgłoś