18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Billy Connolly - Religia
MartyMcFly90 • 2013-05-21, 13:56
Temat występu jak najbardziej na czasie. Ostatnimi czasy można zauważyć na naszym cudownym Sadolu tendencję do ognistej wymiany argumentów między osobami wierzącymi a ateistami. Niniejszy materiał nie ma na celu obrażania czyichkolwiek uczuć bądź konkretnych osób. Ostrzeżenie: szanowny autor dosyć mocno drwi z Jana Pawła II, papieża Polaka. Proszę przygotować maść na ewentualny ból dupy. Miłego oglądania. Pozdrawiam!

Zgłoś
Avatar
Pizkes 2013-05-21, 14:47 3
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-05-21, 14:56 17
Ateiści? Słyszeliście o ateistach? To są dopiero cwele... Człowiek, który jest za słaby żeby mieć kręgosłup moralny i wali konia pięć razy dziennie ma w dzisiejszych czasach wytłumaczenie... Boom jest ateistą!
"Aaa w sumie to już miałam w cipie tyle, że już mnie nic nie rusza... hmm może dzisiaj się wyskrobię!'' heh ateiści. Ateista zawsze uważa się za lepszego, takiego nie przegadasz, w końcu mają w swoim gronie wiele wybitnych postaci... Hitler, Stalin, Szatan...
Heh... żeby nie było mają też żywych przywódców, no prawie żywych... Jak widzę jakieś nagrania z Stephenem Hawkingiem to zawsze mam wrażenie, że już im zabrakło normalnych ludzi i musieli wykopać jakieś zwłoki, posadzić na krześle i dubbingować syntezatorem mowy... Heh biedny Stephen pewnie go jeszcze wyjebali w trakcie odkopywania, bo przecież to jest to co ateiści lubią najbardziej!
Ale dobra teraz na poważnie... może czytają to jacyś ateiści i poczują się obrażeni... nieeee co ja mówię, przecież większość z nich to ultra tolerancyjne pedały, które są przyzwyczajone do jebania w dupę... hahaha...
Dziękuje, dobranoc, niech będzie pochwalony.
Zgłoś
Avatar
o................4 2013-05-21, 15:32 32
up
Iść pociskać te gnioty komuś innemu. Grupa najebanych ludzi kilkaset lat temu wymyśliła jakąś bajkę i zobaczyli, że mogą na tym trzepać kasę i kontrolować ciemną masę i trwa to do tej pory. Kurwa XXI wiek, latamy w kosmos, że też jeszcze ludzie dają sobie wciskać taką ciemnotę.
Zgłoś
Avatar
Borsuk1987 2013-05-21, 15:33 49
Ptoon, tyś chyba tej maści na ból dupy sobie jednak nie przygotował. Albo może, nie musiałeś bo już cie wygrzmocili w zakrystii i nie odczuwasz bólu ?

Za materiał piwko
Zgłoś
Avatar
xDSx 2013-05-21, 16:18 2
Zajebisty koleś !!!
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-05-21, 17:45 4
Bądź "ateistom" i daj żyć innym , niech cię dupa nie boli z tego powodu że ktoś sobie wierzy w Boga .
Bo tak na dobrą sprawę to co cię to obchodzi ?
Bo tak na dobrą sprawę nie musisz oświecać ani nawracać wierzących .
Jak będą chcieli sami przestaną wierzyć , ale póki wierzą i to ma dla nich sens to za przeproszeniem weź się od nich odpierdol !
Twoim prawem jest wierzyć w to że nie wierzysz , i ja to szanuję jednocześnie oczekując tego samego .
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-05-21, 19:05 20
"w końcu mają w swoim gronie wiele wybitnych postaci... Hitler, Stalin, Szatan..."
Ateista nie wierzy w szatana debilu
Ateista to ktos kto nie potrzebuje wytlumaczenia na swoje nedzne 2 lewe rece i na to ze ktos jest cipa.
My ateisci nie potrzebujemy boga... Jestesmy na tyle silni ze radzimy sobie bez niego i to lepiej niz wy.
BA! My ateisci! Tworzymy technologie dzieki ktorym takie pizdy jak ty teraz zyja! Bez nas mielibyscie pierdolone tarlo zamiast pralki.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-05-21, 21:32 8
@Ptoon

zanim coś napiszesz - spróbuj poczytać coś o historii, o religii i o samym ateizmie

Hitler był katolikiem - po dojściu do władzy oderwał się nieoficjalnie od wszelkiej religii. Ateistą nie był - głównie dlatego że chciał za wiele.
Zgłoś
Avatar
Nosferatu_Alucard 2013-05-21, 21:40
Byli chrześcijanie, byli muzułmanie. Do hat-tricka zabrakło tylko żydów. I tak niezły wynik.
Piwo.
Zgłoś
Avatar
Pan_Prokurator 2013-05-21, 22:41 2
Widzę lewacką propagandę. BANA MU
Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-05-21, 22:47 12
@Ptoon
Jesteś doskonałym przykładem spierdolonego katola.
Zgłoś
Avatar
prufk 2013-05-21, 22:47 2
Wolicie allah akbar czy katolikow z krzyzami i smolensk kurwa? wspierajcie mniejsze zlo zamiast sie napierdalac z tego ze gosc zmartwychwstal, urodzony z dziewicy itp. Pomyslcie przyszlosciowo, wolicie meczet obok swojego domu i bande turbanow jak we Francji czy jednak wolicie swoj status? Odpowiedz oczywista. Wiec skonczcie pierdolic o ateizmie, smianiu sie z biblii (sam tak myslalem do niedawna) i czas zrozumiec co sie dzieje - to wojna, opowiedzcie sie i wesprzcie lepsza strone.
Zgłoś
Avatar
mario7778 2013-05-21, 22:49 9
Ptoon napisał/a:

Ateiści? Słyszeliście o ateistach? To są dopiero cwele... Człowiek, który jest za słaby żeby mieć kręgosłup moralny i wali konia pięć razy dziennie ma w dzisiejszych czasach wytłumaczenie... Boom jest ateistą!
"Aaa w sumie to już miałam w cipie tyle, że już mnie nic nie rusza... hmm może dzisiaj się wyskrobię!'' heh ateiści. Ateista zawsze uważa się za lepszego, takiego nie przegadasz, w końcu mają w swoim gronie wiele wybitnych postaci... Hitler, Stalin, Szatan...
Heh... żeby nie było mają też żywych przywódców, no prawie żywych... Jak widzę jakieś nagrania z Stephenem Hawkingiem to zawsze mam wrażenie, że już im zabrakło normalnych ludzi i musieli wykopać jakieś zwłoki, posadzić na krześle i dubbingować syntezatorem mowy... Heh biedny Stephen pewnie go jeszcze wyjebali w trakcie odkopywania, bo przecież to jest to co ateiści lubią najbardziej!
Ale dobra teraz na poważnie... może czytają to jacyś ateiści i poczują się obrażeni... nieeee co ja mówię, przecież większość z nich to ultra tolerancyjne pedały, które są przyzwyczajone do jebania w dupę... hahaha...
Dziękuje, dobranoc, niech będzie pochwalony.



slowa godne katolika- zalosny jestes.
Zgłoś
Avatar
macmel 2013-05-21, 22:50 7
Dyskusja o religii swoją drogą, ale ten facet nie jest ani trochę śmieszny. Parę kontrowersyjnych ale jednocześnie oklepanych żartów, kilka przekleństw i nic więcej. Daleko mu do chociażby Carlina.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie